Arda'ya protesto! - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda'ya protesto!

Cevap: Arda'ya protesto!

Ayrıca bu kadar saf ve mantıksız bir taraftar forumu. Düşünmeden etmeden bu adamı savunuyorlar buda ayrı bir tez konusu.

Cok iyi espri bravo insanlari kirip gecirip bu durumu kayit edip dvd olarak satip milyoner olmakla ugrasirken arada Arda'nin 2 senede verdigini de anlat olur mu kardis

Anlatmazlar Hayri. Gören sanacak Arda milli maçta efsane oynadı.

Herşeyi geçtim artık yeter ya. Bu geleneklerine ihanet eden, kültürünü unutan ya da emektar oyunculara söven sayan zihniyetin elenmesi buralardan. Eskiden daha güzeldi. Yanlış anlamasın kimse mümkün oldukça uzak duruyorum buralardan sebebi bu aciz-güven vermeyen taraftarlar. Yazıklar olsun bu mentaliteye sahip herkese. Hala Arda diyorlar ya :)

Ayrıca bu kadar saf ve mantıksız bir taraftar forumu. Düşünmeden etmeden bu adamı savunuyorlar buda ayrı bir tez konusu.

Cok basit,milli takimda iyi futbolcularla birlikte oynuyor,Geretsli ve Kallili yillarda iyi kadrolarimiz vardi ve Arda iyi performans sergiliyordu,bunu düsünmeden etmeden Ardaya salladigina göre tez konusu sensin,o protestoyu yapanlar 13-15 yasinda cocuklarmis,13-15 vyasindaki cocuklarla ayni zekadasin,buda ayri bir tez konusu.

Cok basit,milli takimda iyi futbolcularla birlikte oynuyor,Geretsli ve Kallili yillarda iyi kadrolarimiz vardi ve Arda iyi performans sergiliyordu,bunu düsünmeden etmeden Ardaya salladigina göre tez konusu sensin,o protestoyu yapanlar 13-15 yasinda cocuklarmis,13-15 vyasindaki cocuklarla ayni zekadasin,buda ayri bir tez konusu.

Şaka olmalı renkdaş :)

Arda nın Milli takımda iyi olmasının nedeni yanında oynayan oyuncuların da iyi olması 2. si çok merak ediyorum Arda yı protesto etmeye gelenlerin hiç işleri güçleri yokmu arkadaş ya anlamıyorum ben.

Taraftarımız kime saldıracağını bilmiyor artık.Hadi Ayhan'ı anladım.Arda'ya yapılmaz bu.Adam sakatlıktan daha yeni çıktı.Sakatlıktan sonra ki ligde oynadığı ilk maçta da etkiliydi.Türkiye maçında yeteneğini ,kim olduğunu iyi gösterdi.Taraftar bunu neden yapıyor.Garip...

Taraftarımız kime saldıracağını bilmiyor artık.Hadi Ayhan'ı anladım.Arda'ya yapılmaz bu.Adam sakatlıktan daha yeni çıktı.Sakatlıktan sonra ki ligde oynadığı ilk maçta da etkiliydi.Türkiye maçında yeteneğini ,kim olduğunu iyi gösterdi.Taraftar bunu neden yapıyor.Garip...

Onlar taraftarsa biz neyiz ?

Tanman'dan sert tepki - www.fanatik.com.tr

Tanman, “Bu oyuncular iki üç gün önce A Milli Takım’a büyük hizmet vermişler. Böyle 2-3 metre karşılarından küfür edilmeyi hiç hak etmiyorlar. Ayıptır, yazıktır, günahtır” dedi. Protestoların hedefindeki Arda’yı da savunan Tanman, “Dışarıda öyle bir portre çiziliyor ki, Arda kötüdür, şudur budur. Arda’yla ben iç içe yaşıyorum. Boş kağıda imza atıyor. Bir rüzgara kapılıp, Türk futbol tarihinin en büyük yıldızlarından birini yok etmeye çalışıyoruz. Biz 14 yıl şampiyon olamadık ama hiç bu kadar tepki almadık” diyerek sözlerini noktaladı.

Arda gibi bir değeri sahibiz.Ve cidden medyada ipe sapa gelmez adamların söyledikleri üzerinden Arda'nın üzerine gidiyoruz.Bunu yapmayalım.Biz Arda'ya bunları yaptıkça,bu ipe sapa gelmez adamlar dışarıdan bakıp,kakır kakır gülüyorlar.

Bu kadar mantıksız ve cahil olamaz insanlar ya inanamıyorum.Bir grup ergen açıp telegol izliyor sonra Arda gibi bir oyuncu protesto edip taraftarlık görevini yerine getirdiğini sanıyor.Yazık gerçekten.:/

Ardayı ıslıklayanlar Galatasaray lıyım diyip geçinen özürlü insanlardır.eğer protesto olacaksa birkaç oyuncu dışında hepsini protesto etmeleri gerekir

Takımın şu durumda olmasında en az payı olanlardan ve takımda kalması gereken 3-4 yerli futbolcudan birine ve ülkenin en yetenekli futbolcusuna böyle davranmak ergenliktir.Yazık.Ua denen grup tez zamanda batar umarım.

Üst Alt