# Arda Turan - Sayfa 76 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
alındı bile abi yaw
Çok büyük bir hata çok. Herkes ultraves değil hoca ne yaparsa yapsın biat edelim. Nasıl böyle bir hata yapılır anlamak mümkün değil. Koskoca Galatasaray koskoca Fatih Terim bu heriften medet umar duruma geldiyse ne diyeyim bilemedim. Ne desem küfürlü olur o yüzden demiyorum. Emeği geçenlerin Allah belasını versin!

İstemiyoruz yav bu adamı. Futbolla alakası kalmamış boşuna parayı çöpe atacağız. Hastaneyi silahla basıp beni vur diyecek kadar kafası uçmuş adamdan kime fayda gelir?

bu arada kendisini Burak ile falan kıyaslayan oluyor.. Burak dediğimiz oyuncu senelerdir gayet iyi oynuyordu zaten. Sadece karakter sorunu vardı.

Arda'da iki sorun birden var. Ne oynuyor, ne karakter katıyor..

Katılıyorum, bu arkadaş sırf iyi Galatasaraylı diye savunuluyor. Başka da bir argümanla konuya olumlu yaklaşan yok zaten.
En iyi zamanında bile takıma faydalı olamamış, oynadığı temposuz ve çağdışı futbolla oyunu yavaşlatmakta üstüne olmayan bir oyuncuydu. Her topu ayağına ister, vermezlerse gider adamın ayağından topu alır, eveler gevelerdi. Takımın lideri havalarında ama yararından çok zararı olan biriydi.
Bu gitmeden şampiyon olamayız dediğimi hatırlıyorum. Bu gitti şampiyon olduk.
Şimdi kariyerinin dip noktasında. Artık o topu gidip alacak hali bile yok.
Varın siz düşünün nasıl bir hata yapmak üzere olduğumuzu.
Ha iyi oyuncu değil, iyi Galatasaraylı arıyorsak bu forumda bir sürü var zaten. Daha ucuza gelir.

Bedava oynayacaksa yine gelmesin floryanın kapısına dahi getirilmemeli..ayıptır günahtır ya terimin çiftliği mi burası sevdiği gebeşleri toplayacak?

allahtan Tudor gibi adam vardı da Hakan Balta,Semih Kaya,Sabri Sarıoğlu'yu yolladı.. Terim biliyorsun geldiği dönem ilk toplantıda ben olsam bunlar gitmezdi diyordu..

Aşırı evlatçı. Semih'i geçen sene zorla aldırdı zaten.

Ben de iyi Galatasaraylıyım ama bana kimse milyon euro’luk kontrol vermiyor di mi? Bu adam futbolu bırakmış, futbol Arda’yı bırakmış. Parayı niye çöpe atıyoruz hocam yapma.

Fatih Hoca'da omurga olmadigini Tupcu'nun evine sabah kahvaltisina gittigi gun anlamistik. Bu karakter yoksununun geri donusune izin vermesi normal. Her ikisinin Galatasaray'imi bu oyuna alet etmesi gucume gitmeye devam edecek. Biran once defolup gitmeleri dilegiyle.

source.gif

Fizik olarak hazır gelirse büyük ihtimal safi adam geçme ve orta açma becerisiyle Falcao'nun en önemli gol kaynağı olacaktır. Her şey Galatasaray için, gelsin, geçen yıl Burak'ın Beşiktaş'a yaptığı gibi dandik takımı şampiyonluk potasına soksun, gerisini bu kulüp sırf armasının hatrına halleder zaten. Bir de bunları yaparken ''komik paraları'' kabul ederse 2011 yazında attığı kazığı da unutturabilir rahatlıkla.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt