Armamızın Sade Olduğu Gerçeği - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Armamızın Sade Olduğu Gerçeği

1871.png

Kilit.

Ne güzel sade ve asil bir logomuz var diyecen sandım sonunda, değişiklik istemişsin olmadı bu doruk.

Dostum ben değişiklikleri severim bak bjk bile boktan come to beşiktaştan nasıl reklam yaptı..

Bizde havalı bir logo yaparak reklam yapabiliriz. marka değerimizde artar..

Baksana şunun kırmızı üstünde 4 yıldız olacak Altında GALATASARAY yazacak

premier-league-logo-header.png

Yıldızlı kırmızı bir şey yaptım;

1231231.jpg

Son düzenleme:
Her ne kadar aslan figürüne ve ay yıldıza çok sıcak baksam da arma değişmemeli çünkü güzel

XPERIA X

Dostum ben değişiklikleri severim bak bjk bile boktan come to beşiktaştan nasıl reklam yaptı..

Bizde havalı bir logo yaparak reklam yapabiliriz. marka değerimizde artar..

Baksana şunun kırmızı üstünde 4 yıldız olacak Altında GALATASARAY yazacak

premier-league-logo-header.png

Yıldızlı kırmızı bir şey yaptım;

Ekli dosyayı görüntüle 18136

images
he doruk premier ligin amblemini çalalım da yüzyılın taşağını geçsinler

Günaydın arkadaşlar,

Bugün güne çok keyifli başladım.. Uzun süredir sakal traşı olmadığımı ve Cemil İpekçi bıyığım oluştuğunu farkettim..

Tabi bu bıyık odamda yer alan Galatasaray formasına farklı bir perspektifte bakmama sebep oldu.

Çoğumuzun toz konduramadığı formamızın aşırı sade olduğu gerçeği yüzüme tokat gibi çarpmıştı..

url
PkzvrQ.png

Tasarımını belki seneler önce yaptık, o zamanlar photoshop falan yoktu ama bir çocuk bile ancak bu kadar sade bir logo çizerdi.

Son cümlem kırıcı olabilir ama logonun sade oluşunu vurgulamak istedim.

Daha önce logomuz değişecek dedikodusunu şu konuda açmıştım https://www.gscimbom.com/forum/f29-...umu/yeni-logomuz-tasarlaniyor-iddiasi-158702/

Sizce de bir revizyon ihtiyacı yok mu ?

Mesela Liverpool formasındaki kuş gibi Aslan figürü ayrı bir hava katabilir.

Liverpool_crop_north.png

Yada Valencia gibi logomuzu bütünleyici bir aslan;
Valencia_crop_north.png

Yine sarı kırmızı notlara sahip roma formasındaki gibi bir şekle ;

ASRomaLogo2013_crop_exact.jpg

Sonuç itibariyle logomuzda bir Ay yıldız olması bile gerekmez miydi ? Yorumlarınızı alalım ve kulübe mail atalım...
Sınıfta kaldın Doruk.
Juventus bile amblemi bir logo tarzında olan amblembe değiştirdiler.

Marketing ve Dizayn açısından bir mininalizm akımı var

(1) Juventus Logo değişimi:

media_xll_9459431.jpg

(2) mininalizm ne dir ?

Minimalizm, modern sanat ve müzikte, kökeni 1960'lara giden, sadelik ve nesnelliği ön plana çıkaran bir akımdır.*ABC sanatı,*minimal sanat*gibi tabirlerle de anılır.

Soyut dışavurumculuğun*biçime ve duyguya verdiği aşırı öneme karşı bir tepki olarak,*nesnenin nesne olma özelliğine*dikkat çekmek ve ifade, tarihsel, sembolik anlamlarını minimuma indirmek amacıyla hareket etmiştir. Minimalist sanatçılar, nesnelere ve nesnelliğe olan bu ilgi nedeniyle genellikle heykel üzerinde yoğunlaşmışlardır. Bu alandaki önemli isimler arasında*Carl Andre,*Sol LeWitt,*Robert Morris,*Richard Serra,*Donald Judd,*Dan Flavin*sayılabilir.*Süreç sanatı,*arazi sanatı,*performans sanatı*ve*enstalasyon sanatı*minimalizmden etkilenerek ortaya çıkmıştır.

Bence gayet güzel ve modern bir amblemimiz var. Devamlılık açıdan (Brand Management) devam sürdürmek lazım tanınmış Logomuz.
Değişiklik şimdilik değmez.
#EğitimŞart

Son düzenleme:
"1905 yılında Ali Sami Yen ve arkadaşları tarafından, öğrenci oldukları Galatasaray Lisesi'nde kurulan kulübün ilk spor dalıdır." Armanın kaynağı zaten GS Lisesi önce lisenin logosunu değiştirmen lazım o da gereksiz arma gayet sade ve şık.

200520132323117898265_2.jpg

armayi degistiren kulupler net olarak erkeklere kalcasini tokatlatiyordur

baska bisey demeye gerek yok heralde

dunyanin en guzel armasini degistirme fikrini de ancak kizarmis kalcali 1 erkek teklif eder

Büyük insan yüce şahsiyet ulu önder Sayın Sir Ünal Aysal'ın gs armasını küçük bir değişiklikle yaparak değiştirmek istemişti ama olmadı. Logodaki fransa renkleri dikkat çekiyor arkadaşlar

uolftjx3.jpg

Üst Alt