Arda Turan'ın, Galatasaray'a Geri Dönmesini İstiyor musunuz? - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan'ın, Galatasaray'a Geri Dönmesini İstiyor musunuz?

Arda Turan'ın Galatasaray'a Geri Dönmesini İstiyor musunuz?

• Evet

Kullanılan: 59 21.0%
  • Hayır

Kullanılan: 202 71.9%
  • Kararsızım

Kullanılan: 20 7.1%

• Kullanılan toplam oy
    281
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Herşeyden evvel Arda sağlam Galatasaraylıdır

Dönecekse de bize yani yuvasına dönmeli

Bizde sahip çıkmalıyız koca kafamıza

bende sağlam Galatasaraylıyım orta halli bir hayatım olduğu halde uçakla Galatasarayın maçlarına gidiyorum antalyadan istanbula banada sahip çıksınlar hem ben milyonlar istemiyorum aylık 10 bin euro versinler yeter.

Ardanın gelmesine, o basit ama etkili futbolunun takıma katkı vermesie kesinlikle karşı olamaz hiç kimse...

Fakat beraberinde getireceği bazı risklere karşıda savunmasız kalmak pek akıl karı değil..

Bu riskleri minimuma indirebilmek için ardaya 2 özel madde koyulmalı, Bunları kabul ederse belki sonuçlarının etkisiyle kendisini kontrol altında tutması da mümkün olabilir...
Herkesin huzuru için..

1 - Takıma geldiği andan itibaren yönetim takıma zarar verdiğine ikna olduğu anda, kendisini bedelsiz ve tazminatsız olarak dilediği zaman kapının önüne koyabilir.

2 - Yukarıdaki madde ışığında; Ne zamana kadar takımda kalabileceği belirsiz olduğundan bonservis bedeli olmadan gelmesi nedeniyle hakkı olan imza parasını da kaç yıllık anlaşma yaptıysa o kadar taksitle ve sezon sonlarında almayı kabul etmelidir....
Mesela 4 yıllık anlaşma yapıldı, imza parası da 3 M€ ise bitirdiği her sezon sonunda 750.000 € imza taksidini de almaya hak kazanır BEYEFENDİ..
Yok öyle 3M€ ayakbastı parası alıp 3 ay snra kendisinii kovdurup keyfine bakmak.. ( Burada kulübün tarihine altın harflerle yazılmış olup da yakın geçmişimizde böyle kazık atanlar geldi şimdi aklıma birden..)

Bunları kabul ederse yönetimle senelik 4M€ luk pazarlık bile yapsa umurumda değil.. Arada biryerde illaki anlaşma sağlanır..

Ardanın gelmesine, o basit ama etkili futbolunun takıma katkı vermesie kesinlikle karşı olamaz hiç kimse...

Fakat beraberinde getireceği bazı risklere karşıda savunmasız kalmak pek akıl karı değil..

Bu riskleri minimuma indirebilmek için ardaya 2 özel madde koyulmalı, Bunları kabul ederse belki sonuçlarının etkisiyle kendisini kontrol altında tutması da mümkün olabilir...
Herkesin huzuru için..

1 - Takıma geldiği andan itibaren yönetim takıma zarar verdiğine ikna olduğu anda, kendisini bedelsiz ve tazminatsız olarak dilediği zaman kapının önüne koyabilir.

2 - Yukarıdaki madde ışığında; Ne zamana kadar takımda kalabileceği belirsiz olduğundan bonservis bedeli olmadan gelmesi nedeniyle hakkı olan imza parasını da kaç yıllık anlaşma yaptıysa o kadar taksitle ve sezon sonlarında almayı kabul etmelidir....
Mesela 4 yıllık anlaşma yapıldı, imza parası da 3 M€ ise bitirdiği her sezon sonunda 750.000 € imza taksidini de almaya hak kazanır BEYEFENDİ..
Yok öyle 3M€ ayakbastı parası alıp 3 ay snra kendisinii kovdurup keyfine bakmak.. ( Burada kulübün tarihine altın harflerle yazılmış olup da yakın geçmişimizde böyle kazık atanlar geldi şimdi aklıma birden..)

Bunları kabul ederse yönetimle senelik 4M€ luk pazarlık bile yapsa umurumda değil.. Arada biryerde illaki anlaşma sağlanır..

Üstüne sosyal medya ve magazine malzeme olmaması için bir madde de eklenmesi gerekir.Adamın aklı fikri karıda kızda birilerine yalakalık yapmakta.

1 milyon euro ya oynarsa gelsin yoksa yallah katar a o kadar kulübün evladıyız diye anırıyolar iş paraya gelince çuvalla istiyorlar

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bende sağlam Galatasaraylıyım orta halli bir hayatım olduğu halde uçakla Galatasarayın maçlarına gidiyorum antalyadan istanbula banada sahip çıksınlar hem ben milyonlar istemiyorum aylık 10 bin euro versinler yeter.
Eminim ki Arda kadar sağlam bir Galatasaraylısındır renktaş

Ama olayın özü şudur ki; şayet gelirse biz tribünde, o da sahada desteğini verecek

O yüzden yaptığın ironiyi başka zamanlar için dene derim

düşüncesi bile titrememe neden oluyor

yapma yönetim, bi zevkimiz kalmış hayatımızda işten güçten hariç onuda elimizden alma

parası pulu bilmem nesi önemli değil

ben şöyle Galatasaraylıyım, ben böyle milliyetçiyim ,Bayrampaşalıyım cartum curtum ayaklarına ortalıkta dolaşan hırboları izlemek istemiyorum artık

isterse dünyanın en iyi futbolcusu olsun ama bizde olmasın

Üstüne sosyal medya ve magazine malzeme olmaması için bir madde de eklenmesi gerekir.Adamın aklı fikri karıda kızda birilerine yalakalık yapmakta.

Bu konu performansını olumsuz etkilerse, uyarılma sonrası da devam etmeye kalkarsa; disiplinsizlik nedeniyle 1. maddenin uygulanmasına imkan sağlar bence..

Yani öyle bişey olursa no sikinti..

Eminim ki Arda kadar sağlam bir Galatasaraylısındır renktaş

Ama olayın özü şudur ki; şayet gelirse biz tribünde, o da sahada desteğini verecek

O yüzden yaptığın ironiyi başka zamanlar için dene derim

Arda nın galatasaraylılığını kimsenin sorguladığı yok ki zaten...
Mesele arda nın kendini kulüpüstü birisi olarak görmesi, yada öyle tavırlar sergilemesi..

Atleticoya gitmeden avvel de forma rengi ile ilgili olarak medyaya verilen laubali belaltı imalı beyanatlar onu kulüpden koparmıştı..
Ama halen aynı kafada gibi görünüyor.

Profesyonellilk; önce kaptana sonra TD ye, snra Kulüp yönetiminine kayıtsız itaaat grektirir.
Beğenmediğin bişeyler varsa, ve İLLAKİ SANA SÖZ HAKKI DÜŞTÜĞÜNE inandığın bir konu varsa , ilk muhatap kesinlikle MEDYA değildir..

Futbolcu profesyonelliğinde, kolunda bant yoksa, ilk muhatabın kaptandır;
kaptansan ilk muhatabın TD dir;
TD isen ilk muhatabın Futbolcu ilişkilerinden sorumlu Bşk. Yardımcısıdır. Ve devam eder. Takım da huzurun teminatı olan disiplin ve sorumlu profesyonellik bunu gerektirir.

Arda bu profesyonellik ve sorumlulukların neresinde ne yaptı diye sormak lazım, ardayı konuşurken...

Son düzenleme:
Ha gelecekse kaçarı yoksa, olabildiği kadar bu gibi maddeler sözleşmesine işlenmeli

-sosyal medya hesaplarını askıya alsın
-hiç bir demeç vermesin, açıklama yapmasın, röportaj ve bağlantı isteklerini geri çevirsin
-saha içi ve saha dışı hareketlerinde tudor'a karşı tam sorumlu olsun ve tudor uygunsuz davranışlarına ceza kesebilsin

demeç, röportaj tarafına da para cezası koyarsak zaten en kötü ihtimalle aldığı maaşın yarısını ceza olarak geri verir

Ha gelecekse kaçarı yoksa, olabildiği kadar bu gibi maddeler sözleşmesine işlenmeli

-sosyal medya hesaplarını askıya alsın
-hiç bir demeç vermesin, açıklama yapmasın, röportaj ve bağlantı isteklerini geri çevirsin
-saha içi ve saha dışı hareketlerinde tudor'a karşı tam sorumlu olsun ve tudor uygunsuz davranışlarına ceza kesebilsin

demeç, röportaj tarafına da para cezası koyarsak zaten en kötü ihtimalle aldığı maaşın yarısını ceza olarak geri verir

1. Madde de aşırı abartılı ve hukuki açıdan mümkün değil.. Ardadan çok Galatasaray a zarar verir. Küresel çapta çok kötü imaj kaybı oluşur...

2. Madde de Yönetim veya TD iznine bağlanırsa daha iyi olur..

3. madde için hemfikiriz.

Ama ilk 2 madde ile dünya ile ilgiisini kesmekle birşey kazanamayız. Yasaklamalardan ziyade kontrol altında tutacak tedbirler taraftarıyım....

Şu şartla gelsin, bu şartla gelsin diye şart koşmaya gerek yok. Gelmesin! İyi Galatasaraylı ise tribünde, TV başında desteklesin Galatasaray' ı.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Arda forumu okuyor arkadaslar kaptanimizi uzecek yorumlardan uzak duralim
7c098a768380cb87efd899b473d39dae.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt