Arda'ya karşılık Drogba + Malouda - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda'ya karşılık Drogba + Malouda

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Cimbom'a Chelsea şoku! (Arda Turan)

teşekkürler arkadaşım nacizane birşeyler biliyorum yıllardır oyuncu takip ediyorum takımımız ben veya benim gibi isimlerle transfer yapsaydı bugün bunları konuşmuyor petre bratu saidou cristian lukunku vb. hatırlamıyor zapata stancuyu göndermeye çalışmıyorduk

ibretalindi.gif

Cevap: Cimbom'a Chelsea şoku! (Arda Turan)

Rıza Demir'i facebook'ta gördüm gerçekten döver bundan emin olabilirsiniz. :D

Cevap: Arda'ya karşılık Drogba + Malouda

31 ve 33 yaşında zaten yok paraya elden çıkaracağın adama karşılık Arda'yı mı vereceğiz?

Böyle bi enayilik olmaz, kabul ederse yönetim biter benim için.

Hem futbolun son çağına gelmiş adamları ver yerine genç çok potansiyelli adamları al, hem Arda'ya bonservis verme, hemde iki oyuncunun yıllık ücretlerinden kurtul oh ne güzel.

Anadolu kulüpleri gibi oldunuz ha iyice:)

Teklif iyi değil ama kötü de değil. Sonuçta Arda'yı 12-20 arası bir paraya satsak da yerini doldurmak zor olacak. Ve garantisi yok çok iyi bir futbolcu alsanız bile tutmayabilir. Ama kesinlikle gitmek istiyorsa ki istemeli bana göre, kendinden boşalacak olan mevkiiye bir adam ve Drogba kötü değil.

Ucmaya devam ediyoruz resmen , evet arda genç olabilir ama Bu ligdeki medya baskısı ve bizans oyunları yüzünden vermesi gerekeni veremiyor cocuk cok yıpratılıyor ve siz böle hayali bi teklifi zararlı cıkarız diyorsunuz yapmayın etmeyin , bu iki oyuncu aynı takımda olursa kasımpaşa bile şampiyonluga oynar nokta.

Anadolu kulüpleri gibi oldunuz ha iyice:)

Teklif iyi değil ama kötü de değil. Sonuçta Arda'yı 12-20 arası bir paraya satsak da yerini doldurmak zor olacak. Ve garantisi yok çok iyi bir futbolcu alsanız bile tutmayabilir. Ama kesinlikle gitmek istiyorsa ki istemeli bana göre, kendinden boşalacak olan mevkiiye bir adam ve Drogba kötü değil.

Drogba çok iyi oyuncu kimse itiraz edemez ama biliyoruz ki Drogba geldiğinde, burada 1 sezon oynar ve gider. Malouda dediğimiz adam ise kapalı kutu, tutar mı tutmaz mı, tutarsa ne yapar bilinmez. Ee 1 senelik heves için, Arda'yı bedava yollamak doğru mu? Kesinlikle hayır. Gerçi parayla satılsa da, Servet-Balta'nın 2 yıllık maaşına gider o para, orası da ayrı. Kısaca alt yapı alt yapı dememize gerek yok, bize alt yapıdan adam çıksa da bir halt beceremiyoruz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt