Arda Turan Yuvaya Dönüyor! - Sayfa 60 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şampiyonluk şansımız bence az. Gelirse başarısızlıkda bütün suç oynasada oynamasada Arda ya kalır. Arda nin yerınde olsam gelmem.

Arda gelirse şampiyon olamayacağız, gelmezse olacağız öyle mi... Yapmayın gözünüzü seveyim adam gelmek için çırpınıyor has Cimbomlu bir futbolcuyu takımımızda görmek isteriz

F3111 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Gelirse kesin şampiyon olamıyacağız yüzde 100 , yüzde 1 bile şansımız kalmıyor her gelmek isteyeni alıyoruz zaten futbol hayatı bitmiş bir oyuncu gitsin Acunla survivor falan takılsın uzak dursun bizden.

Gelsin gelsin..!!

Hocası ile birlikte ikisini birden kökten def etmek daha iyi olacak!

Futbol cahili taraftarin gözünde; bir tek Arda'nın oynayacağı leş oyun terim'i gözden düşürürdu
Terim, arda hamlesi ile kendi sonuna bir adım daha yaklaştı.
Başka şekilde gideceği yok bu şekilde defetmek daha güzel olacak.

Bu rezil futbol da emeği olan herkes bir an evvel defolsun!

Gelmesin, gelmiyecekde, eger baskan adamsa tükürdügünü geri yalmaz. Yok arda gelirse ozaman ben baskanim diye ortalikda gezemez. Isterse 6 ayligina bedava gelsin gene istemem, basakda bile ilk 11 giremeyen adam bizim takima ne faydasi olacak? Ha tek derdi kariyerini galatasaray formasinda birakmaksa, ozaman sezon sonu gelsin ilk macta 89. dakika da maca girsin ondan sonra ben futbolu biraktim desin baska türlüsü olmaz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt