Arda Turan Yuvaya Dönüyor! - Sayfa 63 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ARDA TURAN Galatasaray'da bence bunu kabullenin. Bizatihi ARDA ile görüşen bir arkadaşım var ve ismini de burada verdim. Başakşehir tesislerinde vedalaşırken GALATASARAY ile anlaştım, Fatih hoca beni kabul etti hakkınızı helal edin demiş.
Ama başkan henüz arda ilgimiz yok vs açıklamasını yapmamıştı henüz dimi. Ardanın açıklama daha yeni ise o başka tabi.

Ama başkan henüz arda ilgimiz yok vs açıklamasını yapmamıştı henüz dimi. Ardanın açıklama daha yeni ise o başka tabi.
Evet o açıklamadan önceydi. Ama sonra Başkanımızın açıklamasından sonra ben ilgili şahısa tekrar sordum. Sizde boşa sorma demişti. İsim de verdim. Kaynakta açık, hatta şahsımca güvenilir biridir. Gazeteci vs. olmaması sebebi ile her hangi bir reklam peşinde koşacak biri de değil yani bir nevi kulübün emektarıdır.

Evet o açıklamadan önceydi. Ama sonra Başkanımızın açıklamasından sonra ben ilgili şahısa tekrar sordum. Sizde boşa sorma demişti. İsim de verdim. Kaynakta açık, hatta şahsımca güvenilir biridir. Gazeteci vs. olmaması sebebi ile her hangi bir reklam peşinde koşacak biri de değil yani bir nevi kulübün emektarıdır.

Ismini gene verde hoca onu kovdursun. Iceriden disariya bilgi cikmasini istemiyor hoca. O masör adam o kadar cok kovulmayimi istiyor?

Umarım yalandır. Artık futbolla alakası kalmayan bu insanı, bu kulüp sindirmemeli. Yoksa o kapıdaki meşhur sözü kaldırsınlar. Futboldaki değişimi fersah fersah kaçırdığımız şu dönemlerde, bizim hala saçma sapan uyduruk sevgi/sevda naraları ile uğraşacak vaktimiz olmamalı. Fatih Terim üstlendiği rolü ve sezon başından bu yana yaptığı yanlışları ( Bu sene şampiyonluk feda edilse bile ) düzeltmeli ve artık kendini takıma adamalı. Hoca fena halde çuvalladı ve en büyük suçlulardan biri kendisidir. Emre Mor duracağına yedekte dursun tabii ki de, bunun futbolla alakası kalmadı ki? İşin magazin boyutu Emre'den daha sükse olacağı için de bu dönüşe çok olumlu bakamıyorum. Gelirse tabii ki destekleyeceğiz ama çok net yazık olur. Yoksa Betis'teki Joaquin'i görüyoruz neler yapıyor. Kim istemez öyle veteran futbolcu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt