Arjantinli Yıldız İçin Girişimler Başladı - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arjantinli Yıldız İçin Girişimler Başladı

Cevap: Arjantinli Yıldız İçin Girişimler Başladı

Ligin en iyi kanat oyuncusu olur.Ben Shaqiriyi tercih ederim ama Leto da bu ligde tüm kanatlardan iyi

Keita'dan artısı da skora yönelik oynaması bu arada,kalmaz oralarda zaten en geç sezon sonu ayrılır, almak lazım ya bugün, ya sezon sonu.

Bu sene forvet oynuyorsa daha iyi. Eboue yokken kanat oynar, geldiğinde Baros-Elmander'den birini kesip ikinci forvet yaparız. Yunanların Burak Yılmaz'ı olmuş bu sezon 13 maç 15 gol, 7 asist, bu hafta da atmış gol.

Leto'yu beğeniyorum sağlam adamdır, teknik,çabuk arjantinli olmasına rağmen güçlüde.

Ulan gelsin gelsin,ambarat-Shaqiri-Leto bunlardan biri kesin gelsin,yoksa kazıma kalacaz yine.

Yönetim ve Teknik Heyet ince eleyip sik dokuyor olacaklar ki nokta atisi yapmak istiyorlar. Adi gecen futbolcular, yabana atilacak isimler degiller. Hayirlisi hangisi olacaksa, o olsun.

bu adama kanim isinmadi valla

forvet olarak neyse ama kanat olarak asla

gerci bu sezon cok skorer adam, nedense artik

bu adama kanim isinmadi valla

forvet olarak neyse ama kanat olarak asla

gerci bu sezon cok skorer adam, nedense artik

Pino'dan çok daha kolay çalım atıyor ama.

olabilir ama baya benzyirolar gibi geldi bana

ayrica yanlis hatirlamiyorsam bu adam 3 sene önce bize karsi oynamisti, hatta ben baya begenmistim o macta, cunku cok tehlike yaratmisti, yanlis hatirlamiyorsam tabi.

neyse ya, ben yaticam bi 3-4 saatligine, iyi sabahlar Talha

Bildigim kadari ile Liverpool'da hic oynamadi zaten Mesut. Calisma izni alamamisti. Aldiklari gibi satti Liverpool. Oyle hatirliyorum.

doğrudur şimdi bakmaya da üşendim kendisi hakkında bilgilere.

bende bişey hatırlamıyorum öyle isim olarak bi kaç bişey aklımda kalmış.

Üst Alt