# Arda Turan - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Beter ol

DL4ZP82XUAES7Rw.jpg:large

bu ineği yana yakıla bize isteyenler vardı eski konusu silinmese mesajlarını arayıp alıntılayacaktım .şimdi hiçbiri ortada görünmüyor. hepsi ölü taklidi yapıyor. barça'da soyunma odasında messi ile konuşma lüksüne sahip adam oynamıyorsa hiçbir yerde oynamazdı zaten ama anlatamadık bazılarına . o dönemde kuşlardan ve bazı kişilerden hariç kimse bize gelmesini istemiyordu da gelmedi. sayısal çoğunluk bizden yanaydı. yoksa kazık kaçmıştı

bu ineği yana yakıla bize isteyenler vardı eski konusu silinmese mesajlarını arayıp alıntılayacaktım .şimdi hiçbiri ortada görünmüyor. hepsi ölü taklidi yapıyor. barça'da soyunma odasında messi ile konuşma lüksüne sahip adam oynamıyorsa hiçbir yerde oynamazdı zaten ama anlatamadık bazılarına . o dönemde kuşlardan ve bazı kişilerden hariç kimse bize gelmesini istemiyordu da gelmedi. sayısal çoğunluk bizden yanaydı. yoksa kazık kaçmıştı
Silinmedi duruyor konu.

ben akbilspora gitmeden önce gelip 66 numaradaki gibi olacaksa gelsin dedim hatta siyasete bulaşmayacaksa gelsin dedim. Ancak akbilsporu tercih etmesi ve sonrasındaki bütün hareketleri ben dahil tüm Galatasaray'lıları utandırmıştır(zamanında kaptanlık verildi diye).

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt