Arsenal FC Takip Başlığı - Sayfa 86 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arsenal FC Takip Başlığı

Arkadaşlar kötü haberlerim var Arsenal’den gene bir halt olmayacak.

Arteta kafasındaki oyun planını sahaya yansıtırsa gene birşey olmayacak benim bu sezon ki tahminim 6. Olup UEFA’ya direkt katılma hakkını kazanacak.

*United bile bunların üzerinde bitirecek.

Fanatik arsenalli olsam aglardim defans oyuncusu alin diye 10 yillidir herkesin agladigi gibi. Bu sene defansa adam alinsin diyen bir arsenalli bulamazsin. Bunu bana acikla.

Kimi alirdin 50 milyona onerdigin Marcaoyu mu? 🥹
Gabriel bonservisi uygun degil fevkalade bir transfer oldu.

Tomiyasu ve Partey sakatlanmasaydi 4culuk hemen hemen garantiydi. Ama en iyisini sen bilirsin tabi durumu bilmeden.

Bullshit. Neyse durumdan haberdar olan birisinden ne bekleyebilirim zaten. Kendisi soylemis durumdan haberdar degil diye yinede konusuyor. Shesh.

Sent from my iPhone using GSCimbom Forum
Dostum sen yazılanları muhtemelen mabadınla okuyorsun o yüzden bu kadar tezcanlısın.

Ben diyorum ki adamların elindeki devasa bütçeyle top class bir kadro kurabilecekken, şampiyonluk yarışı veremeyecek kadro kuruyorlar sen hala Parteyle falan 4. lük garantiydi diyorsun.

Bu klasmandaki takımın topçuları değil hiçbiri. Forvete aldıkları Gabriel de dahil. City kazık soktu bunlara.

50 M'e Marcao'yu alsınlar dediğimi anladıysan, mabadınla okuduğunu tekrar kanıtlamış oldun. Gabriel = Marcao bir farkları yok diyorum.

Bu takım şampiyon olmak istiyorsa savunmaya 58 M verip Ben White avelini alacağına gidecek elit stoper alacaksın o rakama. Gabriel'e forvet için 50 m vereceğine gideceksin daha net bir adam alacaksın. Bu takımın yıllardır sorunu bu zaten. Ake bu iki stoperden daha iyi o kadar diyorum sana.

Neyse hayırlı takip etmeler sana.

Dostum sen yazılanları muhtemelen mabadınla okuyorsun o yüzden bu kadar tezcanlısın.

Ben diyorum ki adamların elindeki devasa bütçeyle top class bir kadro kurabilecekken, şampiyonluk yarışı veremeyecek kadro kuruyorlar sen hala Parteyle falan 4. lük garantiydi diyorsun.

Bu klasmandaki takımın topçuları değil hiçbiri. Forvete aldıkları Gabriel de dahil. City kazık soktu bunlara.

50 M'e Marcao'yu alsınlar dediğimi anladıysan, mabadınla okuduğunu tekrar kanıtlamış oldun. Gabriel = Marcao bir farkları yok diyorum.

Bu takım şampiyon olmak istiyorsa savunmaya 58 M verip Ben White avelini alacağına gidecek elit stoper alacaksın o rakama. Gabriel'e forvet için 50 m vereceğine gideceksin daha net bir adam alacaksın. Bu takımın yıllardır sorunu bu zaten. Ake bu iki stoperden daha iyi o kadar diyorum sana.

Neyse hayırlı takip etmeler sana.

Eyvallah bullshitter

Sent from my iPhone using GSCimbom Forum

Şu an Emirates Cup'ta 18.dakika da Sevilla'ya 4 tane attılar
3 gün önce de Chelsea 'ye 4 attılar.

Umarım 2000 li yıllara geri dönerler ve özlenen Arsenal 'i izletirler.

Dün tüm hazırlık maçlarının uzun özetini izledim gerçekten harika top oynuyorlar. Geçen yıl son aylarda ki grafiği devam ettirirlerse çok fena şeyler yapacaklar gibi. Tek sıkıntı Rowe ve Saka'nın sakatlık sıkıntıları. Ayrıca jesus takıma fena uyum sağlamış. Guardiola onun tam golcü gibi kullanmadığı için yeteneği ortaya çıkmıyordu ama Arsenal'da değişik birşey olmuş.

All or Nothing'ten bir görüntü. Lacazette ve Soares arasında antrenmanda işler alevlenmiş.
VQvucja1

Gabriel jesus gayet iyi bir transfer Agueronun sakatlık dönemlerinde çok iyi işler yapıyordu Citynin hedef SL para da bok gibi olduğu için Haalandı alıp gönderdiler ..

Üst Alt