Arda Turan: "Benim için yeni bir hayat başladı" - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan: "Benim için yeni bir hayat başladı"

Cevap: Arda Turan:"Biz paramızı alamazken yabancılar helikopter bakıyordu"

bir de şu lafa hastayım bize para kazandırmış gitmiş, iyide gittiği zaman o kazandırdığı parayı kimin üzerinden kazandı.Galatasaray.Kız arkadaşı bile Galatasaray sayesinde oldu.Galatasaray olmasa sıradan bir topçuydun, anadolu da sürünüyordun.Galatasaray olmasa kimse yüzüne bakmazdı, seni sen yapan Galatasaray ve halen laf ediyorsun, yazık.

biz ne Galatasaraylılar tanıyoruz hayatı boyunca kurduğu cümlelerde tek kelime para geçmeyen.

milli takıma gelince oyna galatasaraya gelince sakat. ama nasıl sakat.

sağda solda her yerde arda var her gazete resminde arda her haber sütununda arda her manşette arda her mekanda arda ama bir tek sahada yok bu adam.

saha dediysem arenada yani. yoksa milli takım kutsaldır onun için can verilir.

bu taraftar bütün bu sorumsuzluklarına şımarık çocuğu oynamana rağmen her seferinde desteğini verdi pankartlar açtı adına tezahüratlar yaptı aileyiz dedi olur böyle ufak atışmalar dedi.

ama sen aileni ilk gelen fırsatta terk edip gidiyorsan ve hala arkasından konuşuyorsan sus yeter artık sabrımızı taşırma.

Mesele paraysa Arif Erdem abinden gerçekleri öğren:

Galatasaray'da Fenerbahçe'deki gibi cebinden para veren yöneticinin hiçbir zaman olmadığını belirterek, “Ben 15 senedir bunu yaşadım. Ödemelerimizi hep geç alırdık, bunu herkes böyle kabullenirdi, ama kesin olan bir şey var ki, Galatasaray'da hiçbir futbolcunun bir lirası kalmamıştır. Bu kadar iddialı söylüyorum. Benim 27 bin dolar kadar alacağım var, bunu da yakın zamanda alacağımı biliyorum” dedi.

Okul dergilerine de röpörtaj verecek yakında.

Saz arkadaşlarıyla beraber yabancıları dışladıkları konusunda hiç şüphem kalmadı artık. Eski takım arkadaşına böyle dolu olan adam beraberken neler yapmıştır kim bilir. Birde iki cümlede bir kulübe bilmem kaç milyon € kazandırdım demesi de sıktı artık. Cebinden çıkarıp vermedin o parayı, seni futbolcu yapan, buralara getiren takım kazandı.

Cevap: Arda Turan: "Biz paramızı alamazken yabancılar helikopter bakıyordu"

Sana bunları yapan taraftara, sana Metin Oktayın numarasını ve ruhunu layık görenlere bu lafları söyledin ya bu saatten sonra ağzınla kuş tutsan nafile arda.. Gerçi sen benim gözümde takımın kutsal formasına küfür ettiğin gün bitmiştin...

arda-pankart-34.jpg

80334bc539d8f9e308af8f2e5602e802_1269956752.jpg

B_9789e6933122edbc00bf2e0500febf7d.jpg

arda_pankart_24.jpg

Metin_Arda___Nesilden_nesile_by_GShastasi.jpg

pankart-44343.jpg

2moo8cx.jpg

4C15FD526A5EFB4FAA847086x.jpg

sanmasnlarseniyalnzbizb.png

Aylarca oynamadığın halde bir umutla seni bekleyen, yattığın yerden aldığın paraların lafını dahi etmeyen, medyada aleyhinde laf edilince elinde pankart stada koşan, 2 yılda takıma birşeyler vermediğin halde her hareketinde heyecanlanan bu taraftarını satıp gidiyor ve arkalarından bu sözleri sarfediyorsan su katılmamış Nankörsün Arda..

Olur mu bilmem kaç yaşındaki çocuk Arda'ya küfretmiş. Bunlar falan önemli değil hayatında ilk defa küfür yedi çocukcağız.

Olur mu bilmem kaç yaşındaki çocuk Arda'ya küfretmiş. Bunlar falan önemli değil hayatında ilk defa küfür yedi çocukcağız.

o zaman sabri'nin kendini öldürmesi gerekir, 7 senedir ülkede en çok küfür yiyen adamdır belki de bir kere çıkıp birşey demedi.

madem galatasaraydan para alamıyodun kız arkadasına sinema kapatacak parayıı nerden buluyodunn

Arda çok saçmalamaya başladı. Bundan sonra gelebilecek tepkilere de hazırlıklı olmasında fayda var.

Arda'nın konuşması gereken, yüklenmesi gereke Telegol ekibi'dir. Galatasaray taraftarı değil.

ulan aynı emre belözoğlu gibisin.o da ayrıldığında böyle naralar atıyordu.

gözünü seveyim çeneni kapa.

allah yollarımızı bir daha seninle kesiştirmesin.

seninde kimlerle birlik olup kimlerin başını yediğni biliyoruz.inşallah bigün karşılaşırızda içinden geçeriz

Şımarık.Bu kadar şımarık olduğu için Real Madrid ve Barcelona gibi klupler varken bu müthiş yeteneğine rağmen Atl Madrid´de sürünüyorsun işte.

emre aşık'ın kapısında yatsın da profesyonellik nedir öğrensin.

kolundaki kız arkadaşla bile galatasaray sayesinde çıkabildin.senin bu mantığına göre sana az bile yapılmış arda.ağlata ağlata yollamak lazımmış seni

50.000 Euro´lari alamadigin icin hayvani arabalar aliyordun 20 yasinda dimi? Birak bu ayaklari. Cok artist bi cocuk ya

Çok gereksiz konuşuyor,artık bu tarz konuşmalarda tepkiler gelecek bu taraftar sana o kadar değer verdi ama nafile...

emre abi emre abii diyee ortalıkda dolanmasından belliydii hala eleştriyi galatasarayıı

Arda'yi birileri dolduruyor gibi geliyor bana, bu kisi ya kiz arkadasi ya da Emre abisi:eek: bence. Bir insan bu kadar nankör olamaz.

ulan duruyo evde 3 tane arda forması.kıyamıyordum vermeye.bugün çoluğa çoçuğa dağıtırım.senin gibi bir adamın formasını aldığım için utanıyorum.

Aptallık yapıyorsun. herkesin eline malzeme veriyorsun

Bu arada, bazı şeyler de insana koyuyor. Kimi yabancı futbolcuların ne şekilde ülkemizden ayrıldığını görüyoruz. Sen altyapıdan yetişmişsin, büyük paralar bırakıp gidiyorsun, seni sadece tesis personeli uğurlamaya geliyor. Sağ olsun tesis personeli bana bir tane plaket yaptırmış. Üzerinde “Bize yaptıkların için teşekkür ederiz. Seni seviyoruz” diye bir ifade yer alıyor. Benim için hayattaki en değerli ödül odur. Bunu, onları küçümsemek için söylemiyorum. Avrupa Şampiyonası’nda aldığım "maçın adamı" ödülünden bile daha yukarı koydum onu. O ödül benim baş tacımdır. Ama isterdim ki Galatasaray Kulübü’nden de bir yönetici plaket versin. İnsan bekliyor tabii, hele de yabancıları görünce…

O yöneticiler senin zamansız gidişine çözüm bulmak için uğraşıyor olmasın o sıra?

Senin yaptığın herşeye eyvallah denmesi gerekiyor ama başkaları yapınca kırılıyorsun nasıl olucak ki anlamıyorum.

Nasıl olsa artık İspanya'dasın diye elinde her mikrofonla gelene böyle konuşucaksan işimiz var..

Sinem senin yüzüne bakiyorsa onu da Galatasaray´a borclusun artist. Adam olduysan Galatasaray sayesinde. Kes sesini fazla konusma artik.

Üst Alt