Arda Turan: "Belimde olan tabancayı masaya koydum" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan: "Belimde olan tabancayı masaya koydum"

s-c1dec883117bcf3b6878a2da998fbf887bef679d.jpg

Türk spor tarihine nasil olumlu geçen sporcular var, bu ve tayfası spor tarihine bie kara leke olarak geçmiştir. İyiki bizde ounamıyor. Nerden geldigini unutursan olacagi bu. Para pul da kurtatamaz.

Annesinin babasinin yüzüne nasil bakabiliyor yav
Annesi üzülüyor mudur acaba oglunun dustugu durumu görünce
Yazik cidden

Aman Allahım.

Sanki çok normal ve doğal birşeymiş gibi anlatıyor belimdeki silah falan diye.

Böyle manyakları dolduran Kurtlar Vadisi vs gibi dizilerdir kısmen bence. Biraz da akıllı olmayınca işte beline silah takıp kendini güçlü hissediyorlar.

Futbolcu mu kabadayı mı belli değil. Yazık yav, en üzücü olan şeyde bu manyağı hala savunacak dolu insan var.

sent via GSC

Aman Allahım.

Sanki çok normal ve doğal birşeymiş gibi anlatıyor belimdeki silah falan diye.

Böyle manyakları dolduran Kurtlar Vadisi vs gibi dizilerdir kısmen bence. Biraz da akıllı olmayınca işte beline silah takıp kendini güçlü hissediyorlar.

Futbolcu mu kabadayı mı belli değil. Yazık yav, en üzücü olan şeyde bu manyağı hala savunacak dolu insan var.

sent via GSC

Hemen suçu dizilere filmlere atmak da saçma bence. Sen avatarında olan Walter reyize özenip meth pişiriyor musun? Bir öğretmen olarak Arda Turan gibi tiplerin yetişmesinin nedenleri eğitim sisteminde görüyorum.

Hemen suçu dizilere filmlere atmak da saçma bence. Sen avatarında olan Walter reyize özenip meth pişiriyor musun? Bir öğretmen olarak Arda Turan gibi tiplerin yetişmesinin nedenleri eğitim sisteminde görüyorum.

Kısmen dedim yukarıda tamamen değil.

Kusura bakma ama bizim insanımız böyle şeylerden etkileniyor hele hele dediğin gibi düşük eğitim seviyesinde ise. Arda da kesinlikle pek akıllı birisi değil zaten.

Suç dizilerde değil ama ateşleyici körükleyici bir unsur olduğunu da inkar edemeyiz bence.

Bana gelince ben bir diziyi örnek alacak kadar aptal olmadığım için tabi ki meth yapmaya kalkışmam.

sent via GSC

Bosa yorum yapiliyor. 5 yil sonranin bakani veya en kötü ihtimal tff baskani. Son olaylar yerini iyice garantiye almistir

fatih terim'in galatasaray'a uefa kupasından sonraki en büyük hizmeti geçen sene bu g.t sümbülünü takıma aldırmamasıdır.

Üst Alt