Arda Turan Yuvaya Dönüyor! - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sana da 3 kuruşluk zevkine de... Maç izlemezsin bir de sürekli maçları takibi bırakmakla tehdit eder durursun, hayır yani bir de kimi tehdit ediyorsun tam olarak Galatasaray'ın tüzel kişiliğini mi ?

Göbeğini eritip demeç vermekten kaçınacaksa ve tam konsantre olacaksa iyi transfer bence.

Hepinize tekrardan selamlar bu arada.
Oooo kardeşim hoş geldin yav nihayet ;D Nedir öyle forumu bırakmak falan? İlla kelle mi alalım? Arda'ya iyi transfer diyorsan da zaten sana diyecek bir şeyim yok ;D

Bu arada ilginçtir bizim Danyal herhalde ilk defa uğurlu geldi. Hafta sonu onunla Bodrum'da görüştük daha bugün döndüm. Bugün de benim memom foruma dönmüş. Tekrardan hoş geldin kardeşim ;D Gitme bir daha.

Isi cok zor, hata yapmasi icin birsey yapmasina gerek yok. olanlari unutturmak icin son 4 yildir gosterdigi performansin 10 katini vermeli...

susup var gucu ile futbolu ile konusursa belki....ama yinede futbol hayati husranla kapanmamasi icin tek hamlesi gibi. .... \

bunlarini hepsini atladim..bizimkiler transfer bitirecekde biz gorecegiz

Yav sırf mizah icin gelmeli forumdaki ahbaplarimi caps manyagi yaparim

ff489f460731bb5d775b60cd6f6f5c703fa9c14f.gif

Oooo kardeşim hoş geldin yav nihayet ;D Nedir öyle forumu bırakmak falan? İlla kelle mi alalım? Arda'ya iyi transfer diyorsan da zaten sana diyecek bir şeyim yok ;D

Bu arada ilginçtir bizim Danyal herhalde ilk defa uğurlu geldi. Hafta sonu onunla Bodrum'da görüştük daha bugün döndüm. Bugün de benim memom foruma dönmüş. Tekrardan hoş geldin kardeşim ;D Gitme bir daha.
Hoşbulduk :D Zaten dönecektim de Emrah mesaj atmış onu görünce gireyim dedim.

Gün geçtikçe Arda ve Topal’ın bize gelme olasılığı artıyor zaten çünkü başka transfer beceremiyorlar.

Sana da 3 kuruşluk zevkine de... Maç izlemezsin bir de sürekli maçları takibi bırakmakla tehdit eder durursun, hayır yani bir de kimi tehdit ediyorsun tam olarak Galatasaray'ın tüzel kişiliğini mi ?

Göbeğini eritip demeç vermekten kaçınacaksa ve tam konsantre olacaksa iyi transfer bence.

Hepinize tekrardan selamlar bu arada.

Hoşgeldin abi, saygılar :hat:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt