Arda ve Burak'tan Manidar Düet! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda ve Burak'tan Manidar Düet!

terim-ic_0.jpg

o mirascı zırtoyu arkalarına alıp gözleri başları çok oynuyor ama dur bakalım her devran elbet bir gün döner

Hoca almamalıydı bence milli takıma. Dün gördük Arda'yı, hayalet gibi dolaşıyor sahada. Genç takımı tercih ederdim.

bunları aldıktan sonra ruhu varoş olan itle beyinsiz itin yaptıklarını hakediyor. böyle devam ettiği sürecede ezim ezim ezilsin.kendi düşen ağlamaz.hem gelecek adına bizim için en iyisi de şuan ezilmesi yıpranması gururunun ayaklar altına alınması eğerki ileride tekrar dönme durumu olursa eğer.

bunları aldıktan sonra ruhu varoş olan itle beyinsiz itin yaptıklarını hakediyor. böyle devam ettiği sürecede ezim ezim ezilsin.kendi düşen ağlamaz.hem gelecek adına bizim için en iyisi de şuan ezilmesi yıpranması gururunun ayaklar altına alınması eğerki ileride tekrar dönme durumu olursa eğer.

Yav ben neden bunları aldığına anlam veremedim hâlâ, Emre Belözoğlu falan diyorlar ama bence yalan o. CB devreye girmiş olabilir.

Turkiye'nin gelmis gecmis iyi hocasi.Ileride gececek kimse de gorunmuyor ama imparatorlugu falan kalmadi artik.Once tupcu konusunda simdi de bu konuda tukurdugunu yaladi.

E yalarsan zurnaci burak helikopterci Arda da boyle dalga gecer iste.

Hadi bu neyse de Arda'nin su mesaji daha agirdi.Bu mesajdan sonra Terim'in milli takima almasina cok sasirdim.

[IGM]BL9A40WD42O[/IGM]

Alakası var yada yok bu saatten sonra Arda Burak çıkıp Terim ile alakası yok desede kim inanır ?

Birileri piyasaya sürdü olay bitti istese de istemesede herkes aynı şeyi düşürdü aklına olay bitti

Burak gidip Şenol Güneş ile resim paylaşıyor.

Arda sadece kadının orospusu olmaz diye resim.
Sonra bu şarkı filan

Nerde saygı ve sevgi dolu Türkiyem

Envoyé de mon InFocus M808 en utilisant Tapatalk

Üst Alt