# Arda Turan - Sayfa 78 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Umarım 66 numarayı giyersin umarım 7 sene önceki kafa yapınla dönersin ve umarım laf eden hepimize gereken cevabı verirsin . Gelmeni hiç istemiyorum kaptan ama şunu bil gittiğinde hüngür hüngür ağlayan ben gelirsen büyük ihtimalle yine ağlarım . Son dans için dön be kaptan Fatih hocayla beraber ben futbolu bırakmadım de sezon sonu al eline şampiyonluk kupasını dolaş bütün stadı be hadi be kaptan

Hizli, dinamik, genç bir takım kurulsun istiyoruz konuşulan isme bak. Abdürrahim albayrakin instagram twitter dm kutusunu mesaj yağmuruna tutuyoruz her gün arkadaslarimla. Eşime bile mesaj attiriyorum. Şu herifi almayalim. Yemin ederim geçmişle alakası yok. 28-29 yaşında olsa biraz da top oynasa bir çoğumuz ses cikarmazdik. Adam barça dan ayrıldıktan sonra futbolu bıraktı yemin ediyorum bitik toparlanamaz bu herif. 3 hafta ıkına sıkına oynasa 20 hafta oynayamaz içi geçmiş bu adamim. İçi geçmiş tonla topcu bozuntusu var zaten takımda. Alın emre kilinc ve onyekuruyu keyfimize bakalim rakipler düşünsün. Vallaha sinir stresten ölecem bu sene ya.

30 Ocak 1987 doğumlu. 31 Ocak 2020 günü hayatındaki 33 yılını geride bırakıp, 34. yaşının ilk gününü alacak. (Allah uzun ömür versin)

Arkadaş mevcut takımında kadroya giremiyor. Bu da takımına ekonomik zarar demek. Başakşehir cephesinden; Okan Buruk'un ve Göksel Gümüşdağ'ın "Arda'ya kolaylık sağlarız" ve yerli medyadaki Arda güzellemeleri Arda'nın Galatasaray'a gitmesinin ne denli istendiğini açıkça ortaya koyuyor.

Eğer bu transfer gerçekleşirse kesin kazananları; Arda ve arkadaşları, Başakşehir yönetimi, teknik heyeti ve menajerler olur. Galatasaray'ın kazanması ya da kaybetmesini zaman gösterir. Yani burada riski alan Galatasaray'dır.

Haliyle; geçmişte yediği tüm haltları, gerçek hayatta azılı Galatasaray düşmanlarıyla olan yakın arkadaşlığını bir tarafa koysak bile uzun süre futbol oynamamış, beden yapısı olarak da uzun süre futbol oynaması pek ihtimal dahilinde olmayan, sezon ortasında 33 yaşını doldurmuş birini Galatasaray'a transfer etmek en hafif tabirle iş bilmezliktir.

Galatasaray'ın vefa duyacağı yegane kişi/oluşum taraftardır. Taraftarını salt futbol dışında da üzmüş birinin vefalı davranarak olduğu yerde kalması temennimdir. Taş yerinde ağırdır. Arda Turan yerini ve cephesini çoktan seçmiştir. Dere geçerken at değiştirmeyip, kendini Acun, Emre ve Volkan abilerinin yanında TV8'li günlere hazırlamasını önerir, hayatında başarılar dilerim.

Yas olmus 32 bazi futbolcular 40 kadar oynar bazilari senin gibi futbolu erken birakir, sen kafa olarak bitirmisin futbolu resmi olarak da bitirde sezon sonu Futbol emeklisi ol zaten öylede oynuyorsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt