# Arda Turan - Sayfa 100 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Fiziği toplamış da bu iş fizikle olmuyor.Falcao da dizmiş karın kaslarını sahada yuruyemiyor.
Falcao takımde en fazla maaş alan futbolcu.Aidiyet duygusu yok burda.Haberlerde hep Falcao istese oynayabilir ama kendini risketmiyo şeklinde haberler okuyoruz.Arda ise tahminen maç başı falan alacak.Arda camiada tekrar sevilmek için elinden geleni yapacaktır bence..

ya ne ardası allah aşkına ya

33 yaşında önümüzdeki sezon 34 olacak falcaodan 1 yaş küçük sadece saçmalamayın. ayrıca 2 yıldır top oynamıyor bu adam vücudu oynatmaz sakatlanıp durur

100bin € ya bile gelmesin istemiyorum adamcı tayfayı

Selçuk'un çenesi iyidir. Birlikte menajerlik işine atılıp uzaktan Galatasaray'a katkı versinler. Zira futbol namına verebilecekleri pek bir şey kalmadı.

ya ne ardası allah aşkına ya

33 yaşında önümüzdeki sezon 34 olacak falcaodan 1 yaş küçük sadece saçmalamayın. ayrıca 2 yıldır top oynamıyor bu adam vücudu oynatmaz sakatlanıp durur

100bin € ya bile gelmesin istemiyorum adamcı tayfayı

Bu gün isteyenler, gelirse ki umarım gelmez, gelecek sezon en çok sövenler olacak. Maalesef gerek futbol gerek kişilik olarak bitmiş bir adamdan söz ediyoruz. En ufak olumlu bir etkide bile bulunacağını sanmıyorum.

Ben bunun takımı karıştırmaya falan geleceğini sanmıyorum. Bayağı istekli oynayacak ama 1 seneye yakındır düzgün oynamıyor. Vücudu ne kadar izin verir bilmiyorum.

bence de son yıllarda yaşadıklarından ötürü göze batmayıp işini yapmaya çalışır ama en son maçına nisan 2019'da çıkan bir adamın 33 yaşından sonra ne kadar uğraşsa da toparlaması zor.

hoca illa ki alacaksa bari garanti para vermeyelim. sadece performans bedeli olsun kontratta. zaten arda bu noktadan sonra kendini tekrar galatasaray'a kabul ettirme çabası içinde ise maddiyat boyutundaki tavrı da bu yönde olmalı.

her mac 56 yasindaki beloz oglunu dilleyen bazi uyelerden iddiali aciklamalar gelmekte yani nolmus yasliysa penozoglu hic kosmadan 5-6 senedir oynuyor du

her mac 56 yasindaki beloz oglunu dilleyen bazi uyelerden iddiali aciklamalar gelmekte yani nolmus yasliysa penozoglu hic kosmadan 5-6 senedir oynuyor du

Belezoğlu'nun Başakşehir performansına bir de Arda'nın Başakşehir performansına bakalım. Arda Başakşehir'de ne yapabilmiş ki bizde oynayacak?

Burada kimse belezoğlunu yalamıyor. Arda'nın vasatlıkla geçen son üç yılı ortada sadece. Ayrıca illa karşılaştırma yapacaksak ortada Selçuk örneği de var maalesef renktaş.

Belezoğlu'nun Başakşehir performansına bir de Arda'nın Başakşehir performansına bakalım. Arda Başakşehir'de ne yapabilmiş ki bizde oynayacak?

Burada kimse belezoğlunu yalamıyor. Arda'nın vasatlıkla geçen son üç yılı ortada sadece. Ayrıca illa karşılaştırma yapacaksak ortada Selçuk örneği de var maalesef renktaş.

aldigimiz cogu yabanci dogru durust oynamadan gelmiyor mu
robinho fln da sivasta oynarken herkes kesin alalim fln diyordu o da oynayamadi orda
taraftarsiz enteresan bi kulup kariyerinin sonundaki adamin motive olmasi daha zor
arda bize gelecek diye ramboya donusmus demek kendini vererek oynayacak bu da basaktaki gibi olmayacagi anlami tasir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt