Arda Turan’ın UltrAslan’ın Yaptığı Açıklamaya Cevabı! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan’ın UltrAslan’ın Yaptığı Açıklamaya Cevabı!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben her zaman taraftarımızın çoğu gibi Fatih hocamın yanında oldum ve olmaya da devam edecem.Arda o zamanlar 20-22 yaşındaydı ne liderliği?Herkes gibi o da 2. bi şansı hak ediyo.Bu şansı da iyi kullanacağını tahmin ediyorum.Dursun'un sözleriyle bu adama yüklenmeyin.Teklif bile yapmamışız.O zaman Tudor-Ayhan-Dursun üçlüsünden biri Arda'yı yalanlasaydı.Demek ki Arda'nın dedikleri doğru.Herkes bize karşı cephe almışken desteklemek taraftarların işidir..

geç bunu kardeşim. Bu adam 2.şans değil 10.şansı alacak. Milli takımda hoca bir daha kadroya almayacağım dedi, 3 ay sonra siyasetten-sanat dünyasından abiler girdi devreye zorla aldı.. Sonra ne oldu? Bilal Meşe kavgası çıkardı. Sonra habersizce basın toplantısı yapıp adamlık edebiyatı yaptı, özür bile dilemedi..

Başakşehir'de 2.şans falan diyip aldı vs.. Bu adam daha kaç şansı kullanacak? Camianın çocuğu diye bir şeyi de asla kabul etmiyorum. Atalay,Yunus Akgün camianın çocuğu değil mi? Onları oynatsın.

Arda'nın o twitter profili ne öyle GQ mankeni mi sanıyor kendini profili bile sporcu profiline benzemiyor bu bitik adam şimdi forma giyip Taylan'ın, Akbaba'nın, Atalay'ın seneye Ali Yavuz'un Mert Hakan'ın hakkını yiyecek yazık günah söz bitti dahada bir şey demiyorum.

Zaten cöp bir sene...Sene sonu tutmazsa yapar paşa paşa jübilesini.Aklim almiyor yaz başindan beri yaptigimiz transferlerin %70' i isabetsiz ve gereksiz.Ligi domine etme sansimiz varken geriye gittik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt