Arda Turan Formayı Giydi - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan Formayı Giydi

Cevap: Arda Turan Formayı Giydi

Arda büyük bir hata yaptı yalnız. Real teklif yapsaydı giderdim dedi. Hangi kulübe gittiğinin farkında değil sanırım.
icon_biggrin.gif

Yanlış anlamışsın galiba orasını, Real teklif yapsa bile Atletico'ya giderdim, beni daha çok etkiliyor Atletico taraftarları dedi.

"REAL MADRİD'DEN TEKLİF ALMADIM"

"Real Madrid'den hiçbir zaman teklif almadım; ama alsam giderdim. Galatasaray kaptanını yuhlanmasına hep karşı çıktım. Ben asla ıslıklamayacağım. Sakatlığım döneminde bana daha çok destek olmalarını beklerdim. Emre ağabeyi tepki göstermeleri normal. Sonuçta Galatasaray'dan yetişti. Emre abi benim için çok özel insan. Emre abi protesto edilecekse Galatasaray-Fenerbahçe maçında edilmesi lazım. Milli maç onun yeri değil. Galatasaray taraftarı doğru olanı yapacaktır"

Lig TV

"Real Madrid'den hiçbir zaman teklif almadım; ama alsam giderdim. Galatasaray kaptanını yuhlanmasına hep karşı çıktım. Ben asla ıslıklamayacağım. Sakatlığım döneminde bana daha çok destek olmalarını beklerdim. Emre ağabeyi tepki göstermeleri normal. Sonuçta Galatasaray'dan yetişti. Emre abi benim için çok özel insan. Emre abi protesto edilecekse Galatasaray-Fenerbahçe maçında edilmesi lazım. Milli maç onun yeri değil. Galatasaray taraftarı doğru olanı yapacaktır"

Lig TV

Tam tersini söyledi diye biliyorum.Yanlış yazmışlar.

Lig TV

"Real teklif yapsa bile Atletico'ya giderdim, beni daha çok etkiliyor Atletico taraftarları" dedi. Yanlış yazmışlardır.

Kızgınlığım çok fazla..

Kolay kolay da geçmez..

Rabbim yolunu açık etsin ama..

''Ah, keşke'' dediği inşallah hep Galatasaray olur..

Lig TV
Haber yanlıştır. A.Madrid taraftarlarıda Galatasaray taraftarı gibi ateşlidir. Orda maç yaptığımızdada etkilenmişdim dedi. Real'e gitmem dedi.

Gitmesi iyi mi oldu kötü mü zaman gösterecek ama bişey var ki boşuna millet kederleniyor

Ribery gibi bi adamı kaçırdık Arda gibi biri geldi ondan daha iyi oldu hem yerli hem alt yapımızdan ve yıldız oldu takımda

Tugay gittiğinde küçüktüm ve çok üzülmüştüm ama Beleşoğlu denen zırzop o zaman 17 yaşında alt yapıdan geldi kaptı formayı ve Tugayı -karakterde değil- ama futboluyla hiç aratmadı

Tanju gitti yerine Kral Hakan Şükür geldi bu takıma

Açıkçası ben Fatih Terimin bu konuda acayip hırs yaptığını düşünüyorum. Bakın göreceksiniz gene alt yapıdan biri (Bence Berkin) çıkartacak ve "sen de Fiorentinaya gitmiştin hocam yeaa" diyen Arda kardeşimize gereken cevabı hem böyle verecek hem de Fatih Terimin sezon başlarken değil sezon bittiğinde gittiğini ona anlatacaktır.

Ve yine iddia ediyorum Arda gün gelecek geri dönmeyi çok isteyecektir. Dua etsin ki Fatih Hoca takımın patronu , Ünal Aysal da başkan olmasın. Yoksa sarı lacivert çubukluyu giyip armasını öpecek günler sayılı, günü geldiğinde olması muhtemel. Arda giderken bişeyi çok yanlış yaptı. Küstürdü insanları. 24 yaşının toyluğu da olmaz ama toyluğuna veriyorum. Yoksa bilmeli ki Necati bu kulübün kapısından daha hala içeri giremiyor ziyaretçi olarak dahi. Okumayacağını biliyorum ama inşallah bu dediğimi kulağına küpe yapar.

Yolun açık olsun Arda kardeşim. Biz seni gerçekten sevdik. Bunu unutma yeter!

Lig TV

"Atletico Madrid’de bir mücadele vereceğini ifade eden Arda Turan, “Beni çok isteyen Atletico Madrid kulübü var. Onlar bana inanıyor. Bu inancı geri çevirmek istemiyorum. Hamit Altıntop ve Nuri Şahin üst düzey oyuncular. Real Madrid'den teklif almadım ama alsam da Atletico Madrid'i tercih ederdim. Savaşmaya daha yakın hissediyorum kendimi orada. Umarım öyle olur” diye konuştu."

Galatasaray.org

Gitti artık önümüze bakmamız lazım.Ama Atletico atkısıyla gözlerinin içinin güldüğünü gördüğüm an,eskiden severek ayrıldığın bir kızı aylar sonra başkasıyla gülüp eğlenirken görme psikolojisine girdim..:(

Arda için hayırlı olmasını diliyorum.. Bizim içinde şöyle bir görüşümü önce belirteyim. Arda'ya üzüldük ama biz kocaman bir camiayız. Emre Çolak gelir dahası gelir biz yine satarız dünya takımlarına... Gurur duyuyorum.. Fenerbahçe bu paraları verip alırken biz ilk kez de olsa para kazandık. Hemde bir Türk evladının önünü açtık..

Neyse uzatmadan arkadaşlar sizce Arda Atletico Madrid'de ilk 11'e girer mi? ve bonservis bedeli sizce yeterli mi?

Üst Alt