Arda Turan Milli Takımı Bıraktı! - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan Milli Takımı Bıraktı!

Sonlarda serpiştirmiş Demiroren Tayyip ilişkileri,bu düzene biat etmedi sürüye katılmadı çomak soktu falan,hangi sürüye katılmadıysa.Yazıda saçma gelen kısım da o zaten.

İdeolojik yaklaşsa bunları söylememesi lazım işte onu diyorum. Arda'ya Metin Oktay'ın duruşuna benzer misyon yüklemiş neredeyse. Soner Yalçın entelektüel bir adam, kitaplarında ortaya attığı her fikrin altını çok güzel bir şekilde doldurur. Böyle saçma sapan bir yazıyı ancak futbol özelinde yazabilirdi ki yazmış.

İdeolojik yaklaşsa bunları söylememesi lazım işte onu diyorum. Arda'ya Metin Oktay'ın duruşuna benzer misyon yüklemiş neredeyse. Soner Yalçın entelektüel bir adam, kitaplarında ortaya attığı her fikrin altını çok güzel bir şekilde doldurur. Böyle saçma sapan bir yazıyı ancak futbol özelinde yazabilirdi ki yazmış.
Sarper ile ilgili dusuncelerin nedir ustat ?

Öyle,o yüzden birbirimizi kırmamak adına ne kadar az muhatap olursak o kadar iyi.

O tamamen senin düşüncen, ben böyle düşünmüyorum. Bir kere ben siyasi olsun, dini olsun, felsefi olsun ne tartışma olursa olsun kırılmam, farklı düşünüyorsun diye niye kırılacakmışım. İnsanların bilgi sahibi olmamasına rağmen sağdan soldan duyduğu şeyler ile cakasatıp, yıllarını o işe veren (tartışılan konuya) insanlara saygısızlık yapmaları halinde sinirleniyorum sadece. (Bu son cümleyi sana söylemedim hemen alınma, neye sinirlendiğimi belirttim)

Reis derken sabri mi
0fe454de8e411e20ff65e7423609425e.jpg

O tamamen senin düşüncen, ben böyle düşünmüyorum. Bir kere ben siyasi olsun, dini olsun, felsefi olsun ne tartışma olursa olsun kırılmam, farklı düşünüyorsun diye niye kırılacakmışım. İnsanların bilgi sahibi olmamasına rağmen sağdan soldan duyduğu şeyler ile cakasatıp, yıllarını o işe veren (tartışılan konuya) insanlara saygısızlık yapmaları halinde sinirleniyorum sadece. (Bu son cümleyi sana söylemedim hemen alınma, neye sinirlendiğimi belirttim)

Olay farklı düşünmek değil.Kimse her konuda birebir aynı olamaz.Ancak bir insanla kafa yapın hiç uyuşmuyorsa,en ufak bir şeyde bile polemik çıkıyorsa veya ona meyilliyse bal gibi de gerginlik olur.Bu durumda da az muhatap olmak en iyisidir iki taraf için de,kastettiğim buydum

Üst Alt