# Arda Turan [Transfer Haberleri] - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Arda Turan [Transfer Haberleri]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Barcelona Arda İçin 25 Milyon Euro'yu Gözden Çıkardı!

25 m € ya iyi para gidebilir. Kulüp rekoru kırarız ama yerini doldurabilirsek.

Ardayı avrupada görmek istedigim ilk takım Barcelona inş. bizden giderse Barcelonaya gider

Hic istemiyorum Ardanin gitmesini ama hem onun avrupa takiminda oynama hayali hemde kulübün para kazanmasi icin isterse gideer:(

Ben Ardayi Riberiye degismem valla. Gitmesin zaten kalsin Ardamiz bizim herseyimiz:)

hayatta okadar etmez artı barcelona ardayı hayatta almaz ispanya ingilterenin 2. sınıf takımları ancak ve ancak alır hatırlıyorum da tuncay ı kimler kimler almıstı bonservisi bedava olmasına ragmen zorla kahraman yaratmaya calısmayalım ardanın en fazla ederi 7 milyon euro dur

hayatta okadar etmez artı barcelona ardayı hayatta almaz ispanya ingilterenin 2. sınıf takımları ancak ve ancak alır hatırlıyorum da tuncay ı kimler kimler almıstı bonservisi bedava olmasına ragmen zorla kahraman yaratmaya calısmayalım ardanın en fazla ederi 7 milyon euro dur

Ardayı Tuncayla karşılaştırmak mı?

Güzel espri olmuş :)

İyi para hemen satılmalı :D (klasik forumda ki arkadaşlar gibi yorum yapayım :) )

Hangi takımlısın?

Oyuncusunun kiymetini bilmeyen insanlari ciddiye almaya degmez.

Arda'ya paha biçilemez, onun kadar iyi bir sol açık bulabiliriz belki ama onun kadar Galatasaraylı, takımı için tekmeye kafa sokan, arması için yılmadan mücadele eden birini bulamayız. Para için Mehmet Topal, Servet gibi iyi oyuncular satılabilir çünkü onların yerine yenilerini bulmak kolay. Ama Arda kendi istemedikçe satılmamalı.

Keşke alsalar da NTVSPOR'dan Arda'yı izlesek.

meira = 6 M€

ARDA = 7 M€

ÖYLEMİ:)

RENKTAŞ ATEŞİNİ ÖLÇTÜR BENCE.

GECE AÇIKTA KALMIŞSIN SEN

Gidecekse zaten ya Barca, Manu ya da Juve diyorum. Onun disinda Real, Arsenal veya Inter gibi takimlar bence Arda'ya göre degil. Real zaten hollandali olsun camurdan olsun mantigiyla takimin iyice bokunu cikardi, rezil durumdalar.

Arsenal desen ordan burdan genc körpeleri topluyor. Arda o dönemi gecti artik. Arti olarak ben Arda'nin Wenger'in o gicik sisteminde calim yetenegini kaybedecegini düsünüyorum.

Inter zaten büyük takim diye geciniyor, karsimiza ciksalar cok rahat eleriz. okadar iddaliyim. hic bir numara yok takimda. Servet Zlatani döver rahat rahat yenerdik.

Arda gercek büyük takimlara gitmeli. Gidecek, oturmus bir sistemde kendi yetenegini gösterecek ve bizi gururlandiracak.

messi+25$ anca kabul ederim..hatta bence ardayı satmayalım ehrkesi satalım.cunku arda takımda artık simge oldu.o olmadımı takımdan zevk almıyorum.

Yalan haberdir bence.Şimdiden 25M € ediyorsa seneye şampiyonlar liginden sonra en az 50 etmesi lazım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt