Arjantin'in Dünya Kupası Kadrosu Belli Oldu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arjantin'in Dünya Kupası Kadrosu Belli Oldu

Bu kadro 21 kisilik, yani +2 daha eklenebilir, neden az aciklandi bilmiyorum, genelde 30 kisilik acikliyor diger ulkeler.

Arjantin kadrosu yetersiz geçektende. şu italyadaki orta saha ve defansa arjantinin forvetlerini koysalardı ortaya mükemmel bir takım çıkardı. ama bu arjantinden cacık çıkmaz. yinede lavezzi-aguero etkili olabilir ama messi hayatının en formsuz dönemini geçiriyor, ayakta duracak hali yok messinin. arjantin çeyrek finale bile kalamaz

Malaga'dan Cabellero gibi ust duzey bi kaleci cagirilmiyor gitmis Sampardioda,Monacoda bile 1.kaleci olamamis felaket Romeo'yu almis.Adam daha yeni A.Madrid macini tek basina berabere kalmasini sagladi kurtarislariyla.Arjantin icin ceyrek final yeterli olur daha ustune cikamazlar.

Konudaki kadro 21 kişilik, muhtemelen +2'den biri Demichelis olmuştur.

Konudaki kadro nereden alinmis bilmiyorum ama benim bildigim kadariyla Arjantin dahil bir cok ulke 30 kisilik on kadrolar acikladilar su ana kadar sadece. 23 kisilik kadrolari aciklamanin son tarihi maclar baslamadan 10 gun once ve o tarihe kadar sakatliklar dahil bir suru problem olabilecegi icin hic bir takim daha 23 kisilik kadro aciklamadi bildigim kadariyla.

Konudaki kadro nereden alinmis bilmiyorum ama benim bildigim kadariyla Arjantin dahil bir cok ulke 30 kisilik on kadrolar acikladilar su ana kadar sadece. 23 kisilik kadrolari aciklamanin son tarihi maclar baslamadan 10 gun once ve o tarihe kadar sakatliklar dahil bir suru problem olabilecegi icin hic bit takim daha 23 kisilik kadro aciklamadi bildigim kadariyla.

Doğrudur ben biraz bakınıp 30 kişilik kadro varsa onu ekleyeyim ilk mesaja.

Konudaki kadro nereden alinmis bilmiyorum ama benim bildigim kadariyla Arjantin dahil bir cok ulke 30 kisilik on kadrolar acikladilar su ana kadar sadece. 23 kisilik kadrolari aciklamanin son tarihi maclar baslamadan 10 gun once ve o tarihe kadar sakatliklar dahil bir suru problem olabilecegi icin hic bir takim daha 23 kisilik kadro aciklamadi bildigim kadariyla.

Brezilya, Ingiltere, Japonya, Meksika, Honduras, Guney-Kore, Isvicre, Belcika ve Fransa 23 kisilik (kesin) kadrolari aciklayan ulkeler.

Digerleri 30 kisilik kadrolar acikladilar simdilik..

Pastore ve Tevez'in olmaması kabul edilebilir değil. Gago-Di Santo var, Pastore-Tevez yok. Saçmalık.

Koy sola Agüero'yu, koy sağa Lavezzi'yi, koy en uca Higuain'i, koy arkasına da Messi'yi, bam bam bam.. :D

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Pastore ve Tevez'in olmaması kabul edilebilir değil. Gago-Di Santo var, Pastore-Tevez yok. Saçmalık.

Koy sola Agüero'yu, koy sağa Lavezzi'yi, koy en uca Higuain'i, koy arkasına da Messi'yi, bam bam bam.. :D

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Pastoreyi bende anlamadım neden çağrılmadığını.....Ama Tevez kendisi söylemişti Dünya kupasına gideceğime cocuklarımla Disney Land'a giderim diye

Üst Alt