Arda Turan: "Hayatım boyunca yağ oranımın en düşük olduğu seviyedeyim" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan: "Hayatım boyunca yağ oranımın en düşük olduğu seviyedeyim"

338

Arda Turan, beın Sports'a açıklamalarda bulundu.

“Fatih Hoca, ekranlar önünde ‘Arda’yı istiyorum, herkes ikinci bir şansı hak eder’ dedikten sonra tamamen transfer konusunu kapattım. O günden bu güne kadar gelen tüm transfer tekliflerini düşünmeden reddettim.İlk önce Fatih hocama teşekkür etmek istiyorum. Hayatımdaki bütün duyguları bana yaşattı; beni hep iyi, özel hissettirdi. Bu transfer döneminde de kendimi yine özel hissetmemi sağladığı için ona çok teşekkür ederim "

Türkiye’ye gelişinde Galatasaray olmayınca kırgınlık oldu mu?’ sorusuna Arda Turan: "Kırgınlık olmuyor da, üzüntü oluyor. Hep öyle hayal kuruyorsun. Her zaman Galatasaray’a dönmek istemişimdir. "

"Düşünülenin aksine Messi’yle çok iyi bir ilişkim vardı. Beraber oynamayı da severdik. Barcelona'dan ayrılma kararı tamamiyle bana ait. Valverde dahil hiç kimse bana, ‘Arda buradan ayrıl' demedi.”

"Şu an 77 kiloyum. Hayatım boyunca yağ oranımın en düşük olduğu seviyedeyim."

"Başakşehir ailesinden hiçbir zaman bir kötülük, sıkıntı, üzüntü görmedim. Onlara her zaman teşekkür ederim ama bugün baktığımda, kariyerim için doğru kararı vermediğimi düşünüyorum. Oraya giderek bir hata yapmışım."

Fatih Terim’in elini öpmesiyle ilgili Arda Turan: "Fatih hocadan bir özür dileyeceksem veya elini öpeceksem, bundan gocunmam, gurur duyarım. Fatih hoca bir şeye kırıldıysa, üzüldüyse, en doğru ortam, onun gönlünü alabilecek yer orasıdır diye düşündüm.Hatamın farkındayım. Hocaya çok teşekkür ediyorum. Onunla vakit geçirmeyi çok özlemişim. Fatih hoca insanın hayatındayken, hayat çok güzel olur.”

Jest ve mimikleri, spikerlere karşı hal ve hareketlerine bakarsanız karakter olarak bir pişmanlık toparlanma yok. Arda aynı Arda!

Star olduğunu defalarca söyledi.
Spiker hanımın “suçunu kabul ediyorsun evet sonra her defasında ama diye ekliyorsun.” Sinirlendi. Hatta sonrasında söz isteyen kadına “buyurun Nazlı hanım” diyerek atar yaptı!

Bence sezon boyunca kameralara göründüğü, demeç verdiği her saniye başına ceza kesilsin. Mümkünse hiç konuşmasın. Evine ekmeğini götürsün, antrenmana gelsin, maça çıksın, ailesiyle vakit geçirip dursun işte emekli olana kadar. Onun için de bizim için de en sağlıklısı bu galiba.

Jest ve mimikleri, spikerlere karşı hal ve hareketlerine bakarsanız karakter olarak bir pişmanlık toparlanma yok. Arda aynı Arda!

Star olduğunu defalarca söyledi.
Spiker hanımın “suçunu kabul ediyorsun evet sonra her defasında ama diye ekliyorsun.” Sinirlendi. Hatta sonrasında söz isteyen kadına “buyurun Nazlı hanım” diyerek atar yaptı!
spikere ayakkabı atmadıysa gelisme var diyebiliriz.

Bundan hiç bir cacık olmaz.
Olsa bile gözümde Aydın kadar değeri olmaz.
Kibirli geveze zevzek ve nankör insanları hiç sevmem.
Daha çok şey denir ama kalsın.

Galatasaray formasıyla görmek istediğim en son oyuncu.
Mustafa Sarp gelsin bu gelmesin.
Hatta Emre Belözoğlanı gelsin bu gelmesin.

Gscimbom mobil

arda coşturacak bizi, forumdaki o anları görebiliyorum ilk hatasında hemen küfürler iyi oyunda sessiz kalışlar falan... TURAN ARDA SENCİYİZ!

Üst Alt