Arena'da Tek Başına 34'lük Bir Savaşçı


598059057083.jpg
Arena'da 34'lük bir Savaşçı Tek Başına GörüntülendiHaberin Devamı GSC Portal'da
 
Cevap: Arena'da Tek Başına 34'lük Bir Savaşçıgladyatör dicektiniz heralde..Savaşmayalı cok oldu ayhan ' ın pas tutmustur.. :)Ama severim ayhan'ı bunu demeden geçemıcem :)
 
Cevap: Arena'da Tek Başına 34'lük Bir SavaşçıBi 5 dakka falan oynatsın hoca bi ara. :eek: Yazık lan adama. Kötü niyeti değil, sadece bizde futbol oynayacak kapasitede bir değil. :eek:
 
Cevap: Arena'da Tek Başına 34'lük Bir SavaşçıAbartsaymışsınız biraz...Bu yıl 2-3 maç da olsa iş düşebilir Ayhan'a.İhtiyacımız olduğunda hazır olmalı,en azından bunu yapmalı.
 
Cevap: Arena'da Tek Başına 34'lük Bir Savaşçı34 yaşında bize 11 yıl evvel geldi bizden öncede Bjk 10 milyon dolara almışdı .Şimdi o yaştaki adamlar sanırım pişsin diye sağda solda oynatılıyor Anadolu Kulupleri tarafından bile..Gencecik yaşta onca paraya Bjk ya transfer ol senelerce o rekor kırılamasın sonra cebinden para ödeyerek Galatasaray' a gel.Orada da libero olarak, ortasaha olarak, sol açık olarak 11 yıl geçir.Hikayeye bak yahu..

Ayhan'dan geçsede Ayhan kişilik olarak cidden iyi adam gücünün yetmediği maçlarda taraftar Ayhan'ı da ıslıklamıştır ama o hiç küsmemiş ıslığı yerken formasını öpmüş sonraki maçta hiç bişey olmamış gibi kendini çağıran taraftara depar atarak yine gitmiştir..Son 2 senesine (ki ben o 2 seneye kurt kocadı diyorum sadece) bakıp seven sevmeyen çok adam vardır ama 11 yılı düşününce unutamıyacağım oyunculardan oldu hele o sol açık oynadığı dönemdeki performansı ile...
 
Cevap: Arena'da Tek Başına 34'lük Bir Savaşçıhasan şaş da son yılında neredeyse hiç oynamadı, kötü oynasada o bir bayrak adamı
 
Cevap: Arena'da Tek Başına 34'lük Bir Savaşçı10 yillik emegi var. Alay etmeye calismak yakismaz. Umarim sampiyon olup öyle ugurlariz Ayhan´i.
 
Cevap: Arena'da Tek Başına 34'lük Bir SavaşçıAyhan'a özellikle bu yıl çok tepkiler gösterdik, 2. kaptan olmasına bile razı olmadık. Ama İspanya'daki beyefendi gösterdi bize kaptanlığı kimlerin hakettiğini.Göz boyamak için olmadığına eminim.
 
Cevap: Arena'da Tek Başına 34'lük Bir SavaşçıKim ne derse desin ben Ayhan'ı severim. (Geçen yılda dahil fikrim hiç değişmedi) Geçen yıl Barış ve Mustafayla bir tuttularya ona çok içerliyorum arkadaş...
 
Cevap: Arena'da Tek Başına 34'lük Bir SavaşçıGalatasaray'a verdiği katkı için kendisine teşekkürlerimi sunarım .sol açıkta mükemmel oynamıştı .emeklerine sağlık.yeri gelir takımda yer de edinebilir(sakatlık ve ceza vs.)
 
Cevap: Arena'da Tek Başına 34'lük Bir Savaşçıemeklerin için teşekkürler ayhan ama herşeyin bi sonu vardır yani. yeter bu kadar oynadığın.
 
Üst Alt