Arif v 216 - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arif v 216

Sonra sakin ol deyince kızıyorsun.

Bu ne?

Gayet güzel sinema eleştirisi yapmışım. Lafımın arkasındayım. Fragmanı izledim. Çok iyi görünmüyor. Ama fragmanlar yanıltıcı olur. Bunu en son Aile Arasında filminde tecrübe etmiştim. Sıkı bir Gülse Birsel okuyucusu olmasaydım fragmanı gördükten sonra o filme gitmezdim. Fragman çok sönük ve boş. Yarın yine izleyeceğim. Bu film için de 5 Ocak’ı bekleyelim.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Gayet güzel sinema eleştirisi yapmışım. Lafımın arkasındayım. Fragmanı izledim. Çok iyi görünmüyor. Ama fragmanlar yanıltıcı olur. Bunu en son Aile Arasında filminde tecrübe etmiştim. Sıkı bir Gülse Birsel okuyucusu olmasaydım fragmanı gördükten sonra o filme gitmezdim. Fragman çok sönük ve boş. Yarın yine izleyeceğim. Bu film için de 5 Ocak’ı bekleyelim.

Dyan0Z.gif

Aile arasında nasıl güzel mi? Gitmeyi düşünüyorum.

Aile arasında nasıl güzel mi? Gitmeyi düşünüyorum.

Pişman olmayacağınıza eminim. 124 dakika filmin 120 dakikası güldüm ki ben Türk komedi filmlerini beğenen biri değilim.

Konu çok klişe. Tipik bir Türk filmi. Kız isteme olayı ve farklı kültürdeki iki ailenin çatışması. Ama senaristin kalemi oyunculuklar bu klişe hikayeyi anlamlı hale getirmiş. Tekrar tekrar izlendiğinde sıkılmayacak türden olmuş. Tıpkı eski Türk komedi filmlerindeki gibi.

Not: Fragman çok anlamsız ve sönük.

Pişman olmayacağınıza eminim. 124 dakika filmin 120 dakikası güldüm ki ben Türk komedi filmlerini beğenen biri değilim.

Konu çok klişe. Tipik bir Türk filmi. Kız isteme olayı ve farklı kültürdeki iki ailenin çatışması. Ama senaristin kalemi oyunculuklar bu klişe hikayeyi anlamlı hale getirmiş. Tekrar tekrar izlendiğinde sıkılmayacak türden olmuş. Tıpkı eski Türk komedi filmlerindeki gibi.

Not: Fragman çok anlamsız ve sönük.

İlk fırsatta gidip izleyeyim, zaten oyuncu kadrosu çok sağlam, film de güzelse daha ne olsun. :)

aslında cem yılmazında dedigi gibi fragman sadece kafası,devamı sinemada

bazı filmlerde var ki bir fragman yapıyor vay anasını be diyorsun filmi izliyorsun zaten filmi fragmanda vermis bosuna para vermisim oluyor

kendisini severim, daha dogrusu severdim ama Mannheimdaki Fundamentals gösterisinde seyircilere büyük terbiyesizlik yapti. Ses sisteminde ki problem nedeni ile söyledikleri dogru düzgün anlasilmiyor, seyirciler bir kac kez uyarmalarina ragmen, problemin cözülmesi icin ara verecegi yerde seyirci ile dalasip gösteriyi yarida kesmek ile tehdit etti. Sonunda artik kim tarafindan uyarildi bilmiyorum ara verip, arada ses problemi giderildikten sonra özür dileyip devam etti. O günden beri calismalarinin hic birini takip etmiyorum. Seyirci oldukca var oldugunu anlamayanlar protesto edilmeli ki anlasilanlar ne ile var olduklarini.
Cem Reis'e laf yok !

Şu fragman nedir yahu.Cemin her yaptığı flim bir öncekinden daha kötü oluyordu.Buda sıralamayı bozmamış.

Üst Alt