# Arda Turan [Transfer Haberleri] - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Arda Turan [Transfer Haberleri]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Bayern Arda için gelecek !

Hamit'i takas vermezler arkadaşlar...

Ayrıca 30-35 diyen arkadaşlar komik olmayın çıkın yüzünüzü yıkayın...

Arda'ya bu kriz ortamında verilecek para en fazla 17-18 olur.

30-35'i anca Manchester City gibi görmemiş dengesiz takımlar verir...

Cevap: Bayern Arda için gelecek !

Benim tanıdığım adnan polat ardayı şimdi satmaz çünkü seneye ttarenanın kombineleri ardasız elde patlar.

Barcelona Arda'nın peşinde !

Arda8.jpg

Arsenal,Roma,Bayern Münih derken Barcelona da dün gece Galatasaraylı futbolcu için Almanya'nın yolunu tuttu.İspanyol ekibinin temsilcileri,Arda'yı Hamburg'da yakın takibe aldı.

Katalan ekibinin Bordeaux ile yapılan maçlarda da Arda'yı izlediği ortaya çıktı. Barcelona'nın Galatasaraylı futbolcu için İspanya'da yaşayan menajer Bayram Tutumlu'dan bilgi aldığı ve yardımcı olmasını istediği de ifade edildi.Tutumlu'nun futbolcunun menajeri Ahmet Bulut'u arayarak görüşme talebinde bulunduğu ve bu doğrultuda tarafların maç öncesi bir araya geldikleri öğrenildi.Tutumlu'yla birlikte iki İspanyol yetkilinin nisan ayı başlarında İstanbul'a gelerek Arda'yı Galatasaray'dan resmen isteyeceği öne sürüldü.

Gazete Habertürk

Cevap: Barça Uno Tras Otro Arda Turan - Arda'nın Peşindekilere BARCELONA'da Eklendi!

Habertürk transfer haberleriyle göreve başlamış demek :D

Cevap: Barcelona Arda'nın peşinde !

Şu her açtıgım konunun başlıgını düzeltmeyin arkadaşım ben birçok sitede yöneticilik yaptım bizler cahil insanlar değiliz biz açıyorsak saygı duyun yada colugu cocugu moderator yapmayın sitenize

Şu her açtıgım konunun başlıgını düzeltmeyin arkadaşım ben birçok sitede yöneticilik yaptım bizler cahil insanlar değiliz biz açıyorsak saygı duyun yada colugu cocugu moderator yapmayın sitenize

Hayır,moderatörlere standart bir format belirttik ve o yüzden değiştiriyorlar.Yoksa önümüze geleni değiştirmiyoruz tabiki.

Hayır,moderatörlere standart bir format belirttik ve o yüzden değiştiriyorlar.Yoksa önümüze geleni değiştirmiyoruz tabiki.

Benim başlıgımla sunun arasında ne fark var yani ben Ardayı isteyenlere Barça eklendi dedim yazan şahsiyet Barcelona Ardanın pesinde diye başlık atmış illaki oynayacaklar modların bu konuda hassas olmasını rica ederim gstvnet forumuda cok büyük forumdur ve orada securitylik yaptım yani koruyucu adminlik ve bircok hack,warez sitelerinde yani biliyorum internet alanında her türlü seyi ve sanki cahil muamelesi görmek gercekten hoş değil

fason haberler ama 30 milyon $ getiren olursa düşünürüz onlardan böyle bir futbolcu almak istesek bizden isteyecekleri en az miktar bu çünkü ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt