Arda Turan: "Göztepe’de Konya’da yoksam Barcelona’da olmamın da bir anlamı yok çünkü ben tur rehberi değilim" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan: "Göztepe’de Konya’da yoksam Barcelona’da olmamın da bir anlamı yok çünkü ben tur rehberi değilim"

Ülkedeki ortamın anasının bellemesinde senin ve rıdvan'ın payını unutma lütfen. Bık bık konuşurken iyiydi yok güçlü Türkiye yok bilmem ne, güçlü Türkiye'yi gördük 9 kişiden biri Dünyanın ahlak ve medeniyetten yoksun en rezil bölgelerden gelmiş insanlar. Halen daha kendini anlatma, hesaplaşma derdinde beyfendi.

volkan demirel bukadar antrenörlük yapabiliyor ise bu adamda birşeyler yapabilir, yapmalıdır, keşke son senesinde kendisini tekrar sevdirebilse hatalarını telafi edebilse idi ama sanki daha da kötüye götürdü durumu... :/

Daha konuşuyor.
Hep başkalarından bekliyor.
Küçükken topun inşaata mı kaçtı, 20 yaşında adam 1 milyon Euro kazanıyorsun, bir bırak bu küçük Emrah numaralarını.

Dil bilmiyormuş piskolog vermemişiz, ver bir öğretmene 5 bin Euro, akşam idman bitince gelsin eve dil öğren.
Ver bir piskoloğa 5 bin Euro o da eve gelsin.
Ama akşam mekanlar seni bekler Arda bey. Lüks arabalar şık kadınlar iki viski dönüşte bir kokoreç işkembe sonra sabah idmana kim kalkacak, sen Barcelona da oynuyorsun demi seni herkes idare edecek ne de olsa.

Çok itici bir insan görünce kusasım geliyor.

Daha konuşuyor.
Hep başkalarından bekliyor.
Küçükken topun inşaata mı kaçtı, 20 yaşında adam 1 milyon Euro kazanıyorsun, bir bırak bu küçük Emrah numaralarını.

Dil bilmiyormuş piskolog vermemişiz, ver bir öğretmene 5 bin Euro, akşam idman bitince gelsin eve dil öğren.
Ver bir piskoloğa 5 bin Euro o da eve gelsin.
Ama akşam mekanlar seni bekler Arda bey. Lüks arabalar şık kadınlar iki viski dönüşte bir kokoreç işkembe sonra sabah idmana kim kalkacak, sen Barcelona da oynuyorsun demi seni herkes idare edecek ne de olsa.

Çok itici bir insan görünce kusasım geliyor.
Yakından görsen kusardın o vakit. Ben gördüm, biliyorum; daha Atletico' ya gitmeden, genç yaşta Galatasaray kaptanı olmuşken anlamıştım, 5 para etmez karakterde olduğunu maalesef...

Hataları varmış da elalemin bildikleri değilmiş?!..MT da prim edepsizliği yapmak suretiyle, şimdi çok sevdiğini söylediği Terim' in otoritesini ve kariyerini zedelemesi; uçakta 70 yaşındaki gazeteciyi dövmesi; gece kulübünde evli kadına salça olup kocasına kafa atmakla yetinmeyip, üstüne hastanede silah çekmesi vs vs vs...Bunları hata olarak görmediğini daha önce de ifade etmişti...Allah ıslah etsin, diyeceğim ama umamıyorum. Sonu iyi olmayacaktır bu 'mutimiryarder züppe' nin...

Üst Alt