Arsenal FC Takip Başlığı - Sayfa 74 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arsenal FC Takip Başlığı

Xhakayi kesmek isterim ama orta sahaya direnc getiriyor, defansif yardimlari onemli olabilir. En buyuk sikintisi cok kolay top kayipediyor. Sadece sol ayakli olmasindan kaynaklaniyor. Birisi baski yaptiginda direk sol ayagina baski yapip topu alabiliyor. Ideal birisi degilde yani 10 transfer yapamiyacaklari icin

Winks; Peplik bir adam değil gerçekçi gelmedi. Winks biraz daha holding değil mi bir de? Thiago gibi playmaker değil o. Muadil bir tek İlkay var şu an malum Silva da gitti.

Belki Ferran o tarza evrilir ama o da kanat özellikli bir adam.
Sahsen kendim hic oyle dikkatli izlemedim ama Ingiliz sayfalarinda Ingiliz oyuncular arasinda bir tek onu deep-lying playmaker (regista) olarak tanimliyorlar Pjanic gibi.

Hayalimde Arsenal ile ceyrek finalde karsilasiyoruz, iki mac da 0 - 0 bitip penaltilarla eleniyoruz, Luyindama da Auba ve Lacazette'yi hanımı eyliyor. Mac bitiminde tum stad Luyindama'yi alkisliyorlar ve tum forumlarda Luyindama'nin alinmasi icin yonetime baski yapiyorlar. Arsenal yonetim bizimle Istanbul'da bulusup pazarliga oturuyorlar ve bizim yonetim 15 milyon Euro'ya satiyorlar :)

Hayalimde Arsenal ile ceyrek finalde karsilasiyoruz, iki mac da 0 - 0 bitip penaltilarla eleniyoruz, Luyindama da Auba ve Lacazette'yi hanımı eyliyor. Mac bitiminde tum stad Luyindama'yi alkisliyorlar ve tum forumlarda Luyindama'nin alinmasi icin yonetime baski yapiyorlar. Arsenal yonetim bizimle Istanbul'da bulusup pazarliga oturuyorlar ve bizim yonetim 15 milyon Euro'ya satiyorlar :)
15 milyona satiyorsak o yonetim de bu karari alanlar tam mal oglu mallar maalesef. Cunku komik bir rakam.

Üst Alt