Arda Turan'da 'Mutlu Son'! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan'da 'Mutlu Son'!

Kimse kusura bakmasin, Mustafa Baskan yine iyi bir örnek, Terim istedigini yapiyor ve istedigini aliyor, Mustafa Baskan gecen sene Veto etdi, yinede inadina getiriyo!

Artik böyle olmaz , kimse bana “ Imparator “ Söyle yok böyle demesin, Tarla gibi istedigini yaptiriyor iste, kimsede sorgulamiyor.
yok bedava oynicakmis, Ulan para verip oynasa bile , bu adam kac senedir Top iynamiyo, Karakteri belli, baska futbolcu olsa, Teknik adami linc ederlerdi!

Sorna Semih Kaya veya Emre Colak yoklamasi...
Yok arkadas bu adam bu sevdadan vazgecmez, seneyede bi bok olmicak!

Insallah ben yanilirim ama böylede olmaz ki renktaslar..

Baskan saglikina fazla stres iyi gelmiyordur diye bu sefer kabul etmistir. Yoksa transfer döneminin sonuna ve ondan sonra Arda ortada kaldi diye kis transfer dönemindede Baskanin istemedigini bildikleri halde Ardayi getirmeye calisirlardi.

Fatih Terim de biliyor bu içi geçmişten verim alamayacağını. Peki taraftarın önemli bir kısmı ve başkan da istemiyorken neden inat ediyor ?
Aklıma iki ihtimal geliyor;
1- Arda geçen sene veto edildiği için bunu gurur yapmış olabilir. Benim sözüm geçer demeye getiriyor.
2- Mehmet Ağar vs gibi bir adam aracı olup hocadan rica etmiş ve o da bu ricayı yerine getirmek istiyor olabilir.
Ya da hoca cidden kendinde değil ve bu adamdan verim alabileceğini düşünüyor. Neresinden tutsan elinde kalır. Yazık.

Kimse kusura bakmasin, Mustafa Baskan yine iyi bir örnek, Terim istedigini yapiyor ve istedigini aliyor, Mustafa Baskan gecen sene Veto etdi, yinede inadina getiriyo!

Artik böyle olmaz , kimse bana “ Imparator “ Söyle yok böyle demesin, Tarla gibi istedigini yaptiriyor iste, kimsede sorgulamiyor.
yok bedava oynicakmis, Ulan para verip oynasa bile , bu adam kac senedir Top iynamiyo, Karakteri belli, baska futbolcu olsa, Teknik adami linc ederlerdi!

Sorna Semih Kaya veya Emre Colak yoklamasi...
Yok arkadas bu adam bu sevdadan vazgecmez, seneyede bi bok olmicak!

Insallah ben yanilirim ama böylede olmaz ki renktaslar..
Galatasaray cocugu arda 1 sene oynayip tutugu takimda birakmak istiyor neden bu kadar abartiyorsunuz aga birakin bu isleri yaw .Gelecek 1 sene oyniycak birakacak ayni Terbiyesizligi sabriye yaptik.Bu futbolcular buna layik degil .Ha senelik cok para ister sirf para icin gelmek ister o zaman dersinki gelmesin.

Galatasaray cocugu arda 1 sene oynayip tutugu takimda birakmak istiyor neden bu kadar abartiyorsunuz aga birakin bu isleri yaw .Gelecek 1 sene oyniycak birakacak ayni Terbiyesizligi sabriye yaptik.Bu futbolcular buna layik degil .Ha senelik cok para ister sirf para icin gelmek ister o zaman dersinki gelmesin.
reis sabri gönderileceğini anlayınca bırakabilirdi bırakma niyeti yokmuş ki gitti zorladı
ardanında gelip iki maç kendini zorlayıp tribün gazını alınca bırakmaya niyetli kalacağını hiç sanmıyorum.

reis sabri gönderileceğini anlayınca bırakabilirdi bırakma niyeti yokmuş ki gitti zorladı
ardanında gelip iki maç kendini zorlayıp tribün gazını alınca bırakmaya niyetli kalacağını hiç sanmıyorum.
Yaw eski Arda gibi olursa oynasin ama kaldiramassa elestireleri gorup benden bu kadar diyecek bi adam zaten .Gelsin denesin olmuyorsa birakir biseyler veriyorsa 1 sene daha katlaniriz Klube o kadar bonservis kazandirmis alt yapimizdan cikmis bi adam sonucta Emre gibi Ihanette etmedi bize

Hoca bu sene başarısız olmuştur.Gelecek sezon için elbette kredisi vardır.Ancak gelecek sezon da aynı başarısızlık olursa yollar ayrılır.Bu hayatın ve elbette futbolun bir gerçeği.

Madem o kadar istiyordu, Adam gibi Topunu oynasaydi, Artistlik pesinde, Kari Kiz pesinde kosmasaydi , bunu siz niye anlamiyorsunuz ?

Bana böyle “ Evlat “ lazim degil, madem cok istiyordu kendine ceki düsen verip gelseydi ...
Simdi bir Camiyayi birbirine katiyor busizin istediginiz , sirf 1 Evlat burda birakcak diye Kavga ortami oluyor, niye bunu anlamiyorsunuz ?
Baskana saygisizlik degilmi bu, Veto etdigi adami getirmek ?
Biz bunlardan dolayi bu Transfere karsiyiz!

Top oynayip gelseydi kimse birsey demezdi.
Para almicakmis, ulan zaten kim Tramsfer ederki Arda Turani Basaksehirden baska onlar bile, hadi yürü git dediler.

Sabri birakabilirdi yine birakmadi.
Gitdi daha oynadi, ben burda birakcam diyip gidebilirdi degilmi ?

Üst Alt