Arda Turan: "Benim için yeni bir hayat başladı" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan: "Benim için yeni bir hayat başladı"

Cevap: Arda Turan:"Biz paramızı alamazken yabancılar helikopter bakıyordu"

Kim ne derse desin. Arda yıllardan beri terinin son damlasına kadar takımı için çabalayan, yeteneklerine ve ölümüne mücadelesine rağmen milyonlar ödenen ruhsuz bazı yabancılara göre 4. sınıf insan muamelesi görmüş yerli ve yetenek futbolcularımızın ve tüyü bitmemiş süründürülen genç umutlarımızın, iberya adasındaki sözcüsü durumuna gelmiştir. Konuş Arda konuş. Seni kimse susturamaz!

içimi yaktın, ağlamak istiyorum böhüüüüüüüü :( ne güzel edebiyat parçalamışın

Ee herşey iyi güzel.2 hafta kala Fatih Hocanı da sattın...

Bi sussan da işimize baksak artık

Çocuk her konuşmasında taraftara, yönetime laf sokuyor. Utanmasa Galatasaray taraftarına, fener taraftarını örnek alın diyecek. Yazıkki yazık. 2 senede 30 maç oynamadı ama 5 milyon euroyu götürdü. helali hoş olsun. Ama parasız oynamış aç bırakılmış gibi laflar etmesi çok ayıp. Galatasarayda sakatım diye oynamayıp 3 gün sonra milli maçta 90 dakika döktürdüğünü de çok gördük. İspanyaya gideli 2 ay oldu hemen Türkiyeyi ve Galatasarayı küçük görme triplerine girmeye başladı. Artık bizi bıraksında, kendi topuna baksın.

Allah bizi büyük bir pislikten kurtardı. Artık adını her duyduğumda tiksiniyorum. Biraz adam ol arda, adam. Hala dilencilik peşindesin. Sen önce 2 senedir yürüyerek aldığın milyon euroların hesabını ver. Polat densizinin en büyük kazığıdır arda'nın kaptan yapılması. GS'yi içten çökertme planıdır bu. Medyaya bile bu kadar patavatsızca konuşan kişi, kapalı kapılar ardında neler yapıyordur. Biz seni çok iyi biliyoruz arda. Lincoln'e,Dos santos'a bilerek atmadığın pasları da biliyoruz. Sende şöhreti kaldıracak karakter yok. Sonradan görmeler gibi sürekli arkadan konuşuyorsun. Senin gibi karaktersizin GS kaptanı olması utanç verici bir durum. Daha 5 haftalık melo bile senden çok çok daha adam gibi adam. Her gelen yabancının aldığı paradan sana ne? Sen paranı almadın mı yüzsüz? Hala nedir bu para muhabeti? Eğer aldığın parada 1 kuruş hakkım varsa haram zıkkım olsun. Allah'ın güdüğü ispanya'ya gittin hala ne konuşuyorsun,utanmaz herif. Dergi,dergi koşup röportaj veriyor sonra medya beni rahat bırakmıyor diyor ikiyüzlü. E.Aşık'taki karakterin kırıntısı yok sende. Zavallı...

Bu söyleşinin ne kadarı doğru bilemem ama git gide antipatikleşmeye başladığının farkındadır umarım.

Kim ne derse desin. Arda yıllardan beri terinin son damlasına kadar takımı için çabalayan, yeteneklerine ve ölümüne mücadelesine rağmen milyonlar ödenen ruhsuz bazı göklere çıkarılan yabancılara göre 4. sınıf insan muamelesi görmüş yerli ve yetenek futbolcularımızın ve tüyü bitmemiş süründürülen genç umutlarımızın, iberya adasındaki sözcüsü durumuna gelmiştir. Konuş Arda konuş. Seni kimse susturamaz!

gecen sezon neyapti? batan gemiden kacan ilk kaptan oldu.. kaptan batan gemiden kacmaz.. savasir.. arda kacti batan gemiyi terk etti gecen sene.. 1 sene boyunca sakatti !!!!! adami kizdirmayin sonra.. yabanci soyle yabanci boyle..

Hakan ve Hasan gittikten sonra içerdeki yabancı Türk hatta Türk Türk gruplaşmalarının kahramanıda ortaya çıkıyor yavaştan.Kahrolmuştum gittiği için ama böyle düşünüyorsa harbiden birdaha dönmesin gitsin Emre abisiyle oynasın.

Ek olarak arkadaş ne konuştun be nereden zaman buluyor bukadar konşmaya.

Arda magazin olmayı, gündem olmayı seviyormuş, bunu kendi ispatlıyor son hareketleri ile herşeyi kendi istemiş, umarım Galatasaray'da dönmez orada başarılı olmasını sırf bu yüzden istiyorum.

Yabancı sınırının tamamen kalkmasını isteyen taraftara (anketlerde ezici çoğunluk) 'elin şeyi ile gerdeğe girmek' atasözünü hatırlatmak gerek.

Bu forumda yazılan olumsuz elestirilerin sebebi kim acaba,Arda mı,yoksa Medya mı!

Herkesin görüsüne saygılı oldugumu söylüyümde,sonra üstüme gelmeyin:D

sözde büyük kaptan arda Galatasaray seni sen yapti arda bunu hic unutma seni hic bir zaman büyük kaptan olarak görmedim görmemde.

Yabancı sınırının tamamen kalkmasını isteyen taraftara (anketlerde ezici çoğunluk) 'elin şeyi ile gerdeğe girmek' atasözünü hatırlatmak gerek.

ozaman sana M.Sarp, Aydinlar, Ufuklar, Ayhanlar mustehak.. ;) yabanci olmasa bizim turklerde bi tirt olmaz..

unutmaki uefayi aldigimizda bile.. turkler futbolu.. Taffarelden, Popescudan, Hagiden ogrendi.. ;) gercegi gorelim artik.. 70-75 milyonluk ulkeden.. 10 tane ust duzey oyuncu cikartamiyorsan.. o zaman bu seni yabanci yitmesi normal.. ha bide isin oteki tarafi.. sen elindeki gencin onunu acmamak icin.. 10 milyon istersen.. transfer ucreti.. o futbolcuyuda bitirirsin..

Bu forumda yazılan olumsuz elestirilerin sebebi kim acaba,Arda mı,yoksa Medya mı!

Herkesin görüsüne saygılı oldugumu söylüyümde,sonra üstüme gelmeyin:D

Vallaha Emre kardes Arda istese roportaj vermek istemiyor der.. yani burda suclu Arda baska yolu yok..

Yabancı sınırına bağlamak da tam bir sivrizekalılık olmuş konuyu, ucuz milliyetçilik yapmayın.

sözde büyük kaptan arda Galatasaray seni sen yapti arda bunu hic unutma seni hic bir zaman büyük kaptan olarak görmedim görmemde.

bide bu oyuncuyu 10 numarali Metin Oktayin yanina koydular.. Melo bile daha cok terletiyor o formayi inan bana.. eminim burlari okuyosundur..

Üst Alt