Arda Turan Milli Takımı Bıraktı! - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan Milli Takımı Bıraktı!

Olay farklı düşünmek değil.Kimse her konuda birebir aynı olamaz.Ancak bir insanla kafa yapın hiç uyuşmuyorsa,en ufak bir şeyde bile polemik çıkıyorsa veya ona meyilliyse bal gibi de gerginlik olur.Bu durumda da az muhatap olmak en iyisidir iki taraf için de,kastettiğim buydum

Mehmet Bey kardeşimiz hiç öyle gereksiz polemik çıkaracak biri değil, zamanında GSE olmasını ilk önerenlerdenim, yanıldığımı düşünmüyorum. Aranızda nasıl bir tartışma çıktığını bilmiyorum ama belirtme ihtiyacı hissettim yine de...

19d052e46a965024f908d6de3eb383a1.jpg

Bu Ateş üfleyerek sönmez

En gec 5-6 sene sonra Ridvan Dilmen'le %100 Futbol programiyla medya dunyasina ilk adimini atacak.Tabii Ridvan bu arada spor bakani veya tff baskani olmazsa.

[h=1]Burak Yılmaz: Arda Turan yoksa ben de milli takımı bırakıyorum[/h][h=2]Makedonya maçının ardından gazeteci Bilal Meşe'ye saldıran ve tepki gösteren Arda Turan, Takım uçağında imza attığı olayın ardından Milli formayı bir daha giymeyeceğini açıklamıştı. Arda Turan'ın ardından şimdi de Burak Yılmaz'dan şoke eden bir karar geldi.Burak Yılmaz: Arda Turan yoksa ben de milli takımı bırakıyorum[/h]

Üst Alt