Arda'ya protesto! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda'ya protesto!

Cevap: Arda'ya protesto!

Hakkari'de kütüphane açıp ismini Metin Oktay vermek gibi mi?

uA gibi holigan ruhlu,koltuk kıran insanlardan oluşmuyorlar en azından.(Tüm ultraslanlara demiyorum tabii ki aralarında aklı başında insanlar vardır)

okul@ultraslan.com Yardım yapmak istiyorsan mail at. Bilip bilmeden millete atıyosunuz ama kendi bilginizi sorgulamıyorsunuz. Yurt dışında temsilcilikleri olan kaç tane taraftar oluşumu var onuda araştır.

bu hakan baltaya tepki yokda Ardaya mı var!! Ardayı hep eleştirdim bu sene ama adama tepkide bulunmak ahmaklık olur... bunca kötü varken!! ve hala takımda oynuyorlarken..

okul@ultraslan.com Yardım yapmak istiyorsan mail at. Bilip bilmeden millete atıyosunuz ama kendi bilginizi sorgulamıyorsunuz. Yurt dışında temsilcilikleri olan kaç tane taraftar oluşumu var onuda araştır.

Neyse,benim tepkim o şahısın tüm olanları küfür ederek grubun üstüne atmasıydı kaldı ki uA kaşkolları,polarları dikkat çekiyor.Burası yeri olmadığı için tartışmayacağım,sende iyi niyetlisin biliyorum.

Amacımız UltrAslan'ı eleştirip yerin dibine sokmak değil Furkan , tuttuğumuz takımın en büyük taraftarı grubudur UltrAslan bununda bilincindeyiz. Geçmişte ve günümüzde gayet iyi şeyler yaptıklarınıda biliyoruz , ancak durduk yerde aradan fırlayıp "aa Tek Yumruk atkısı, embesiller&asalaklar , kesin bunların işidir" demek doğru değil ki gerçekten Tek Yumruk yapmış olsaydı bile yine de bunu tümüne yayamazdı. Ben Ultraslan'ın yaptığı güzel şeyleri de gayet iyi biliyorum , bunlarıda anlatmanıza gerek yok.

Cüney Tanman : Antalya'daki Küfürlü Saldırı ile İlgili GS TV 'ye konuştu

Galatasaray Sportif Direktörü Cüneyt Tanman, sarı kırmızılı taraftarların Galatasaray kafilesine Antalya Havaalanı’da yaptığı aleyhte tezahüratlar sebebiyle Galatasaray Televizyonu’na açıklamalarda bulundu.

Bülent Hoca’nın gelmesiyle farklı bir hava oluştu. Yani Bülent Hoca, Tugay ve ben sportif direktör olarak farklı bir hava getirdiğimizi düşünüyorduk. Bütün sakatlıklar ve cezalara rağmen buraya çok keyifli geldik. Çağlar Birinci ile Sabri Sarıoğlu sakatlıkları sebebiyle gelmedi. Onun dışında dört tane de cezalımız var. Culio, Gökhan, Kazım ve Baros. Yani buraya 6 kişiden yoksun geldik. Ama yine de moralliydik. "Antalya maçını kazanıp, rüzgarı yakalayacağız, Galatasaray’ın çocukları göreve geldi" dedik. Oyuncuların kaybettikleri güvenlerini kazandırmak üzere önemli çalışmalar yapıldı ama tatsız bir sürprizle karşılaştık. Havaalanında gerçekten Galatasaray taraftarına yakıştıramadığımız hareketler oldu. Şimdi eleştiriyi kabullenebiliriz. Mutlaka taraftarın hakkıdır ama yakın mesafeden, 2-3 metre mesafeden oyuncuların suratına karşı küfredenler oldu. Şiddet yasası çıktı diyoruz ama sadece yasa çıkarmak çok önemli değil, asıl olan saygı. Bu oyuncular iki gün evvel maç oynamışlar. Milli Takım’a büyük hizmet vermişler. Hizmet verdikten sonra da böyle 2-3 metre karşılarından küfür edilmeyi hiç hak etmiyorlar. Ayrıca Galatasaray taraftarına da şunu söyleyeyim; herkes Galatasaray’a vuruyor. Galatasaray’da sıkıntılar vardı. Kongre bu sıkıntıları çok net olarak gösterdi. O stresi attık artık. Galatasaray taraftarı sahip çıkmalı. O zaman biz de bırakalım gidelim. Niye geldik biz buraya? Ayıptır, günahtır, yazıktır.

Dışarıda öyle bir porte çiziliyor ki; Arda kötüdür, şudur budur. Arda’yla ben iç içe yaşıyorum. Boş kağıda imza atıyor. Taraftara önce bunu söyleyeyim. Sakat olmadığı dönemde top mu oynamadı ne yaptı bu çocuk? Bir rüzgara kapılıp Türk futbol tarihinin en büyük yıldızlarından bir tanesini yok etmeye çalışıyoruz. Ayrıca şunu da söylemek istiyorum; bu takımın hepsini göndermeniz mümkün değil. Bu takımdan en az 10 kişi seneye de mücadele edecek. Yeniden önemli hedeflere gidebilmek için bu kadrodan oyunculara da ihtiyacınız var. 8 maç kalmış Bülent Ünder gelmiş, Cüneyt Tanman gelmiş, Tugay’ınız burada. Nedir bu? Ne yapmamız gerekiyor, ben gidip konuşayım. Kongre de olmuş. Her şey bitmiş. Orada her şey söylenmiş. Galatasaray’a yakışır işler olmuyor. Ben eski bir kaptan olarak hakikaten yakıştıramıyorum. Biz de bırakalım gidelim o zaman. Nedir bu yani? Galatasaray’a kim sahip çıkacak?

Biz bu psikolojide olduktan sonra oyuncuların ne durumda olduğunu anlayabilmek benim için hiç zor değil. Onun için lütfen diyorum. Bu tavırlar bu hareketler Galatasaray’a hiç yakışmıyor. Galatasaray’a biraz sahip çıkalım 8 tane maçımız var. Seneye önemli hedeflere gideceğiz. Bu kadronun içinde oynatacağımız oyuncular var.

Sportif direktörlük hiç önemli değil. Ben scouting ekibinin başına geldim her şeyi bıraktım. Cüneytlik falan önemli değil ama bu zor dönemde takımla beraber olmak istedim. Benim hedefim sportif direktörlük gibi noktalarda olmak değildi. Bu dakikadan sonra da umurumda değil. Biz burada bir şeyleri üstlendik ama hiç ummadığımız bir şekilde karşılandık. Oyuncular hak etmiyor. Bu oyuncular ülkenin Milli Takımı’na hizmet etmiş futbolcular ve pazartesi günü de çıkıp Galatasaray’a hizmet edecekler. Biz bunun altyapısını hazırlamaya çalışıyoruz. Oyunculara bunu aşılamaya çalışıyoruz ama yaşadığımız olay hoş değil. Galatasaray taraftarından özellikle rica ediyorum takımına biraz sahip çıksın çünkü her taraftan vuruluyor takıma. Sahada hakemler gerçi hakemlerle ilgili çok açıklama da yapmak istemiyorum. İstediğim kalan 8 maçta takıma sahip çıksınlar. Biri deplasman bir tane de seyircisiz oynayacağız. Herkes biraz sabırlı olsun. Gelecekte gerçekten Galatasaray’a layık olacak takımlar kurulacak, başarılar gelecektir. Biz 14 yıl şampiyon olamadık ama bu kadarını yaşamadık.

Neyse,benim tepkim o şahısın tüm olanları küfür ederek grubun üstüne atmasıydı kaldı ki uA kaşkolları,polarları dikkat çekiyor.Burası yeri olmadığı için tartışmayacağım,sende iyi niyetlisin biliyorum.

UltrAslan en büyük taraftar grubumuz, şiddet olarak diğerlerinden farklı olmasını beklememek lazım. 2 tane ingiliz öldü burda yani, o yönden diğer kulüplerden dahada abartılıyız iddaa ediyorum, ama yapıcak bişey yok böyle bu. ama sosyal örgüt olarak görürsek UltrAslan'ı, diğerlerinden her türlü iyiyiz kimse inkar edemez bunu. Tek Yumruk nedir bilmem ama kurucularından birinin başbakana protestoyu biz başlattık dediğini duymuştum.

UltrAslan en büyük taraftar grubumuz, şiddet olarak diğerlerinden farklı olmasını beklememek lazım. 2 tane ingiliz öldü burda yani, o yönden diğer kulüplerden dahada abartılıyız iddaa ediyorum, ama yapıcak bişey yok böyle bu. ama sosyal örgüt olarak görürsek UltrAslan'ı, diğerlerinden her türlü iyiyiz kimse inkar edemez bunu. Tek Yumruk nedir bilmem ama kurucularından birinin başbakana protestoyu biz başlattık dediğini duymuştum.

İnanma onlara.:eek: Tek Yumruk muhalif duruşu ile tabii ki günah keçisi ilan edilecekti.uA'yı suçlayamazlardı. ;)

Bu konudan yeni haberim oldu. İhtimal veremedim lakin yine de doğru olma olasığıyla birşeyler yapma gereği duydum.

GSCimbom olarak Kaptan Arda 'yı biz desteklemeye devam edeceğiz.

Bu konuda bir deklerasyon hazırlığı başlatıyorum. Sonuçlandığında tüm medya kuruluşlarına göndereceğiz.

Arda, belözoğlu muamelesi görmeyi hak etmedi. Şu kadar verirlerse gitsin metası oldu yazık ki. O stada hangi yerli futbolcumuzu izlemek için gideceğiz seneye? Şu açık ki, değerlerimizi hep beraber gömüyoruz, yönetim-taraftar elele... Telegol basınının verdiği gazlarla.

Sizin o protesto ettiğiniz Arda var ya hepinizden daha Galatasaraylı.Hepinizden daha adam.Siz kimsiniz ki onu protesto ediyorsunuz.

Bu adam başka bi takımda olsaydı ah keşk bizde olsaydı da izlesek derdik.Kendi elimizdeki değerlerin kıymetini bilmiyoruz ya.

Ulan Arda'yı protesto edeceğinize Hakan Balta'yı edin. Arda sakat oynayamıyor ama Balta oynadığı her maçı sabote ediyor. Nasıl bu adam gözden kaçıyor hayret ya.

Ne beyinsiz taraftar gruplarımız var arkadaş bizim böyle.Türkiye'nin en büyük yeteneğine yapılan muameleye bak.Allah belanızı versin daha ne söyleyim!

Erozyon o kadar büyük ki, nerden tutsan elinde kalıyor. Liderlerin önemi ortaya çıktı. Balık baştan kokmaya başlıyor. Taraftarıyla, yönetimiyle, herşeyimizle yeniden yapılanmamız gerekiyor. Un var şeker var helva yapacak aşçılar eksik. Kapuska yemekten bıktım.

vallahi sogutuyorlar taraftarliktan insani ya!

keske bütün geri zekalar eskisi gibi feneri tutsa yine!

yeni başkan kim olursa olsun ama bu çapulcuları uzaklaştırsın

yeter artık

gerçek tepkimizi ya da sevgimizi gösteremiyoruz...

hep bu heriflerin söyledikleri duyuluyo

artık medya da biraz forumları sözlükleri takip etsin

gerçek taraftarını fikrini haber yapsın

taraftarın hakan balta nefreti diye bir haber görsek süper olur mesela...

bunlar gercek Galatasaraylıysa bende yunan olayım.iyiden iyiye sahipsiz kaldık.neden arda protestoya uğradı.şu halimizdeki en az suclulardan.bu cocuğu klüpten bir şekilde koparacaklar.yeni yönetim bunlara izin vermesin

Telegol gösteriyor, 20 tane ilk okul ergeni yapıyor, hepsinin üstünde yeni alınmış, yeni sezon ürünler var. Parayla tutmuşlar bu embesilleri, çok belli.

Üst Alt