Arif v 216 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arif v 216

cem-yilmaz-in-yeni-filmi-arif-ve-216-ne-zaman-9030807_793_o.jpg

Cem Yılmaz, Instagram hesabından paylaştığı tasarım ile, yeni filmin Türkiye'nin 60'lı yıllarda geçeceğinin sinyallerini verdi. Daha önce A.R.O.G filminde zaman yolculuğu yapan Arif, antik çağlara gitmişti. Bu filmde zaman yolculuğu yaptığı sırada, gideceği tarih seçenekleri arasında 60'lar (60's) da bulunuyordu. Şimdi ise Arif ve robot arkadaşı 216'nın yolculuklarını anlatacak yeni devam filminin, Türkiye'nin 1960'lı yıllarında geçeceği tahmin ediliyor.

Filmin 2017'nin bahar aylarında vizyona girmesi bekleniyor.

Tüm stand up'larını izledim lakin ne Arog'u ne Gora'yı ne Batı'yı ne Gazoz'u izlemedim 2-3 sahneyi sosyal medyada döndüğü için biliyorum.

Bunda da bişey kaçırmam herhalde.

Kendi tarzından çıkınca çuvallıyor, son iki yapımı öyleydi.

Gora tarzından yürürse yine götürür.

Recep rekor kırıyorsa bu film hayli hayli izlenir.

Genel olarak Cem Yılmaz fimleri belli bir kalite içeriyor, çok tutmamasının sebebi de o yüzden.

Recep İvedik ise malum parti seçmenine hitap ettiği ve onlardan gibi davrandığı için rekor kırıyor sürekli.

Tüm stand up'larını izledim lakin ne Arog'u ne Gora'yı ne Batı'yı ne Gazoz'u izlemedim 2-3 sahneyi sosyal medyada döndüğü için biliyorum.

Gora çıktığında 2004 yılıydı galiba sinemaya gitmiştim de üniversitedeydim sanırım ama hala üniversitedeyim bu işte bir yanlışlık var biraz yada sorun bende.

G.O.R.A. Turk komedi sinemasi tarihine gecebilecek bir film. Umarim bu film o mirasa zarar vermez.

A.R.O.G. zarar verecek kadar kotu degildi, ama ustune bir sey de katmadi.

Bence hepsi de güzeldi sıralama Gora>Yahsi Batı>Arog benim için. Yahşi Batı çok tutulmadı çünkü espriler daha çok Cem Yılmaz ile aynı jenerasyonun anlayacağı dilden idi (Yakari vb.). Diğerini bunlardan ayiriyorum ; İftarlık Gazoz 'dan,komedi filmi beklemeyin derim cok güzel bir drama bence özellikle çocuk oyuncu cok iyi tavsiye ederim.

HUAWEI RIO-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt