Arda Turan Formayı Giydi - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan Formayı Giydi

Cevap: Arda Turan Formayı Giydi

artık bizimle bir alakası kalmamışdır, basın toplantısı zumada akıl hocası emre abisi olan , acun,rıdvanın kankisi olan arda turan hic utanmadan gider ayak koskoca imparatora trip yapmışdır , sonuc olarak bizimle alakası kalmamış ve 1 bilemedin 2 yıl sonra emre abisinin yanına kesinlikle gelecekdir...

artık bizimle bir alakası kalmamışdır, basın toplantısı zumada akıl hocası emre abisi olan , acun,rıdvanın kankisi olan arda turan hic utanmadan gider ayak koskoca imparatora trip yapmışdır , sonuc olarak bizimle alakası kalmamış ve 1 bilemedin 2 yıl sonra emre abisinin yanına kesinlikle gelecekdir...

Senin gibilerin yazdıklarını gördükten sonra gittiğine hak verir oldum.

Senin gibilerin yazdıklarını gördükten sonra gittiğine hak verir oldum.

tabi tabi benim emre abi emre abi diyen koskoca terime laf atan..

bu güne kadar arda hakkında olumsuz tek bir mesajım yokdur belki emre ilişkisi yüzünden sitemim vardır ama bu gün ardık bardak taşdı,arda hak ettiği yeri buldu..

Fatih Terim'e ne söylemiş pardon?

al sana emre abisi , imparator için ne dediğinide sen bul artık

emre abiye tepki göstermeleri normal. sonuçta galatasaray'dan yetişti. emre abi benim için çok özel insan. hayatım boyunca hep onu örnek aldım. emre abi protesto edilecekse galatasaray-fenerbahçe maçında edilmesi lazım. milli maç onun yeri değil. galatasaray taraftarı doğru olanı yapacaktır"

al sana emre abisi , imparator için ne dediğinide sen bul artık

emre abiye tepki göstermeleri normal. sonuçta galatasaray'dan yetişti. emre abi benim için çok özel insan. hayatım boyunca hep onu örnek aldım. emre abi protesto edilecekse galatasaray-fenerbahçe maçında edilmesi lazım. milli maç onun yeri değil. galatasaray taraftarı doğru olanı yapacaktır"

Ben Arda'yı bugün izledim televizyonda.Ne Emre için söyledikleri ne de Fatih Hoca için söyledikleriyle bir şey ima etmek istemedi.Arda zaten öyle bir çocuk değil niye onu hep yanlış anlamaya çalışıyorsunuz?Hayır ben de çok kırıldım Arda'ya hatta böyle bir zamanda gittiği için çok kızdım,hatta laf da attım.Ama birisine kızacaksak yanlışına kızalım,Arda öyle ya da böyle hala Galatasaray'ın evladıdır.İnşallah İspanya'da da çok başarılı olur.Geri döndüğü zaman da tek bir alternatifi vardır,o da Galatasaray'dır.Aksini iddia eden sadece laf olsun diye konuşur.Boş konuşmayı bırakın artık gözünüzü seveyim.

Gitmek istiyordu gitti.Hayırlısı olsun bu kadar kızıp sövecek bir durum yok ortada.

kimle arkadaşlık kuracağını sana mı soracak o onun hayatı seviyesizlik etme

Bu takımdan kimler geldi kimler gitti?Arda'nın gidişine çok üzülmeyecek kadar çok şey yaşadım.Öğrendiğim bir şey var ki;Yeri doldurulmayacak futbolcu yoktur.Ama efsaneler nesiller boyu anlatılır.Arda efsane olma şansını elinin tersiyle itti ,bunun ne anlama geldiğini ilerde hiç bir yere aidiyet hissedemediğinde anlayacak elbet, ne diyelim yolu açık olsun.

Arda'nın hayatta edineceği çok fazla tecrübe var, bu da süreç ister .Arda'nın bu süreci henüz tamamlamadığı bugünkü söylemlerinden de anlaşılıyor. Öğrenmesi gereken çok şey var.Kimse kusursuz değildir, Fatih Terim de değil.Ama bugün Arda, Fatih Terim'e ders vermeye çalışarak haddini aşmıştır, haklı bile olsa.

Gerçek sevgi fedakarlık ve hoşgörü ister;üç beş kendini bilmezin bestelediği şarkıları bütün Galatasaray taraftarına mal etmesi çok yanlıştı.İlk olumsuzlukta sevgiliyi terk etmek, gerçekten sevenlerin tavrı değildir,Gerçek sevgi,herşeye rağmen sevebilmektir.

Benzetmemi mazur görün ama bir kızı telli duvaklı gelin etmekle , kızın kocaya kaçması arasında fark vardır.Dönüşünde de farklı kabul görür.Bizler kızın istediğiyle evlenmesine karşı değildik sadece biraz aceleye geldi, zamanlama uygunsuzdu.

Arda takımın tam toparlandığı zaman takımı yanlız bıraktı ve affedilemeyecek bi suç Türkiye'ye geri gelmek istediğinde GALATASARAYIMIZA gelmesin. Emre abisinin yanına gitsin. Atletico Madrid, GALATASARAYIMIZDAN büyük bir kulup değil.

Üst Alt