# Arda Turan [Transfer Haberleri] - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Arda Turan [Transfer Haberleri]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Juventus & B. Münih Arda için Rekabette!!

Arkadaşlar tüm İtalyan sitelerinde yazıyor. Zaten Adnan Polat da demişti Alman devi Arda yı istiyor.

Juventus tam 12 milyon sterlin (26 milyon TL) önermiş.

Bayern Münih de kesenin ağzını açmış.

Sizce ne yapmalıyız. Arda gibi bir değeri bir daha bulabilir miyiz?

Nedved Jubilo'ya, Arda Juventus'a

Juventus, Japon ekibi Jubilo Iwata'nın talip olduğu Pavel Nedved'in sözleşmesini uzatmadı. İtalyanlar, Galatasaraylı Arda Turan'ı kadrosuna katmak için harekete geçti. Genç yıldız için Bayern Münih'in de devrede olduğu iddia edildi

İSTANBUL - İtalyan basını Arda Turan’ın gelecek sene Çizme’de futbol oynayacağı yönündeki haberlere devam ediyor. Birkaç gün önce genç yıldızın menajeri Ahmut Bulut’un ağzından “Çok teklif var ama Arda seneye İtalya’da oynayacak” sözlerine yer veren İtalyanlar dün de Juventus’un harekete geçtiğini yazdı.

Haberlere göre Juventus’un ‘yaşlı Arda’sı Pavel Nedvev sözleşmesinin bir yıl daha uzatılmasını istedi. Torino ekibinin yetkilileri bu teklife olumlu bir yanıt vermezken, Çek futbolcu rotasını Uzakdoğu’ya çevirdi. Nedved’in Jubilo Iwata’yla anlaşmaya çalıştığı belirtiliyor. Arda’yla ilgilendiğini geçen aylarda gayrıresmi biçimde duyuran Juve, sezon bitiminde Galatasaray’la masaya oturacak.

Alman kaynaklarını da bu haberi doğrularken Juve’nin bir rakibinin olduğunu duyurdu: Bayern Münih. Franck Ribery’yi elinde tutmakta zorlanan Bavyera ekibi alternatif olarak Arda için 11 milyon avro ödemeye hazır. Juve-Bayern kapışmasının dışında Arsenal, Tottenham ve Manchester City de Galatasaray’a yüklü bir bonservis ödemek isteyebilecek ekiplerden. (Spor Servisi)

Cevap: Juventus & B. Münih Arda için Rekabette!!

Juve de oynamasını çok isterim..

Ama italya ligi ne kadar uygun Arda için orası karışık..

Nedvedin yerine Ardayı düşünmeleri mantıklı..

Bence gitmeli yoksa sonu Sergen Yalçın gibi olucak...

Gitmesini asla istemem ama giderse Dünya yıldızı olucaktır,bana kalırsa Juventus'a gitsin hem iyi parada veriyolar...

Kesinlikle satılmamalı.Satınca ne olacak.Alınan 25 milyon euro da ortalarda saçma sapan topçulara gidecek.Elimizdeki Ardadan da olucaz.

Adnan Başkanın bi sözü vardı.Arda ve Mehmet Topal,Avrupa Kupası kaldırmadan hiçbiryere gidemezler diye.Bu sözüne güveniyor ve gitmeyeceği konusunda rahatlıyorum.

O bayern münih ve marsilyanında allah cezasını versin.Ribery'i çalanlar şimdi de Ardayı mı istiyolar.Bayern'e ezelden beri gıcıktım,hep de gıcık olacağım.

Gitsin kurtarsın hakkaten bu medya adama futbolu bıraktırır 20 milyon €'yu gördük mü satalım önceden kalsın diyordum ama artık çok yıptarılır bu yeteneğiyle bizi yurtdışında temsil etsin ama Juventus ve B.Münih değil,daha büyük bir kulübe!

Satılmasını istiyorum iyi bi paraya(tabi yerine oyuncu alınacak) kendini geliştirsin gögsümüzü kabartsın orda Nihat gibi Tuncay gibi..

Kesinlikle satılmamalı.Satınca ne olacak.Alınan 25 milyon euro da ortalarda saçma sapan topçulara gidecek.Elimizdeki Ardadan da olucaz.

Adnan Başkanın bi sözü vardı.Arda ve Mehmet Topal,Avrupa Kupası kaldırmadan hiçbiryere gidemezler diye.Bu sözüne güveniyor ve gitmeyeceği konusunda rahatlıyorum.

O bayern münih ve marsilyanında allah cezasını versin.Ribery'i çalanlar şimdi de Ardayı mı istiyolar.Bayern'e ezelden beri gıcıktım,hep de gıcık olacağım.

25 Milyon Euro degil yanliz 25 Milyon TL diyorlar.

25 Milyon TL 13 Milyon Euro eder.Yeter mi bilmem

Sonra da 9-10 yıl sonra,kötü bir deplasman dönüşü kafasına telefon atalım değil mi?Tamam seviyoruz,paha biçemiyoruz ama 25 milyon süper para,Arda'nın yeri tabi ki dolmaz ama Arda'nın hem kendini kurtarıp hem de Türkiye'yi iyi ve istikrarlı oyunuyla temsil etmesi lazım çünkü Avrupa'da banko oynayan Türk futbolcu yok.

İyi bir sezon gecirsek satılsın derdim ama şimdi olmaz.

Bu bunalımdan cıkmamız lazım o yuzden ardaya ihtiyac var iskeleti kuracak oyuncuların basında geliyor gelecek sezon yada aslantepede oynadıkdan sonra satılmalı

Eger şimdi astronomik bir rakam benim için 25 astronomik degil mesela 40 mn € vb gibi gelirse buna hayır deme lüksümüz yok tabi.

25 Milyon Euro degil yanliz 25 Milyon TL diyorlar.

25 Milyon TL 13 Milyon Euro eder.Yeter mi bilmem

Biraz gerçekçi davranalım bence.Şu anda kimse Türkiye'den 25 Milyon TL 'den fazla bir miktara oyuncu almaz çünkü oyuncunun Türkiye'de olması piyasa değerini düşürüyo.

Ayrıca Dünya'da şu anda Arda çağında bir oyuncuya 25 Milyon TL'den fazla vericek iki tane takım var onlarda Chelsea ve Man.City.Bunlar dışında hiç bi takımdan bundan yüksek fiyat beklemeyin.

Arda'ya ihtiyacımız var o yüzden satılması doğru değil ama ben Arda'nın yerinde olsam giderdim;ama İspanya ligine.

Biraz gerçekçi davranalım bence.Şu anda kimse Türkiye'den 25 Milyon TL 'den fazla bir miktara oyuncu almaz çünkü oyuncunun Türkiye'de olması piyasa değerini düşürüyo.

Ayrıca Dünya'da şu anda Arda çağında bir oyuncuya 25 Milyon TL'den fazla vericek iki tane takım var onlarda Chelsea ve Man.City.Bunlar dışında hiç bi takımdan bundan yüksek fiyat beklemeyin.

13 Milyon Euro´da fena para degil.Haklisin, kimse artik kolay kolay bir futbolcuya 20 Milyonlari vermiyor.Ronaldinho bile 18 Milyona gitti Milan´a.

Ancak artik takim olarak karar vermeliyiz.En büyük mü olmak istiyoruz yoksa Avrupa´da siradan bir takim olmak mi istiyoruz.

En büyük olmak istiyorsak Arda kalmali.Yok o fiyata Arda´dan daha iyisini buluruz kar yapariz diyorlarsa buyursun versinler.

Bende görmek isterim Arda´yi Sampiyonlar Ligi yari finalinde, finalinde ilk 11´lerde.Ama gitmesine de tabiki cok üzülürüm.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt