Arda Turan'ın, Galatasaray'a Geri Dönmesini İstiyor musunuz? - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan'ın, Galatasaray'a Geri Dönmesini İstiyor musunuz?

Arda Turan'ın Galatasaray'a Geri Dönmesini İstiyor musunuz?

• Evet

Kullanılan: 59 21.0%
  • Hayır

Kullanılan: 202 71.9%
  • Kararsızım

Kullanılan: 20 7.1%

• Kullanılan toplam oy
    281
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Galatasaray taraftarını bu kadar birleştiren başka bir adam yoktur herhalde. Taraftarın %70-80'i istemiyor Arda'yı. Böyle bir ortamda Cenk Ergün kameralara çıkıp gevşek gevşek bana söz verdi, gelecek bir gün falan diyip bu adamı iyice şişirmiyor mu gerçekten ilginç. Şu ana kadar yaptığın bütün iyi hamleleri tek bir kalemde silmek istiyorsan buyur Arda'yı getir ve takımın içine sıç sen bilirsin.

Şu şartla bu şartla gelmesin dememizin önemi yok

Şayet gelirse bize desteklemek düşer

Zaten Arda'da artık Galatasaray taraftarının bu gücünü en iyi bilenlerden biridir

Önünde Selçuk, Burak gibi örnekler varken bu tarz hamlelerin içine gireceğini sanmıyorum

Ayrıca son maçta hakemin karalarına karşı tepki gösterecek bir Türk oyuncunun yokluğu hissedildi

Sırf bu yüzden bile Arda'yı istiyorum NET...

tabiki istemeyiz

iyi giden bir takım var ve bu takımı kim bozar değil kim bozabilirin tek cevabı arda

yönetim eğer bu adamı alırsa yaptığı (bu seneki transferler) doğruları yok eder tek bi hamleyle

Arda forumu okuyor arkadaslar kaptanimizi uzecek yorumlardan uzak duralim
7c098a768380cb87efd899b473d39dae.jpg

İnşaallah okuyordur ZAT'I ŞAHANELERİ..

Defalarca okusun da acı söyleyen dostlarını ve sevenlerini tanısın...
Ve inşallah da unutmasın ve kendine dersler çıkarsın, niye barca da oynamış ardayı takımda görüp/görmemek için bu kadar tartışıyolar diye ...

Arda konusunda nötrdüm ama yok abi gelmesin. Kafa yapısı değişmemiş. Bu takımı bozar. Hala Instagram'dan Selçuk'u savunuyor neymiş 2 şampiyonlukta büyük katkısı olmuş. Adam hala geçmişle yaşıyor, arkadaşı diye de Selçuk'un bitik olduğunu kabullenemiyor. Arda büyük Galatasaraylıysa bu takımda Selçuk'u savunmaz, Galatasaray'a nasıl zarar verdiğini görür. Evet Selçuk'un 2 şampiyonlukta büyük payı var 3 yıl önce takımdan ayrılsaydı belki efsane olacaktı ama gitmedi kaldı ve haklı olarak eleştiriliyor. Çünkü adam bitik artık Galatasaray seviyesinde değil. Kısacası Arda gelmesin istemiyorum.

arda gerçekten bu forumu okuyorsa ona bir abi olarak bir ricam var. bak güzel kardeşim, bu sene çok güzel bir kadro kuruldu, taraftarın istediği tüm transferler hemen hemen yapıldı. pasta tamam ama üzerindeki çilek eğer olurda sen olacaksan, lütfen bu takımı bozacak davranışlara girme, eğer sadece futboluna odaklanacaksan bu takıma ayak uydurup top oynamaya geleceksen gel başımızın üstünde yerin var, ama yok magazin malzemesi olmaya geleceksen en büyük küfrü bu taraftardan yersin, selçuktan beter ederiz haberin ola.

Ben ne bize gelmesini ne de rakiplerimizden birine gitmesini istiyorum.Bize gelirse takimi karistirabilir,rakiplere giderse de Emre gibi faydali olur diye dusunuyorum.Kariyerine Avrupa'da devam etmeli.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt