Arda Turan’ın UltrAslan’ın Yaptığı Açıklamaya Cevabı! - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan’ın UltrAslan’ın Yaptığı Açıklamaya Cevabı!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ardanın gelmesini istemezdim ha geldiği için de dolaptan imzalı 66 formamı çıkarır desteklerim ama Mustafa Cengiz denen pısırık bir an önce bıraksa ya istemediğini açık açık söylediğin adamı transfer ediyorsun nasıl bir onursuzsun sen istenmediğin yerde mahkeme kararı ile kalıyorsun istemediğini söylediğin oyuncuyu alıyorsun sene başı teknik heyet gizli yürütelim diye Falcao yalanlıyor sen şovunu yapıp süreci uzatıyorsun

Arda Ultraslan'a açıklama yapması için adamlara toplamda 60.000 sucuk ekmek ve köfte almış diyorlar. Doğruluğu var mıdır bilen var mı?

imza

Gelmesini istemezsin anlarım da ... ki ben de istemiyorum
Galatasaray'ı bırakırım ilişkimi keserim gibi ifadeler bayağı bir abes
Gelirse takımın tüm futbolcuları gibi Arda'yı da destekleriz elbet
Bu olay sadece Arda transferi için de geçerli değil
uA nefreti olanlar ve Fatih Terim nefreti olanlar için de geçerli bence
Aynı şekilde sevmeyebilirsin hoşlanmayabilirsin
Ama bu uA ve Fatih hoca ile ilgili nefret kusmanı gerektirmez
Sanki ultraslan Galatasaray taraftar grubu değil de başka bir takımın oluşumu gibi davranılıyor bazen
buna da anlam veremiyorum
Yazdiklariniza katiliyorum.Sanirim onca secenek varken Arda'nin gelmesi ne kadar gerekli tartisilir.Hani hep konusuluyor ya Galatasaray'in mi Arda'ya ihtiyaci var yoksa Arda'nin mi Galatasaray'a diye.Bence su an Arda'nin Galatasaray'a cok daha fazla ihtiyaci var.Bize dusen ne kadar istemesek de takimin ve klubun huzuru icin elimizden geldigince destek vermektir.Ultraaslan cikip aciklama yapmis destekleriz diye.Koskaca camialarilda cikip da bir taraftar grubunun takimi ve klubu sahiplenmesini de anlayamiyorum.Galatasaray bir butundur.Ayrildigimiz ve ayristirildigimiz anda kaos ortami baslar ve icteki kaos simdiye kadar kimseye basari getirmemistir.Arda gelecekse eger gelsin,ciksin,su zamanda ne kadar Galatasaray'li oldugunu gostersin,takimi ateslesin yapsin biseyler biz de o zaman laflarimizi geri alalim evet Arda gercekten birseyler yapmak icin gelmis Arda degismis diyebilelim.Yoksa herkes ve hepimiz dahil kimse Galatasaray'dan buyuk degil!

Üç hafta sonra elinde belinde sahada yürüyünce magazin dışında hiç bir yerde göremeyincede

aynı desteği verin olurmu ozaman tek laf söylemeye hakkınız olmayacak

Şimdi bu elemana Fenerbahçe, Beşiktaş, Kasımpaşa falan bir İstanbul takımı bizim verdiğimiz maaştan 100k fazla teklif etseydi derhal o takımlardan birine giderdi. Öyle bir Galatasaraylı Arda.

Bu transfere sadece transfer olarak bakmamak lazım. Aynı zamanda Terim'in gölge başkanlığının ilanıdır. Kulüp içinde lise vesayeti kadar güçlü bir tek adam vesayeti olduğunun kanıtıdır.

Ikinci pastaci geliyor takima, daha birinden kurtulamadik birde bu cikacak basimiza, oldu olacak birde kesin 3 yillik sözlesme veriler, ardada güzelce milyon eurolari cepe indirir, nede olsa galatasay cocugu degilmi? Para puldan takima katki verirmi vermezmi bunlarin hic bir önemi yok, yeterki galatasarayli olsun.

burada sevinenler sene sonu işler istenilen gibi gitmezse önce Arda ve Terim'e demediklerini bırakmazlar..

Arda bizde 3 sene takımın lideri gibiydi.. 2008-09; Lig 5.liği, 2009-10; Lig 3.lüğü, 2010-11; Lig 8.liği..

Şimdi ise liderlik yapması için getiriliyor.. Ne diyelim hayrını görün.
O saydigin senelerde efsane Kewell ve Baros da vardi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt