Arkadiusz Milik, Galatasaray Yolunda! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arkadiusz Milik, Galatasaray Yolunda!

Ne başarısı var? Napolide 10 tane gol atmış bir çocuk liginde ajaxta iyi bir sezon geçirmiş bunlar artık bize yakışmayan kendini ispat etmesi gereken gençler...Tutunamazlar bizde...

Yok artık o_O

Bein sport sallama haber yapmaz üstelik bu kadar ciddi ciddi son dakika haberi yapmış adamlar inşallah doğrudur

bu adam icin ben ne napoliye ne ajaxa bakarım milli maclarda izleyenler zaten tam bizlik adam der

sakatlıklar olmasaydı zaten napolide de kalmazdı milli takımda lewayla ikisi takımı sırtlıyor

bu adam icin ben ne napoliye ne ajaxa bakarım milli maclarda izleyenler zaten tam bizlik adam der

sakatlıklar olmasaydı zaten napolide de kalmazdı milli takımda lewayla ikisi takımı sırtlıyor
Milli takımları da kötü bir geçen 2016 yazında 1-2 maç iyi oynadı...Bu sene de çok parlak değiller dengeli bir gruptan çıkamayabilirler...

2013'te Fatih Hoca devre arasında istiyordu bu arkadaşı hatırlıyorum. O zaman alamamıştık. Yalnız Napoli neden bıraksın ki, adamlarda tek santrafor bu var.

Bir de şu var, yalanladıysak %100 ilgileniyoruz demektir. Olur olmaz o ayrı.

ahmed musa transfer haberlerine hiç inanmamıştım ta en başından beri bariz hedef şaşırtma bence. Milik hamlesini gerçekten yapmış olabiliriz. Kafamda daha bir oturuyor bu transfer.

Üst Alt