Arda Turan’ın UltrAslan’ın Yaptığı Açıklamaya Cevabı! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan’ın UltrAslan’ın Yaptığı Açıklamaya Cevabı!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
burada sevinenler sene sonu işler istenilen gibi gitmezse önce Arda ve Terim'e demediklerini bırakmazlar..

Arda bizde 3 sene takımın lideri gibiydi.. 2008-09; Lig 5.liği, 2009-10; Lig 3.lüğü, 2010-11; Lig 8.liği..

Şimdi ise liderlik yapması için getiriliyor.. Ne diyelim hayrını görün.
Ben her zaman taraftarımızın çoğu gibi Fatih hocamın yanında oldum ve olmaya da devam edecem.Arda o zamanlar 20-22 yaşındaydı ne liderliği?Herkes gibi o da 2. bi şansı hak ediyo.Bu şansı da iyi kullanacağını tahmin ediyorum.Dursun'un sözleriyle bu adama yüklenmeyin.Teklif bile yapmamışız.O zaman Tudor-Ayhan-Dursun üçlüsünden biri Arda'yı yalanlasaydı.Demek ki Arda'nın dedikleri doğru.Herkes bize karşı cephe almışken desteklemek taraftarların işidir..

Ne olacağını kimse bilmiyordu ki
Hoca tamam dedi
Başkan hayir
Şimdi taraftarın söz sahipleri de ikiniz anlasın aranızda halledin diyor.

Böyle saçma transfer stratejisi de ancak bizde olur. Adam gelecek işte belli, sen kamp'a yetiştireceksin. Şimdi bu adam en az 4 maç sonra belli bir süre oyunda kalabilir. Hem adama zarar hem bize zarar. Nasıl profesyonellik bu anlamadım.

Arda'nın ahı gitmiş vahı kalmış kampa katılsa ne olacak 10 dk koşsa tıkanır bu saatten sonra anca yürüyerek oynar fegulinin 5 katı yavaş şekilde futbol için yapılan bir transfer değil takım zaten kötü daha kötü nasıl yaparız diye yapıldı.

Bize hayırlı olsun demek düşer,tekrar dönme şansı yakalamasında bizimle ilgili negatif bir yorumu olmaması,hep Galatasaraylıyım demesi etkili oldu bence.Burada önemli bir noktada alacağı maaş olacak,umarım cüz-i bir rakam olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt