Arda ve Burak'tan Manidar Düet! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda ve Burak'tan Manidar Düet!

200.gif

Sanırım bu video muhabbeti de eski. Ama Ulusoy'un tüp kafalı oğlu, Arda'nın 1 numaralı yancısı Saffet niye şimdi paylaşıyor? İnsanı kıllandıran bu.

Açık bir şekilde Fatih Terim'e göndermedir bu paylaşım.

Fatih hocanın maç sonu 'yanımda düğme ilikleyen, ağzını açamayanlardan' diye imâ ettiği kişilerden biri de bu tüp kafalı Saffet'tir.

Ama şüphesiz hepsinin hesabı sorulacaktır.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Heeeeeee alakası yoktur kesin aynen önceden söylediyse söyledi, şimdi niye tekrar gündeme getiriyor bu çapsız faydasızlar? Bana mı selam yollamıslar acaba? Hay allah tüh !

Benim buradan bir cikarimim bir de merakim dogdu.

oguz cetinin tesbiti dogru , tum ulkeyi bununla mesgul edip , aslinda bilerek gundemde tutup maclarin ve puantajin konusulmasina kasten engel oluyor diyor , hakli bana kalirsa bu terim yorumu

ikincisi yani merakim da su , siyasette erdogan , spor yonetiminde aziz , teknik ekipler icinde terim ve oyunculukta arda ve turevleri

bunlar illa ki dogal seleksiyonla bir gun gorevlerinden ayrilip etkilerini yitirecekler , peki sizce bunlarin yerine benzer insanlar bu akimi surdurecekler mi yoksa bu bir donemde gelip gececek mi

cunku bakinca ikinci bir erdogan terim aziz yok , ne dersiniz ?

Tabi ki yenileri gelecek,sorun onlarda değil bizde.Biz başımızda çoban olmadan yapamayız,o yüzden sert ve otoriter insanlara muhtacız.Padişahın kulları olmaya alışmış bir milletiz sonuç olarak.Atatürk bunu değiştirmek için mücadele etti ancak ömrü vefa etmedi bu toplumu adam etmeye.

Üst Alt