Arsenal FC Takip Başlığı - Sayfa 85 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arsenal FC Takip Başlığı

geçmiş yıllara göre daha akılcı hamleler yaptılar. Jesus ve zinchenko arteta'nın istediği oyunun zirvesinde kendini yıllarca kanıtladı

nicolas pepe tarzı transferlerle çok zaman kaybettiler

Eskiden çok severdim bu takımın maçlarını takip etmeyi. Wenger varken çok iyi futbol oynuyorlardı ve mutlaka ilk dörde girmeyi başarıyorlardı.

Çok boş para harcıyorlar. Aynı şekilde United da söyle.

Yıllarca Aubameyang, Lacazette, Pepe gibi isimlere çok saçma paralar saçtılar. Wenger şampiyon olamasa da iyi oyuncular buluyordu. Nakit akışı dönüyordu kulüpte. Şu an durumları ne bilmiyorum ama acayip saçma isimlerle oyalanıyorlar.

Belki birçok kişiye abartı gelebilir ama Marcao bu takıma cuk otururdu. Yanına elit bir stoper koysalar savunma hatları çok iyi olurdu.

Çok boş para harcıyorlar. Aynı şekilde United da söyle.

Yıllarca Aubameyang, Lacazette, Pepe gibi isimlere çok saçma paralar saçtılar. Wenger şampiyon olamasa da iyi oyuncular buluyordu. Nakit akışı dönüyordu kulüpte. Şu an durumları ne bilmiyorum ama acayip saçma isimlerle oyalanıyorlar.

Belki birçok kişiye abartı gelebilir ama Marcao bu takıma cuk otururdu. Yanına elit bir stoper koysalar savunma hatları çok iyi olurdu.
Su an ne durumdalar bilmiyorum deyip suan ki duruma yorum yapmak anca GSC de gorurum zaten. What the fuck. Yorum yaparken yazdiklarini okuyormusun?

Arsenal'e Marcaoyu onermen zaten biseyi takip etmediginin gostergesi. White ve Gabriel savunmasi gecen sene ne kadar ovgu aldiklarini, ustune bide Rob Holdingin girdigi maclarda cok begenildigini bilmiyorsun tabi. Sallamak serbest tabi, ama gulunc duruma dusmen beni uzdu.

Son düzenleme:
Orta sahanin ortasina bir adam bulurlar bir de hucumda rekabet olusturabilecek kalite bir ayak alirlarsa PL'nin en iyi 3. kadrosu olacak

Su an ne durumdalar bilmiyorum deyip suan ki duruma yorum yapmak anca GSC de gorurum zaten. What the fuck. Yorum yaparken yazdiklarini okuyormusun?

Arsenal'e Marcaoyu onermen zaten biseyi takip etmediginin gostergesi. White ve Gabriel savunmasi gecen sene ne kadar ovgu aldiklarini, ustune bide Rob Holdingin girdigi maclarda cok begenildigini bilmiyorsun tabi. Sallamak serbest tabi, ama gulunc duruma dusmen beni uzdu.

Bence Arsenal'ı izlemiyorsun. Ne durumdan kastım ekonomik olarak ne durumdalar anlamında söyledim. Arsenal geçen sezon verdiği maçların büyük kısmını savunma hattının yaptığı hatalardan verdi. Gabriel 2 yıldır takımda ve elit stoper seviyesinde değil. White keza Arsenal'ın kazık trasnferlerinden biri. Akıllanmadıklarının en büyük göstergesi. EPL takımlarının hiçbirinde at stoper olamayacak Holding'i örnek veriyorsun. Şampiyonluk yarışına bu adamlarla mı girecekler?

Boş konuşmak için konuşmuşsun. Bu takımın orta sahası ve savunma hattı çöplerle dolu.

Etrafında yapraklar olan monokrom bir arsenal logosu vardi. Ne yalan soyleyim ingilizlerin bütün kuluplerinin eli tipi düzgün.

Biz de sanki kulupler spor club generatorden çıkmış gibi. Hepsinin sonunda spor var, tff den sablon taslak logo alıp basmışlar. Kayserispor erciyesspor sivasspor bursaspor adanaspor. Soyle Altay Goztepe Karsiyaka Galatasaray Fener Beşiktaş kendine has isimleri olan takımlarımız bol olsaydı keşke ( izmir takimlarinin isminin semt olduğunun farkındayım sadece sonlarında gereksiz spor uzantisi yok.

Adana Demirspor olacağına Adana Demir olsaydi mesela bizim kulup cok daha tatli olurdu yani

Bence Arsenal'ı izlemiyorsun. Ne durumdan kastım ekonomik olarak ne durumdalar anlamında söyledim. Arsenal geçen sezon verdiği maçların büyük kısmını savunma hattının yaptığı hatalardan verdi. Gabriel 2 yıldır takımda ve elit stoper seviyesinde değil. White keza Arsenal'ın kazık trasnferlerinden biri. Akıllanmadıklarının en büyük göstergesi. EPL takımlarının hiçbirinde at stoper olamayacak Holding'i örnek veriyorsun. Şampiyonluk yarışına bu adamlarla mı girecekler?

Boş konuşmak için konuşmuşsun. Bu takımın orta sahası ve savunma hattı çöplerle dolu.
Ben mi Arsenali izlememisim? Butun maclari izledim 12 senedir kacirdigim mac nadirdir.

Whitea kazik transfer demek gulunc. Butun dunyadan ovguler almis White ve Gabriel tandemine laf atman komik olmus cidden. Yorum yapmadan keske bi internetde arastirsaydin bos konusman yerine.

Ikiside elit stoper. Arsenalin verdigi maclari savunmadaki hatalardan olmadi.

Sent from my iPhone using GSCimbom Forum

Son düzenleme:
Son maclarini gözümün ucuyla biraz izledim, fena degiller gercekten. Arteta'ya sabir göstermelerinin meyvesini bu sezon toplayabilirler.

Gelecek sezon projenin artik biseyleri verecegi sezon olmasi lazim. Ne yalan soyleyeyim gecen sene 2021 de Arteta out diyenlerdenim. Benden akilli insanlar yonetiyor olmasi iyi kulubun. 2022de gosterdikleri gelisim herkesi rahatlatti. Lacazette yerine complete striker lazimdi alindi, bide orta sahaya bir cozum bulsalar kadro tamam denilecek kadar iyi. Tielemansi bekliyoruz hala bakalim

Nerede bütün dünyada övgüler almış bu tandem yav :D Ya dalga geçiyorsun ya da fanatik bir fb li gibi arsenallısın.

İki stoperin de ayakları iyi o kadar. Elit stoper klasmanında değiller. Gabriel'i anlayabilirim bonservisi uygun fakat White'a ödenen paraya daha iyisi alınırdı. Klasik arsenal transferi.

İddia ediyorum bu savunma hattıyla belki 5. lik alırlar yine orası da zor olacaktır.

Nerede bütün dünyada övgüler almış bu tandem yav :D Ya dalga geçiyorsun ya da fanatik bir fb li gibi arsenallısın.

İki stoperin de ayakları iyi o kadar. Elit stoper klasmanında değiller. Gabriel'i anlayabilirim bonservisi uygun fakat White'a ödenen paraya daha iyisi alınırdı. Klasik arsenal transferi.

İddia ediyorum bu savunma hattıyla belki 5. lik alırlar yine orası da zor olacaktır.

Fanatik arsenalli olsam aglardim defans oyuncusu alin diye 10 yillidir herkesin agladigi gibi. Bu sene defansa adam alinsin diyen bir arsenalli bulamazsin. Bunu bana acikla.

Kimi alirdin 50 milyona onerdigin Marcaoyu mu? 🥹
Gabriel bonservisi uygun degil fevkalade bir transfer oldu.

Tomiyasu ve Partey sakatlanmasaydi 4culuk hemen hemen garantiydi. Ama en iyisini sen bilirsin tabi durumu bilmeden.

Bullshit. Neyse durumdan haberdar olan birisinden ne bekleyebilirim zaten. Kendisi soylemis durumdan haberdar degil diye yinede konusuyor. Shesh.

Üst Alt