Arrow | 5. Sezon Finali - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arrow | 5. Sezon Finali

Cevap: Arrow

Biraz biriksin, yorumlarınızı okuyorum çok kısaymış şimdi başlarsak hemen tadı ağzımızda kalmasın :asd:

Bugün başladım baya hoşuma gitti özellikle avukat kız laurelmiydi:)yalnız çok hızlı konuşuyolar bazen alt yazıyı kaçırıyorum:)

Çok güzel bölümdü.Laurelin bara geldiği sahnede çalan şarkı harika.Maroon 5 - one more night .Bayıldım gerçekten.

bu hafta yokmuş yeni bölüm delirdim resmen en sevdiğim dizi zaten kısa birde bu hafta yok :42: :42: :42: :42: :42: :42: :42: :42: :42: :42: :42: :42: :42: :42: :42: :42:

Sizde baska diziler izleyin Baris bey. Benim listem kabarik, hic boyle bir sorunum yok. Mesela The Walking Dead izliyorum, sonra Dexter. Sonra The Mentalist falan da filan. Boylece diger dizilerin yeni bolumlerini iple cekmiyorum cunku baska dizilerin tadini aliyorum :D.

Suskunlar ve Karadayi'yi seven ve izleyen birisi olarak saglam 6,7 bolum gerideyim ve hicte sorun etmiyorum. Eskiden olsa her hafta dort gozle beklerdim yeni bolumleri, yeni bolumlerin olmadigi haftalarda sinir olurdum mesela Ezel de oyleydi ama artik oyle degil cunku bir ton super yabanci diziler var. Biri yoksa oteki var, o yoksa digeri var vs vs.

Sizde baska diziler izleyin Baris bey. Benim listem kabarik, hic boyle bir sorunum yok. Mesela The Walking Dead izliyorum, sonra Dexter. Sonra The Mentalist falan da filan. Boylece diger dizilerin yeni bolumlerini iple cekmiyorum cunku baska dizilerin tadini aliyorum :D.

Suskunlar ve Karadayi'yi seven ve izleyen birisi olarak saglam 6,7 bolum gerideyim ve hicte sorun etmiyorum. Eskiden olsa her hafta dort gozle beklerdim yeni bolumleri, yeni bolumlerin olmadigi haftalarda sinir olurdum mesela Ezel de oyleydi ama artik oyle degil cunku bir ton super yabanci diziler var. Biri yoksa oteki var, o yoksa digeri var vs vs.

nasıl yav :D yokki benim tarzım yabancı dizi çok az hep bilimkurgu teorik şeyler var sarmaz beni onlar pek :asd: zaten az dizi izlediğimde söylenmez kuzey , arrow , dexter , karadayı , person of ınterest kayıp şehir ama hepsinde yeni bölümü bekliyorum :sad007:

Dizi-mag.com , yabancidiziizle.com gir bak dunyanin dizisi var. Isimleri IMDB'ye yazip konu hakkinda bilgi edinebilirsin. Ben oyle yapiyorum bazen.

Aksiyonu seviyorsan 24'u oneririm. Kiefer Sutherland oynuyor basrolde. Muthis bir aksiyon dizisi.

Üst Alt