Arda Turan: "Hayatım boyunca yağ oranımın en düşük olduğu seviyedeyim" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan: "Hayatım boyunca yağ oranımın en düşük olduğu seviyedeyim"

iyi bari bu konuda yapılan eleştirilerin farkında
plajda götü göbeği salıp çok tepki yiyince burak bunun şoplu bi fotoyu paylaşmıştı işi kurtarmak için o zamandan beri meseleye ayık olmalı

Çenesi düştü yine bunun.
Devre arasına kalmaz bizi de hocayı da batırır.

Pasta kesmeye YETER!
Milyonları çöplere vermeye YETER!
Avrupa'da rezil olmaya YETER!
Basın toplantısında Ağlamaya YETER!

Arda Turan: “UEFA Avrupa Ligi bizim için şans olabilir. Hocamın, Falcao’nun ve benim sahip olduğum bir kupa. Alıştığımız başarıyı yeniden tekrarlayabiliriz"

"Feghouli ligin en iyi oyuncusu."

Harika bir röportajdı. Falcao ve Feghouli ile birlikte harika olacaklar gibi. Atletico Madrid ve Barcelona formalı hırslı Ardayı hissettim. Heyecanlandık hadi bakalım.
Oynarsa ligin en yetenekli oyuncusu Arda Turandır. PhotoCollage_20200812_211722800.jpeg

SM-J710FQ cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Öyle anlatıyor ki, sanki özel birşey bu...bir başarı.

Hep Gurbetçilere karşı yaptırım. Gerek Forum'da gerek Twitter'de bizlere karşı o kin ve kıskançlık duygularını görüyorum. Sanki bizim suçumuz dövizin öyle olduğu.

Belki VPN şakası doğru değildi, sonuçta kulübün menfaatı çok önemli, ama atmalik bi durum Görmedim.

Transfer Istihbarat Şefi

Son düzenleme:
Öyle anlatıyor ki, sanki özel birşey bu...bir başarı.

Evet nöbetten attıldık. H.O.

Hep Gurbetçilere karşı yaptırım. Sanki bizim suçumuz dövizin öyle olduğu.

Transfer Istihbarat Şefi
Forumda sayısız adam var.

Kimisinin döviz borcu var, kimisi iş yerinde hammaddeyi dövizle alıyor. Kimisi bu kur oynaklığından dolayı sıkıntılı bir hayt geçiriyor.

Sense gelip yıllardır sana karşılıksız hizmet veren bir forumda bu insanları zerre düşünmeyerek aleni şekilde taşşak geçiyorsun.

Sonra da yaptırım diye ağlıyorsun. Bu zamana kadar kimseye laf etmedim ama senin yaptığın hadsizlik zirve oldu, şaka dahi olsa bunu taşşak malzemesi yapamazsın bundan sonra başka yapana da aynı tarifeyi uygulayacağım.

Saygınız yoksa burda olmaya da hakkınız yok.

Üst Alt