Arda Turan Yuvaya Dönüyor! - Sayfa 61 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ardanın takıma olumlu katkı yapıp herkesi ters köşe yaptığını görür gibiyim.Başta Evren Göz,Uğur Karakullukçu,Serdar Ali olmak üzere.
Ben kaptana inanıyorum.Çalışırsa kadroya girer yüreğiyle oynar.

Anlaşma 1.5 senelik.

ilk 6 ay maaş ödemeyeceğiz, sanırım Arda turan kendisi karşılayacak.

Ekli dosyayı görüntüle 69255

Kaynak : GSC Yönetime ilettim , falso çıkarsa siteden azledersiniz.
Ergen misin üstat her göz kırpanı kaynak sanıyorsun hayırdır çık hevesli gördüm seni sanki gelse de eleştirsem diyorsun ne oldu yönetim ve teknik heyet beklenmedik hareket edip sükutu hayale mi uğrattı;)

Bence unutulması, Türk futbolu için daha faydalı olacaktır. futbolcuların takınmaması gereken tavırları ve bu tavırların sonuçlarının ne olacağını her zaman hatırlatması için Arda kenara atılmalıdır.

Bence unutulması, Türk futbolu için daha faydalı olacaktır. futbolcuların takınmaması gereken tavırları ve bu tavırların sonuçlarının ne olacağını her zaman hatırlatması için Arda kenara atılmalıdır.
Sorsan siyasetten ötürü istenmiyorum der liboşlar da performansı kötü der ben iki sebepten de değil alemci bir karaktersiz olduğu için istemiyorum gelmesin hep karı kız bar kavgası, eskortlu ruletli olaylar, antrenmana yetişememişler sürekli sosyal medya, ona buna yürümeler 3-5 kişi bir adama dalmalar, büyüklere saygısızlık misakoryim hürmetler :(

images

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt