# Arda Turan - Sayfa 98 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arda'nın Galatasaraylılığı hiçbir yerli oyuncuyla kıyaslanamaz aziz yıldırımın 5 katı para teklifini reddetmiş bir adam kulübe 13 milyon euro kazandırmış,Fatih Terimle yaşadığı sıkıntılarda bende çok kızdım ama sıkıntı yaşayan hoca bizzat affettiğine göre ben bişey diyemem,yedek kulübesinde ruhsuz selçuk,jimmy duracağına bir taç atışı için bile hakkımızı sahada sonuna kadar savunacak Arda Turan dursun.

SM-J500FN cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Arda'nın Galatasaraylılığı hiçbir yerli oyuncuyla kıyaslanamaz aziz yıldırımın 5 katı para teklifini reddetmiş bir adam kulübe 13 milyon euro kazandırmış,Fatih Terimle yaşadığı sıkıntılarda bende çok kızdım ama sıkıntı yaşayan hoca bizzat affettiğine göre ben bişey diyemem,yedek kulübesinde ruhsuz selçuk,jimmy duracağına bir taç atışı için bile hakkımızı sahada sonuna kadar savunacak Arda Turan dursun.

tuzlalilari pataklayan jimmye haksizlik etme..... ahbab ..!!!!!!!

Bunlar çok yanlış düşünceler. Ali Yavuzlar bilmem neler böyle karaktersizlik yapan yaşlıların arkasında nasılsa bizi oynatmayacaklar diye çalışmaz olur. Her sene bir ibne rengi diye formamızla dalga geçmiş biri kulüp bulamadığı için milyon dolarlık kontrat koparmak için yırtınıyor. Son 2,5-3 senede şuttan çok silah çekmiş birini alırsak Galatasaray'dan önce Galatasaraylılık bitmiş demektir.

PCT-L29 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

terim hodjam adam eder diyebilir miyiz?

ama arda zaten adam kere adam

adamception.

77Aa.gif

Çöp olmuş lig, çöp olmuş bir kadro... Gelsin; yıldım. Ha kim izleyecek o ayrı. Mesela ben izlemeyeceğim. O formayı o adamın üstünde görmeyeceğim! Utanmaz herif!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt