# Arda Turan [Transfer Haberleri] - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Arda Turan [Transfer Haberleri]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Juventus & B. Münih Arda için Rekabette!!

Bu mali kriz çok kötü oldu ya son umudum M.City o arap şehyi kafalarsak iyi paraya satabiliriz!

Sonra da 9-10 yıl sonra,kötü bir deplasman dönüşü kafasına telefon atalım değil mi?Tamam seviyoruz,paha biçemiyoruz ama 25 milyon süper para,Arda'nın yeri tabi ki dolmaz ama Arda'nın hem kendini kurtarıp hem de Türkiye'yi iyi ve istikrarlı oyunuyla temsil etmesi lazım çünkü Avrupa'da banko oynayan Türk futbolcu yok.

Telefon falan atılacak adam değil Arda.

Dizinin arkasındaki krampon deliğiyle bile çıkıp aslanlar gibi savaştı.Savaşacak da.Gerçek galatasaraylıdır arda.

Avrupada temsil etmenin bize ne faydası var,açıkçası merak ediyorum.Sıkılmadınız mı Avrupa kupalarında aynı takımların final oynamasından?

Neden Galatasaray olmasın oralarda?

Mevcut kadroya baktığın zaman Ardasız Galatasaray sahada hiçbir varlık gösteremiyor.

Arda kesinlikle satılmamalı...Ona herzaman ihtiyacımız var..

Telefon falan atılacak adam değil Arda.

Dizinin arkasındaki krampon deliğiyle bile çıkıp aslanlar gibi savaştı.Savaşacak da.Gerçek galatasaraylıdır arda.

Avrupada temsil etmenin bize ne faydası var,açıkçası merak ediyorum.Sıkılmadınız mı Avrupa kupalarında aynı takımların final oynamasından?

Neden Galatasaray olmasın oralarda?

Mevcut kadroya baktığın zaman Ardasız Galatasaray sahada hiçbir varlık gösteremiyor.

Arda kesinlikle satılmamalı...Ona herzaman ihtiyacımız var..

9 yıl önce Hasan Şaş'ı yuhalayacağız!,kafasına telefon atacağız deseler bir tarafımla gülerdim-dik.Ama öyle olmuyor işte.

Ben biliyorum Arda'nın takım için ne kadar önemli olduğunu ama sonunda Hasan Şaş gibi olacaksa -ki gitmezse öyle olacağından adım gibi eminim- gidip kendini kurtrasın.

Belki gitmesinin Galatasaray özelinde,kısa vadede bir katkısı olmayacak ama Arda orada iyi oynayıp takımı sırtladığında Türk futbolculara olan önyargı kalkacak,ülkeye daha çok para akacak.Arda örneğini gören kulüpler altyapılarına dönecek.

Biz yuhalayalım diye futbolcularımızı sevmiyoruz..

Arda'yı eleştirilerden kaçırmak için transferini düşünmek de açıkçası çok ilginç geliyor bana.Bu konuda bi fikir ayrılığı yaşıyoruz.

Türk futbolcuların kapasitesi zaten ortada.70 milyon ülkeden 3 yılda sadece Arda çıktı.Öncesinde de Nihat-Tuncay ve Tugay.10 yılda 4 futbolcumuz..Ön yargı kalksa da ülke olarak futbolda kapasitemiz ortada..

Saygı duyarım.Sen farklı düşünüyosun,ben de..

Arda bence kesinlikle satılmamalı.

Her futbolcu degerini buldumu gider gitmeli de, ama Arda istisnali. Lincoln'u yollar Riquelme'yi getirirsin, Baros'u yollar Nilmari getirirsin, peki ya Arda? Arda'yi yollayip yerine hem harbi GALATASARAY'li hemde Arda kadar oyunda etkin biri daha varmi? Hersey bir yana, koskoca GALATASARAY kulubu bir oyuncudan gelecek 15-20 miyon euro'ya bakiyosa, olmaz olsun bizim buyuklugumuz.

Biraz gerçekçi davranalım bence.Şu anda kimse Türkiye'den 25 Milyon TL 'den fazla bir miktara oyuncu almaz çünkü oyuncunun Türkiye'de olması piyasa değerini düşürüyo.

Ayrıca Dünya'da şu anda Arda çağında bir oyuncuya 25 Milyon TL'den fazla vericek iki tane takım var onlarda Chelsea ve Man.City.Bunlar dışında hiç bi takımdan bundan yüksek fiyat beklemeyin.

eğer Juve Diego ya resmen 25 milyon euro verdiyse ARDA da en az 18- 20 milyon euro etmelidir.

arda nasıl oynamaya başladı atmasyon kuş medya hemen orya buraya transfer etti.

Eksikliğini belki dolduramayız ama ben Ardanın juventusta oynamasını çok isteim düşünün ki nedvedin boşluğunu doldurmak için geliyor ve bunu başaracak yetenek fazlasıyla var onda..Üstelik tam italya futboluna uygun bir yapıda.

bayern riberiyi satıyor yerine ardayı alacak iyi bir fiyat vede mehmet ekici-deniz yılmaz karşılığında bayerne vermek cok iyi olur...

11 milyon € çok az 20 verirlerse satılmalı. Yoksa 5-6 yıl sonra iki top kaybetti diye küfür ederiz.

Bu mali krizde kimse Türk futbolcuya 20M€ vermez. 15 iyidir.

15 milyona vereceksek bankasya ligine kiralıyalım daha iyi..

25milyon eurodan 1 kuruş aşağı giderse büyük enayilik yapmış oluruz,ama ben gitmesinden yanayım zira bu saaten sonra medya sürekli üzerine gidecek ve daha kötü durumlara düşürmeye çalışacaklar,en azından kurtulur..

meira bile 7milyona gitti,guiza 17 milyona biz ise ardayı 15e verecez yağmamı:mad::mad::mad:

hayalim barcaydı ama çok zor tabii. Özellikle o süper pas trafiğini ve oyunu dar alana yıkıp topu tekrar o dar alandan çıkarmayı başaran bir takım olduğu için barcelona da mükemmel oynardı bence. Barcelona nın öyle çok hızlı adamlar ihtiyacı yok. Kafası çalışan, araya top bırakabilen, duvar pasında hata yapmayan, çabuk düşünen ve dar alandan topu çıkarabilecek futbolculara ihtiyacı var. Arda da tam bu tarife uyuyor. Ama örneğin sağ ya da sol kanadın tamamını fiziksel olarak kullanması gerektiği takımlarda ki bunlar genelde ingiliz klüpleridir başarılı olamaz bence. Örneğin Kuyt, kesinlikle arda dan daha yetenekli değil daha teknik hiç değil ama arda onun yaptığı koşuları yapsa 35 de oyundan çıkarmanız gerekir. Juventus a gelince. İtalya daki favori klübüm. Çıksın del pieroyla iki pas yapsın zaten rankı direk artar:D

15'e şu durumda verebilmemiz en iyisi yada keriz bir klübe 20'ye.

Ben Arda'yı 10 yıl sonra havaalanında Kafasına telefon yemiş bir halde görmek istemiyorum.

Elin insanı kadir kıymet biliyor.Bakın Tugay'a en iyi zamanda gitti.Şimdi ne durumda...

Adına Blackburn efsanesi diye t-shirtler bastırılıyor, takımın başına bir göreve getirilmesi düşünülüyor.

Peki bizde ne oluyor.Söylemek güç değil.Muhtemelen Tugay'ın şimdiki hali için, geçmişin tamamı yok sayılıp en hafif tabiriyle kadrodışı kalacaktı.Tabii bonus olarak ta taraftarın yuhalaması, küfretmesi de var.

Bence Arda şu an piyasası iyiyken gitsin Avrupa'ya.Sonra "Arması için ölürüm" dediği klübün vefakar(!) taraftarları ona hak ettiği(!) değeri verebilir ya da yönetim onu bir sabah kadro dışı bırakabilir.

Git Arda...

Arda'nın yetenekleri ortada ama eksikleri de var bu çok açık.25 milyonlar falan çok büyük paralar.Tabi bazen avrupa klüpleri sapıtıp saçmasapan adamlara bile ona yakın paralar verebiliyor.O açıdan bakarsak normal.

arkadaşlar kabul edelim yabancı klüpler türk futbolcularına pek fazla güvenmiyor. genelde istikrarsız olmaları ve iyi altyapı eğitimi alınmadığı için kolay sakatlanan oyunculara çok fazla para saçmak istemiyorlar. artık altyapılardan iyi futbolcular çıkarsak da adamlardaki bu önyargı yüzünden bence edecek miktar 15 euro civarı daha fazla olmaz bence de. kendini burda köreltmektense gitsin ve bizim de övünebileceğimiz yıldız bir oyuncumuz olsun. Ardanın yerini doldurmak tabiki çok zor olucak bizim için ama..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt