Arda Turan’ın UltrAslan’ın Yaptığı Açıklamaya Cevabı! - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan’ın UltrAslan’ın Yaptığı Açıklamaya Cevabı!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arda Ultraslan'a açıklama yapması için adamlara toplamda 60.000 sucuk ekmek ve köfte almış diyorlar. Doğruluğu var mıdır bilen var mı?
uA guvenilirligini kaybetmis bir olusumdur. uA'nın bundan once ki protestolari şaibelidir. Verdikleri desteklerde şaibelidir. Benim gozumde artık uA birini destekliyor veya birini protesto ediyorsa arka planda bu arkadaslara emir veren veya maddi destek veren birileri var demektir.

Bu tur olusumlarin son bulmasi ve seyirci kulturunun tribunlere girmesi daha dogru olacaktır. 2-3 kisinin keyfi olsun, egosu tatmin olsun diye bu kulube para veren bilet alan, forma alan, yayın alan seyircinin istemedigi adamları kulube dolduruyorlar. Seyirciye para ver ve yerine otur diyorlar. Bu zihniyet kulubun yakasini birakana kdr kulube herhangi bir maddi destekte bulunmamak, bu kokusmuslugun parcası olmamak en doğru karar olacaktır. Son Arda transferinde oynanan oyun mide bulandiricidir.

uA guvenilirligini kaybetmis bir olusumdur. uA'nın bundan once ki protestolari şaibelidir. Verdikleri desteklerde şaibelidir. Benim gozumde artık uA birini destekliyor veya birini protesto ediyorsa arka planda bu arkadaslara emir veren veya maddi destek veren birileri var demektir.

Bu tur olusumlarin son bulmasi ve seyirci kulturunun tribunlere girmesi daha dogru olacaktır. 2-3 kisinin keyfi olsun, egosu tatmin olsun diye bu kulube para veren bilet alan, forma alan, yayın alan seyircinin istemedigi adamları kulube dolduruyorlar. Seyirciye para ver ve yerine otur diyorlar. Bu zihniyet kulubun yakasini birakana kdr kulube herhangi bir maddi destekte bulunmamak, bu kokusmuslugun parcası olmamak en doğru karar olacaktır. Son Arda transferinde oynanan oyun mide bulandiricidir.

Bu tür oluşumlar kendi kendilerine yok olmazlar yalnız gidip tribünde, havaalanında, otobüs karşılamalarında vs o adamların yerini alacaksın ki bir şansın olsun. Twitterda-forumda-ekşide bir şeyler yazarak uayı etkisiz hale getirmek mümkün değil. Ciddi bir organizasyon ve saha çalışması gerekli cidden böyle bir şey isteniyorsa. En az sucukçular kadar koşturmak lazım yani senin anlayacağın. Başka bir yolu varsa duymak isterim.

He ua gitsin yerine de taraftar grubu diye bir şey hiç olmasın diyorsan o ayrı dava. O kısım imkansız gibi bir şey muhakkak bir grup ön plana çıkar.

herhalde kendim kendi duygularımı bu kadar iyi ifade edemezdim

Ben Arda Transferinin Takıma liderlik etmesi için getirildiği algısı oluşturulmasını doğru bulmuyorum ve Takıma liderlik etmek içinde gelmiyor.Mücadele etmek için takıma katkı vermek için geliyor demek gerekiyor.Ardayı Barca'dan transfer etseydik liderlik etmek için geliyor diyebilirdik.

Gitsin diye sövdüğümüz tudor bile almamıştı bunu.Adam daha gelmeden tribünleri böldü geldikten sonra staddaki karmaşayı düşünemiyorum.Yazık etme hoca..

Arda gönülden Galatasaraylıdır bu güne kadar bu klübe en ufak saygısızlıgı olmamıştır post truth çağının cahil ve sorgulamayan kafaları da çıkıp ama teklif komikti dedi xdxd der şimdi kesin...

Bu adam gönülden Cimbomlu dışarıda kimi dövdüğü kime yumruk attığı bizi ilgilendirmez sahanın içinde giydiği formaya en fazla aidiyeti olan oyuncumuz olacak futbol cahilleri siz isteseniz de istemeseniz de kaptan yuvaya dönecek sezon başı nzonzi seri emre mor geliyor diye forumu bayram yerine çevirenler istemesin bence daha faydalı olur gsc'nin futbol uleması bir tobcunun gelmesini istemiyorsa onun başarılı olma şansı %80 artar. Bu cahillere göre geçen sene puan farkı 8 iken fatih hoca da gitmeliydi zaten.....

F3111 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Böyle riskli bir transferin bedelini bunu canla başla isteyen Fatih Terim öder. Her şeye rağmen öder.

Bu kadar Galatasaraylıyı karşısına almaya cüret eden kimse haddi bir an önce bildirilmelidir. Daha gelmeden böldü adam enerjimizi. 10 puanlık fark kapanır mı derdinden Arda Bey'in derdine düştük.

10 gün sonra 33 yaşı bitip 34 yaşından gün alacak, Galatasaray'ın ihtiyacı olduğu her anda türlü sebeplerle Galatasaray'dan uzak durmuş, Galatasaray düşmanlarının has adamı birini gözümüze soka soka, yüreğimizi dele dele, evimizin içine misafir ettiler.

Çocukluk aşkı mı? Galatasaray benim çocukluk aşkım. Benim tek burcum Galatasaray, hiçbir zaman yükselenim Beşiktaş olmadı. Hiçbir Galatasaray düşmanı Fenerli çeteyle samimiyet kurmadım, her birine her an haddini bildirdim. Ben ve benim gibi milyonların çocukluk aşkıdır Galatasaray. Mış gibi sevenlerin değil!

Mlado Boleslav maçında canlı canlı bir yıldızın doğuşunu görmüş, o gün tribünlerdeki sevinç ve umuda tanıklık etmişken yıldızın sönüşüne yakından tanıklık etmek istemiyorum. Gelmesin. Galatasaray'ı hak ettiğini düşünmüyorum.

Taraftari boldu diyenler ardayi istemeyenler

E o zaman bolunmeyin kardesim bizim boldugumuz falan yok burdayiz, galatasarayliyiz. Bolunen, ben artik izlemem diyen sizsiniz laf eden de sizsiniz e o zaman defolun gidin.

Arda konusunda fener medyasının gazına geliyorsunuz. Evet pek karakterli bir oyuncu değil açıkçası ancak Burak Yılmaz çok daha büyük skandallara imza attı kimse gündeme getirmiyor.
Mesele babası yaşındaki gazeteciyi dövmesiyse Burak gariban otobüs şoförünü dövdü.
Mesele eşini aldatmasıysa Burak hem aldattı hem şiddet uyguladı.
Mesele prim olayıysa zaten primi talep edip olayları başlatan Burak, kaptan olarak aracı olan Ardaydı.
Mesele teklif komik demesi derseniz eyvallah. Burak bu konuda çok daha dikkatli davrandı. Hiç bir kulübe saygısızlığı olmadı.
Berkay konusunda mahkeme kararı, şahit beyanları hepsi sabit. Arda kimseyi taciz etmiyor tam tersi tacize maruz kalıyor. Silah olayının bin beterini Gökhan Töre yaptı. Emre vapurda mahalle kavgalarına karıştı, neler neler yaptı. Caner öyle, daha kimler neler yaptı.
Bütün medya inatla ve ısrarla Arda'ya yükleniyor yıllardır. Hem karakter olarak hem sportif olarak bize uygun olmadığını düşünüyorum, transferini de istemiyorum. Ama gelirse de hep destek tam destek.

Arda konusunda fener medyasının gazına geliyorsunuz. Evet pek karakterli bir oyuncu değil açıkçası ancak Burak Yılmaz çok daha büyük skandallara imza attı kimse gündeme getirmiyor.
Mesele babası yaşındaki gazeteciyi dövmesiyse Burak gariban otobüs şoförünü dövdü.
Mesele eşini aldatmasıysa Burak hem aldattı hem şiddet uyguladı.
Mesele prim olayıysa zaten primi talep edip olayları başlatan Burak, kaptan olarak aracı olan Ardaydı.
Mesele teklif komik demesi derseniz eyvallah. Burak bu konuda çok daha dikkatli davrandı. Hiç bir kulübe saygısızlığı olmadı.
Berkay konusunda mahkeme kararı, şahit beyanları hepsi sabit. Arda kimseyi taciz etmiyor tam tersi tacize maruz kalıyor. Silah olayının bin beterini Gökhan Töre yaptı. Emre vapurda mahalle kavgalarına karıştı, neler neler yaptı. Caner öyle, daha kimler neler yaptı.
Bütün medya inatla ve ısrarla Arda'ya yükleniyor yıllardır. Hem karakter olarak hem sportif olarak bize uygun olmadığını düşünüyorum, transferini de istemiyorum. Ama gelirse de hep destek tam destek.
Arda az yapmadı ama ona yüklenildiği kadar kimseye yüklenilmedi haklısın emre Fetöcü olduğu delillerle sabitken medya suskun Burak eşini döverken medya suskun komik teklif meselesi olduğunun aksine çarpıtılıyor

heheeheheheheh

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt