Arsenal FC Takip Başlığı - Sayfa 88 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arsenal FC Takip Başlığı

chelsea konusunu zapt etmek istemedim @Ali Bektaş

bukayo saka adli genc artik bi kendine gelmeli. bi efsane bi kestane boyle gitmez, 2 calim atiyor sonra kontak kapatip sacma salak bitiriyo pozisyonu, hele cezasahasina girince bindik bi alamete sarkisi calmaya basliyo. boyle giderde gol atamayan sterlingin bi tik alti olarak kalir artetanin bi seyler yapmasi lazim bu adama. artik pepe alo mu ceker napar bilmem.

ben shite bana guven vermiyo pek ama iyi para bayildik
samp isi zor gecelim onu ama ortasaha artik bi ust seviyeye gecmeli el neny xhaka bunlar 11e olmaz tepe icin.

Jesus iyi oldu oturdu bize forma da yakisti u tipi kaşlarına
su an bi gazla gidiyoruz ama klasik arsenale baglamamiz sasirtmaz

Bu sene çok tatlılar. EPL champ olmaları zor. Ama ilk 3'e girerler umarım. CL'de görmek istiyorum artık bu takımı.

2003-04 tadı alıyorum bu takımdan.

chelsea konusunu zapt etmek istemedim @Ali Bektaş

bukayo saka adli genc artik bi kendine gelmeli. bi efsane bi kestane boyle gitmez, 2 calim atiyor sonra kontak kapatip sacma salak bitiriyo pozisyonu, hele cezasahasina girince bindik bi alamete sarkisi calmaya basliyo. boyle giderde gol atamayan sterlingin bi tik alti olarak kalir artetanin bi seyler yapmasi lazim bu adama. artik pepe alo mu ceker napar bilmem.

ben shite bana guven vermiyo pek ama iyi para bayildik
samp isi zor gecelim onu ama ortasaha artik bi ust seviyeye gecmeli el neny xhaka bunlar 11e olmaz tepe icin.

Jesus iyi oldu oturdu bize forma da yakisti u tipi kaşlarına
su an bi gazla gidiyoruz ama klasik arsenale baglamamiz sasirtmaz
Dengesiz dengesiz konusmaya gerek yok Bukayo Saka bu takimin talihini degistiren adamdir. Herhangi bir 19-20-21 yasindaki veledi her mac 90 dakika oynatip tum umutlarini ona yuklersen bu tip periyodik burnoutlar gormen cok normal. Arsenal iki yildir bunun arkasina adam ariyor hala bulamadilar, Gakpo dediler Raphinha dediler Pino dediler Neto dediler ama neticede gelen yok. Marquinhos denen herifle olacagini sanmiyorum en azindan su asamada. Oraya kesin bi adam lazim herifin yukunu hafifletmek ve forma rekabetiyle tekrar motive etmek icin

Benny Blanco'ya haksizlik ediyosun baya iyi topcu. Cok iyi stoper degil ama yanina Saliba gibi adami dikersin defolari gozukmez. Sag bekte hayli iyi. Bence simdi Partey ve Elneny sakat diye orada oynayacak orayi da kotaracak bak gor

Arsenal sampiyon olma isini sansa birakmak istemiyorsa bir CM (Xhaka yedege gecmeli, gerci bu seneye baya iyi basladi ama yine de olsun), bir DM (Partey gidince pert oluyor takim, Partey de surekli sakatlaniyor. Elneny ile olmaz), bir RW (demin konustugumuz sebeplerden), bir de RB (Cedric su an GS'ye gelse istemem) lazim. RB isini seneye kadroya Brooks Norton-Cuffy adli cengaveri koyarak cozecekler. CM icin beles Tielemans istiyolar anladigim kadariyla. DM'ye ben Declan Rice'i acayip yakistiriyorum. RW icin iyi herhangi birini alsinlar bulurlar oraya adam

Onun disinda Saka, Martinelli, Saliba vs. kontrat yapip takimda tutmalari gerekecek. Tierney, Tomiyasu, Gabriel, Smith-Rowe gibi adamlar yedege dustukce motivasyon seviyeleri de dusecek bunlari hazir ve istekli tutma problemi bas gosterecek. Arteta bu konuda Pep kadar iyi degil sanki. Porto'dan aldiklari herifin iyi cikmasi gerek. Sambi Lokonga 6 mi 8 mi karar vermeleri lazim, o herif de hic hazir gorunmedi oynadiginda

Jesus iyi topcuymus ben bu adami hic begenmezdim City'de. Guzel geziyor ama gol atamiyor falan gibi dusunuyodum. Daha merkezde oynatip biraz da kendisine buyuk oyuncu gibi davranmak suretiyle ozguven asilaninca adam canavara donustu

Bence de ozellikle simdi sag kanat alamadiklari icin Saka'ya yuk bindikce binmesi, Partey-Elneny ikilisinin uzun vadeli sakatlanmasiyla Arsenal'in sezonu bir anda tepetaklak olma riskiyle karsi karsiya.

Fm2NnkxWYAk-uLC

27M £

Resmi açıklama bekleniyor.

Üst Alt