Arda Turan & Nuri Şahin & Mesut Özil - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan & Nuri Şahin & Mesut Özil

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Arda Turan & Nuri Şahin & Mesut Özil

C.Ronaldo , Messi, Etoo , İbrahimoviç , Rooney , Drogba , Torres , Villa , Ribery , Robben , Sniejder , İniesta , Xavi , Kaka , Lampard , Gerard , van Persie , Fabregas , Ronaldinho ,

19 futbolcu yazdım ama hala 20 ye onu yazamıyorum

Aralarinda bir cok bitmis ve yaslanmis adam var. Ronaldinho falan ne alaka? Juninho'yu da yazsaydin?

Bu arada Bold yaptigim oyunculardan Mesut'un bi farki yok, hatta neredeyse hepsinden daha fazla katki yapti takimina.

Dedigim gibi Mesut, Sirp falan olsaydi, 22 yasinda Real Madrid'de böyle bir performans gösterseydi neler yazilacagini tahmin edebiliyorum.

Arda etrafında ki 10 ameleyle oynuyor. Her ikisindende daha iyidir . Ardından özil+ nuri

Aralarinda bir cok bitmis ve yaslanmis adam var. Ronaldinho falan ne alaka? Juninho'yu da yazsaydin?

Bu arada Bold yaptigim oyunculardan Mesut'un bi farki yok, hatta neredeyse hepsinden daha fazla katki yapti takimina.

Dedigim gibi Mesut, Sirp falan olsaydi, 22 yasinda Real Madrid'de böyle bir performans gösterseydi neler yazilacagini tahmin edebiliyorum.

Form durumlarına göre yazmadım zaten , daha iyi olanları yazdım. Hem ayrıca Mesuta kötü demiyorum bahsettiğin gibi en iyi 15 futbolcudan biri değil demek istiyorum.

Ronaldinho mu ne alaka yapma kardeş , Taş olursun

Bu konuyu Arda, Avrupa'da oynadiktan sonra konusmak daha iyi olur.

Nuri ise belki hepsinden cok daha iyi oynar, belli olmaz.

An itibari ile Nuri>Mesut>Arda

2011-2012 itibari ile Arda>Nuri>Mesut olmasi temennisiyle.

Arda da Almanya da yetişseydi emin olun onlar kadar iyi olurdu.

Bu üc futbolcuyu da bir cok kez izledim. Hangisi daha iyi tartismasina girmeyecegim ama benim icin tartismasiz Arda en cok izlemekten zevk aldigim futbolcu. Neden tam olarak bilmiyorum ama benim icin öyle (Galatasaray'li olmasi ile alakasi yok).

Çalım arda, şut arda, pas arda, orta arda, sağlam antrenmanla güç arda. hem duygusal hem realist konuşursak Arda :)

Sadece son zamanlardaki form durumuna göre Mesut>Nuri>Arda,

ancak genel anlamda Arda gercekten özel bir adam.

Oyum da Arda Turan'a.

Ben 2 sene önceki Arda'yı kimseye değişmem, yeter ki eski günlerine dönsün kaptan.

durust olmak gerekirse, box-to-box ortasaha olabilmek icin ustun bir tecrubeye sahip olmak gerek, cunku hata yapma kredisi cok az bolgedeki oyuncunun. 22 yasinda bu bolgede bu performans.. Arda ve Mesut harika oyuncular fakat Nuri'nin basardigi ve vaad ettigi potansiyeli dunyada cok az oyuncu icin dile getirebiliriz. Nuri bence.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt