arjen robben - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

arjen robben

Wesley inter de oynarken Robben intere gelmeli demişti.

Gerisi Kaptan'a kalmış artık.

istemesi yeterli olur kanaatindeyim.

Aslinda harika bir oyuncu ama muzmim sakat, seneye de 33 yasinda olacak o yasta olan bir kanat oyuncusu almak buyuk risk hele ki alacagi maasi da dusunursek + habire sakatlanmasi.

Bilmiyorum, isim ve marka olarak klas ama ne kadar fayda saglar soru isareti. Hollanda ya da donebilir bu Robben. (FC Groningen)

Gelmesini çok çok çok isterim kesinlikle Podolski'yi gönderelim sene sonu Poldi'nin maaşına gelip oynayacaksa gelsin en iyi iki kankası bizde Sneijder ve De Jong 1+1 yıllık sözleşme ile çok iyi katke vereceğini düşünüyorum Quaresma'da 32 yaşında ligimizde yaptıkları ortada kendisi quaresmanın en az 3 tık üstü zaten

rezil geçecek bi sezon sonrası koyun sürüsünü susturmak adına aziz için bulunmaz fırsat. ancak buyuk liglere gitmeyecekse çine gider reis.

Uzerine yillik 2 milyon euro verecekse gelsin. Keza senede 10 mac falan oynuyor.

Kendisi amerika veya cine yol alacaktir. Cindeki transfer sezonu acilinca astronomik bonservise gidecegini dusunuyorum.

Veya vazgeçtim kendisinden aldığı maaş ve sakatlık geçmişi&yaşı düşünülürse çok sıkıntı olur kendisi elimizde patlama riski var

Benim gözümde dünyanın gelmiş geçmiş en iyi kanat oyuncularından birisi. Şuan gelse deli bişey olur

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk

Bu arada nice balotelli'yi bedava'ya kiralamis. Balotelli 4 milyon euro alcakmis net maasi'dir herhlade yoksa gitmezdi diye dusunuyorum

Fenere gitsin bize emekli adam alınmasına karşıyım 28 yaş üstü adam almayalim

Bu imzayı görme yetkiniz bulunmuyor, forum yöneticisiyle iletişim kurunuz.(vBulletin 4.2.2)

Üst Alt