Arda'ya karşılık Drogba + Malouda - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda'ya karşılık Drogba + Malouda

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Arda'ya karşılık Drogba + Malouda

Tabi ki isterim Arda vakti zamanı gelince kendini Avrupa'da da ispatlasın ama Arda gibi oyuncu takımda kalmalı.

Ben Arda taraftarından önce Galatasaray taraftarıyım.

Zaten bu transferler anca Arda gibi isimler takımda kalırsa anlamlı olur, tabi kafası burda olan Arda'nın, onu da artık Fatih Terim halleder diye düşünüyorum.

Ayrıca 23 yaşında adam verip 2 tane 30 yaş üzeri adam almak saçma.

Bunlardan Drogba en iyi ihtimalle 5'e Malouda ise 3,5 a oynar.

Senelik 8,5 maliyet.

Chelsea zaten bu oyuncuları uygun fiyatlara elden çıkaracak. Arda gidecekse bunlar gelmesin.

Yani birde Arda'yı 15milyon euro'ya satmak varken, para kısmından çok, bonservis bedeli rekorunu kırmak varken

neden böyle bi takasta kullanalım ki??

Şimdi Gökhan Gönül'ü satacaklar saçma sapan bi rakama, 10 yıl sizi geçtik sizi geçtik diye dillerinden düşürmezler.

Yabancı sınırı elimizi kolumuzu bağlamış durumda.Arda zaten özel bir oyuncu,ender yetenek.O'nu geçtim bizi Servet'e bile muhtaç bırakan bir sistem var ortada.Hangi mevkiye yabancı alsan başka bir mevkide patlak veriyorsun.Yani her ne kadar abartıyorum gibi gelse bile Arda'ya karşılık Lampard + Drogba'yı veriyoruz deseler insan şöyle bir durup düşünüyor ister istemez.

Arda'nın yerinde bir yabancı oyuncu oynatmak demek diğer mevkilerde Sabri ve Selçuk haricinde 3 tane vasat Türk oyuncu oynatmak zorunda olduğun anlamına geliyor.2 ucu b.klu değnek.

Yabancı sınırı elimizi kolumuzu bağlamış durumda.Arda zaten özel bir oyuncu,ender yetenek.O'nu geçtim bizi Servet'e bile muhtaç bırakan bir sistem var ortada.Hangi mevkiye yabancı alsan başka bir mevkide patlak veriyorsun.Yani her ne kadar abartıyorum gibi gelse bile Arda'ya karşılık Lampard + Drogba'yı veriyoruz deseler insan şöyle bir durup düşünüyor ister istemez.

Arda'nın yerinde bir yabancı oyuncu oynatmak demek diğer mevkilerde Sabri ve Selçuk haricinde 3 tane vasat Türk oyuncu oynatmak zorunda olduğun anlamına geliyor.2 ucu b.klu değnek.

:asd:

https://www.gifsoup.com/view4/1140055/kobe-laughing-o.gif

İyi güzel hoş haklısın yalnız Servet'i bile bize muhtaç bırakan bir sistem falan yok ortada, o anca bahane olur.

Kimse Servet'i hala kadronuzda tutun, kupalara onunla koşun demiyor. :)

Tonla yerli oyuncu vardı alternatif olarak, yabancıları saymıyorum bile.

Biz istedik böyle olmasını, inşallah sıkıntısını çekmeyiz..

İyi güzel hoş haklısın yalnız Servet'i bile bize muhtaç bırakan bir sistem falan yok ortada, o anca bahane olur.

Kimse Servet'i hala kadronuzda tutun, kupalara onunla koşun demiyor. :)

Tonla yerli oyuncu vardı alternatif olarak, yabancıları saymıyorum bile.

Biz istedik böyle olmasını, inşallah sıkıntısını çekmeyiz..

İşte maalesef vardıama artık yok gibi.Diğer takımlar stoperleri bir bir toplarken biz öyle seyrettik.

Ne gerek var ? Zaten alabiliyorsak bonservisleri için çok yüklü meblalar isteyemez Chelsea.

chelsea nin ortalamanın üstünde bonservis bedeliyle futbolcu sattığı nerde görülmüş..

sürat : yok

şut : yok

devamlılık : artık yok

Arda'yı bu kadar değerli görmenizin sebebini anlamıyorum

Chelsea bize Drogba ile Malouda'yı gönderisin, biz onlara Arda'dan selam gönderelim.

Elindeki yüksek maliyetli kartoloşları kakala yerine de en az on sene taş gibi top oynayacak adamı al, ulaaa bu Abromoviç'in ebesi de Rus'tur değil mi...:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt